RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada birinin nişanlandığını görmek, o kişiyi tanıyıp tanımamaya göre farklı biçimlerde yorumlanır. Rüya sahibi rüyada nişanlandığını gördüğü kişiyi tanıyorsa, o kişi ile ilgili kötü bir haber alacaktır. Kişinin alçakça davranışları, tasvip edilmeyen hareketleri ile ilgili bilgi sahibi olunacaktır. Ancak rüya sahibi rüyadaki kişiyi tanımıyor ise, rüyada birinin nişanlandığını görmek, güzel bir yaşantıya işaret eder.

Rüyada Tanıdık Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada tanıdık birinin nişanlandığını görmek, o kişi hakkında kötü şeyler duymaya delalet eder. Rüyada görülen kişi, hayasızca, iffetsiz davranışlarda bulunur. Bundan dolayı adı çıkar. Rüya sahibi de o kişi ile ilgili düşüncelerini bir kez daha düşünecek ve onunla olan bağlarını koparacaktır.

Rüyada Evli Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada evli birinin nişanlandığını görmek, o kişinin boşanması anlamına gelir. Rüyada görülen kişi, evde eşi ile problemler yaşayacak ve ayrılık yaşanacaktır. Dedikodular bu ilişkinin bitmesinde önemli rol oynayacaktır. Lafların önüne geçilemeyecek ve yanlış anlaşılmalarla bu evlilik son bulacaktır. Rüya sahibi de bu ayrılığa birinci dereceden şahit olacaktır.

Rüyada Kardeşinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada kardeşinin nişanlandığını gören kimse, onun evliliğini görecektir. Ölmeden önce bu güzel güne şahit olacaktır. Rüya sahibinin kardeşi hayallerini süsleyen bir evlilik yapacak ve çok mutlu olacaktır. Rüya sahibi de onun mutluluğu ile sevinecektir. Aileye yakışan bir eş adayı olacak ve herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek, rüya sahibi için güzel bir kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi şansı ile güzel işler yapacak hayatında başarılı olacaktır. Karşısına önemli fırsatlar çıkacak ve bu fırsatları değerlendirmesi onun hayatı için bir dönüm noktası olacaktır. Başka bir tabirle, maddi olarak bir iyileşme olacak ve işler yoluna girecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birinin Nişanlandığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Eda (27 Şubat 2015 saat: 12:51)

    Rüyamda sevdiğim çocuk nişanlanıyordu bende nişanına gitmişim kuru pasta meyve suyu bile içiyormuşum sonra sevdiğim çocuk ben masada onları yerken laf atıyormus sacin olmamis diye bende sana ne felan diyormusum nisanlandigi kizida gordum ne gormektir acaba???


  2. melek (17 Mayıs 2015 saat: 18:20)

    Ben rüyamda kayinvaldem le bir yere gidiyorum sonra ondan ayriliyorum benim karşıma bir genç erkek çıkıyor benim le nişan lanmak istiyor bende diyorum ki benim çocuğumu kabul eediyormusun evet ikitane yüzük var ama o bana görüş yüzük takıyor bende diyorum ki bu yüzük gümüş oda diyorki onlari aylende istediyim zaman takacam


  3. Gülşah (20 Mayıs 2015 saat: 09:29)

    Ruyamda evli bir arkadasimin tekrar kendi eşi ile nisanlandigini gordum.ustelik yuzukleri benim istedigim yuzuklerdendi.ozellikle yuzuklerde siyah tas vardi.erkegin yuzugu ozel yapimdi.bayanin tek tasi siyahti.o ruyada ayrica kendimi baska nisandada gordum.hatta nisana giderken bir araba hizlica uzerime geliyor aniden duruyor.icindeki adam bana iltifat ederek uzaklasiyor.acaba bu parcalar ne anlama geliyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,