RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada birinin öldüğünü görmek, çok derin bir yorum gerektirir. Rüya sahibinin, rüyayı gördüğü andaki ruh durumuna bağlı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanan güzel günlerin son bulacağına, işlerin çok ters gitmeye başlayacağına ve aile hayatında çok kötü ve istenmedik olaylar ile yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Sonra Dirildiğini Görmek

Rüyada birinin öldüğünü sonra dirildiğini görmek, uzun zamandır gösterilen çabaların en sonunda meyvelerini vereceğine, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına ve çok ünlü biri olup yüklü miktarda para kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyada birinin öldüğünü duymak, rüya sahibinin, kurduğu hayallere ulaşmak istiyor ise eğer bazen bazı şeyleri kaybetse bile hiçbir zaman vazgeçmemesi ve başarıya ulaşacağı yoldan asla geri dönmemesi gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Ve Tekrar Dirildiğini Görmek

Rüyada birinin öldüğünü ve tekrar dirildiğini görmek, rüyayı gören kişinin, istediği herşeye kavuşacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Haber Almak

Rüyada birinin öldüğünü haber almak, rüya sahibinin, iş hayatında sürekli başarısızlık ve sorunlar yaşadığına, işini gönülsüz yapmasından ve iş hakkında yeterli bilgiye sahip olmamasından ötürü problemlerin yaşanmaya devam edeceğine alamet edilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duyup Ağlamak

Rüyada birinin öldüğünü duyup ağlamak, iş hayatında ve eğitim alanında çok doğru bir yolda olunduğuna, azim ve sabır ile ulaşılmak ve yapılmak istenen herşeyin gerçekleştirilebileceğine ve sonunda büyük başarı kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görüp Ağlamak

Rüyada birinin öldüğünü görüp ağlamak, çok güzel ve hayırlı bir iş yapıldığına ve büyük başarılara ulaşılacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Elif (11 Şubat 2014 saat: 07:56)

    Babamın askerlik arkadasinin “mehmet amcamin”ruyamda kötü bir şekilde hastalandigini sürekli ziyaretine gidenlerin olduğunu gördüm.rüyada Bizde gittik (20 yaşındayım suanda)ama rüyada mehmet amcamin 2 cocuguda cocukluk yıllarındaki yaslarna donmuslerdi. Ayni yastaytik onlarla..ben ruyadada 20 yasndym fakat onlar rüyada 10-11 yasindaydi tahminen. Ruyada mehmet amcamin haberini aldık vefat etmişti.

  2. helen (01 Mart 2014 saat: 21:48)

    ruyamda bizim annemlerin arka bahcesinde genc birinin yanarak oldugunu ruyada taniyorum ama sabah kalkinca hatirlamadim guya beni seven biriydi ,yanarak oldugunu gorunce cok uzulup agladim am hicbirsey olmamis gibi kahverengi gecelik ben giyiyorum kiz kardesimde ama onun rengini hatirlamiyorum ,tam giymeye giderken bakiyorum olen yanan cocuk kucuk bir posetin icinde hatirladigim urkup odadan ciktigim geceligimi giydigim ama hrkes normal birseymis gibi davraniyordu ,rahmetli nenemde salonda oturup bize bakip konusuyordu ama hicbir dedigini hatirlamiyorum TESEKURLER

  3. esra (10 Nisan 2014 saat: 16:22)

    rüyamda birinin sokakta öldüğünü gördüm. Sonra dirildi. Ve peşime verdi. Çok korkmuştum .En sonunda beni yakaladı evine götürdü.Bir sandalyeye bağladı. Niyeti beni öldürmekti.Beni tam öldürecekti. Birisi gelip beni kurtardı.Diğer adamı da öldürdü.Beni kurtaran adama çok teşekkür edip eve gittim.Olanların hepsini aileme anlattım.Ailem ve ben bu olaya çok üzüldük.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,