RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek, yeni başlangıçlara yorumlanır. Hamile birini görmek kişinin yeni bir işe başlayacağına veya sektör değiştireceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine de delalettir. Rüyada hamile olduğu kişi tanınıyor ise, o kimsenin çok başarılı bir yaşama sahip olacağına ve zenginliğine delalettir. Bazı yorumlara göre ise, bir bayanın hamile olduğunu görmek üzüntü verici olaylara tabir edilir. Aynı zamanda kötülüklerle karşılaşılacağı ve sıkıntılarla dolu bir hayatın çok yakında olduğunu da bildirir.

Rüyada Kendinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında hamile olduğunu gören bekar bir genç kız, hem kendisini, hem de ailesini zor durumda bırakacak bir olaya sebep olur. Başka bir yoruma göre ise kendisini hamile gören kişinin evine hırsız gireceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine yorumlanır. Evli bir bayanın kendini rüyasında hamile görmesi ise, eşi ile büyük tartışmalar yaşayacağına ve ayrılık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Hamile Görmek

Rüya sahibi, kız evladının hamile olduğunu görüyor ise, kızının ve kendisinin gelirinin artıp, rızkının da çoğalacağına tabir olur. Erkek evladını hamile görmek ise, kişinin hanesinde büyük sorunlar yaşanacağına, oğlu evli ise boşanacağına yorumlanır. Farklı bir yoruma göre ise erkek evladı hamile görmek, onun çok başarılı bir iş adamı olacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına da tabir edilir.

Rüyada Hamilelik Görmek

Üzücü olaylara yorumlanan rüya, kişinin dara düşüp, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine yorumlanır. Kişinin çok yakın bir kız arkadaşı rüyasında hamile ise, bu durumda rüya sahibinin büyük maddi kayıplar yaşayacağına ya da borçlanacağına yorumlanır. Rüyada annesinin hamile kalmış olduğunu gören kimse ise, annesinin rahatsızlanacağına ve bir derdi içine atacağına delalettir. Farklı bir yoruma göre, rüyada hamilelik görmek, alınacak yeni ve güzel haberlere, yaşam standardında yükselmeye ve pek çok iyi fırsata işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. melisa kılıç (08 Ocak 2015 saat: 09:08)

  rüyamda görümce yolda karşılaşıyorum.elinde bebek arabaları ve iki ayrı arabanında içinde ikizler şasırıyorum aa birde bakıyorum hamile..neden bizim haberimiz yok diye düşünüyorum.sonra iikizlerin onu olmadıgını ögreniyorum.ama hamile ve mutlu görünüyordu..tesekkürler


 2. hasret (13 Şubat 2015 saat: 18:54)

  Rüyamda evli bir akrabamın hamile olduğu gördüm ve doğum yapmak üzereydi ve üzerine yine hamile kalmıştı bana bu erkek çocuk diğeri de erkek olacak dedi 3 4 ay arayla doguracağını söyledi neredeyse ikiz sayılırlar dedi çok şaşırmadım sanki normal bir durum gibi gördüm dahası hamile gördüğüm kadının karnı bir obez kadının ki gibiydi ge yarı çıplak sayılır ama mutluydu


 3. cansu (01 Temmuz 2015 saat: 20:36)

  Rüyamda bir ormandaydim. Sağ tarafa doğru koşuyorum bir köpek çıkıyor sol tarafa doğru koşuyorum bir köpek çıkıyor. Sonra bir köşeye oturup ağlıyorum sonra eşim geliyor ve beni alıyor daha sonra eşimin beni aldattığını öğreniyorum. Aldattığı kişinin hamile olduğunu … Çok ağlıyorum ve eşimi boşanmaya gidiyorum


 4. Filiz & Yılmaz (11 Ağustos 2015 saat: 04:09)

  Eşim Rüyasında bizim evimizde kalabalık Görmüş koltukta uzanırken yanından bir kadın geçmiş ama çıplak ve hamile, genital Bölgesi’ni saklamış kadın ama göğüsleri ve Karnı yan olarak görünüyormuş. Eşim yerinden kalkmış ve hamile kadının karnını okşamaya Başlamış o anda bebek kımıldanmaya Başlamış ve eşim çok mutlu olmuş, rüyadaki heyecan ile Uyandığında gülümsüyordu. Rüyasını anlattığında yüzünde güller açıyordu. Ne kadar güzeldi bir Bebeğin kımıldamasını hissetmek dedi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.


 5. nisan (06 Eylül 2015 saat: 12:52)

  Rüyamda iki erkek yeğenim var onları görüyorum.Küçük olan 3 yaşında, onu hamile görüyorum kendimde hamileyim.Ona benim karnım seninkinden büyük diyorum.Eşimide yanında bir yabancı kadınla görüyorum ikisininde kolu kırık kadını tam hatırlamıyorum ama yaşı baya vardı.aynı gün kUZenimde beni hamile görmüş rüyasında.Yorumlarsanız seviniriz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,