RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Rüyada biriyle kavga etmek, gerçek hayatta da pek çok tartışma ve gerginliklerin yaşanacağına işaret eder. İşyerinde ve hane içinde sürekli olarak ihtilaflar yaşanmasına ve fikir ayrılıklarından dolayı sıkıntılar yaşanacağına dair uyarıcı bir rüyadır. Rüyada bir kişi ile gürültülü şekilde ağız dalaşı yapmak ise, büyük bir üzüntüye işaret olduğu gibi, birisi ile kavga ederken daha sonra dövüşmeye başlanırsa bu durumda da aile içinde çıkacak büyük bir kavgaya delalettir. Bazı rüya alimleri rüyasında biriyle kavga eden kişinin güç kazanacağını ve mevcut hayatında iktidar sahibi, sayılan ve önder bir kimse olacağını söylerler. İkircikli işlere ve düşmanla karşı karşıya kalınacak durumların olacağına da tabir olunur.

Rüyada Silahla Kavga Etmek

Rüyasında biriyle kavga ederken elinde silah olduğunu gören kişi iki yüzlü ve riyakar bir kimsedir. Karşısındaki kişilere iyi görünmek için rol yaptığına delalettir. Elinde silahla kavga eden kişi bekar ise, evlenmeyi düşündüğü bayana iyi görünerek onu kandırır. Kötü ameller içine girer ve Allah’ın isteklerine uygun hareket etmez. Elinde kılıç ile kavga eden kişi ise rakiplerini alt etmek ve başarıya ulaşmak için hile yapar.

Rüyada Savaşta Kavga Ettiğini Görmek

Cenab-ı Hak’kın şerefine ve inayetine sahip olunacağı anlamına gelen hayırlı bir rüyadır. Savaşta kavga etmek, gerçek hayatta da düşmanları alt etmeye ve hak edilen zaferi elde edip, ün sahibi olmaya delalettir. Kişinin güç kuvvet kazanacağı işlerle uğraşacağını işaret eden rüya, aynı zamanda gerçek hayatta da düşmanların olduğuna yorulur.

Rüyada Zırhlı Biriyle Kavga Etmek

Rüyasında, üzerinde zırh olan biri ile kavga ettiğini gören kişi, yakın zamanda kurnaz ve hilebaz bir kadınla tanışır ve aşka düşer. Kendisini aldatan bir eşe sahip olmak anlamına gelen rüya aynı zamanda evlenilecek kişinin maddi anlamda çok zengin ve statü sahibi olacağının da göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Biriyle Kavga Etmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. senem (04 Şubat 2015 saat: 08:50)

    Sevgilimin eski sevgilisiyle konuştuğunu gördüm. Onları konuşurken görünce sinirlenip kızla laf kavgası yaptık. Hemen arkadaşlarımız geldi. Onu merdivende tuttular ben ise arkadaşlarımla merdivenin üst tarafında durup kızla birbirimize laf atıyoruz sonra ben kıza sen oruspusun oruspu olmasan böyle yapmazdın dedim kız da bana asıl sen oruspusun dedi ben sinirlendim ben oruspu değilim herkesi kendinle karıştırma sen oruspu olmasaydın sevgilime sarkıntılik yapmazdın dedim ve bunun üzerine sevgilim çekip gitti


  2. nuray (18 Aralık 2015 saat: 09:27)

    Ruyamda annem birsuru param oluyo onlari aldigimi gorup elimden alip buyuk bi sopa degnekle uzerime yuruyo bikac ciplak popoma vuruyo elinden cubugu almakalmaya calisiyorum ikimiz birbirimize griyoruz sopayi ayaktayiz ikimizde yukarda elimizde zorlarken vermiyoo bagiriyorum uyaniyorum


  3. ugur (26 Aralık 2015 saat: 04:17)

    Öncelikle merhabalar Rüyamı anlatmak istedim saat .4.00 Da 27.12.2015. Rüyamda ailem ile oturuyorduk Bira iciyorduk Kafam Çok Güzel 1 tane polis geldi dedi bende seni ariyordum bende kafam cok güzel gülerek hoşgeldin abi buyur kapıyı acıyım dedim acmaya giderkene su almaya gttim sonra kapıyı acmaya giderkene bussuru polis evin icine daliyor sonra beni araya cıkartıryor mavi gözlü bir adam sarı tenli yanında siyah saclı bir kadın beyaz tenli yanındada siyah saclı beyaz tenli bir cocuk bana diyorlar Kartımı geri ver ve vurmaya basliyor bende meymurlara diyorum vuruyor yardımcı olurmusunuz kmse ölmüyor bende ona vurmaya baslıyorum ve uyanıyorum … bu rüyayı bana acıklarmısınız… saygılar siddiden UĞUR KAYIM …


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,