RuyaTabirleri.com

Rüyada Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Rüyada bisiklet sürdüğünü görmek, hayırlara alamet eder ve yenilik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamında kısa süreli bile olsa yapacağı değişiklikler sayesinde stresinden kurtulacağına, enerjisini toplayacağına, kafasını dağıtarak moral bulacağına ve yılların verdiği yorgunluğu da üzerinden atacağına tabir edilir. Güzel, eğlenceli ve keyifli günler geçirmeye, işi, borcu, sorunları ve sıkıntıları da düşünmekten uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada Birinin Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Rüya o kimse üzerinden değerlendirilir ve rüya sahibinin rüyasında bisiklet sürdüğünü gördüğü insanın güzelliklerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, bu insanın yüzünün güldüğünü, neşesinin, keyfinin, moralinin ve ağız tadının da yerinde olduğunu görecek demektir.

Rüyada Arkadaşının Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin arkadaşından güzel haberler alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, uykusunda hangi arkadaşının bisiklet sürdüğünü görürse o arkadaşının başarılarına, mutluluğuna ve sevincine tanıklık edecektir ve onun adına çok mutlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bisiklet Kullandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu, hafiflik ve huzur içinde olacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, çevre değişikliği yaparak eğlenebileceği ortamlara gireceğine ve kafa dengi arkadaşlar edineceğine rivayet edilir.

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüya sahibinin zihnini bulandıracak, kafasını meşgul edecek, aklını karıştıracak, canını sıkacak ve yüzünün asılmasına neden olacak bir sorunla baş etmenin yollarını bulacağına ve bu sorunu ortadan kaldırarak zor günlerden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Bisiklet Almak

Rüyayı gören kişinin yakın gelecekle ilgili bir plan yapacağına ve bu planı uygulayarak bir süre iş stresinden, şehrin gürültüsünden, kalabalığından, sesinden ve dumanından arınacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine tabir edilir.

Rüyada Bisikletten Düşmek

Rüyasında bisikletten düştüğünü gören kişinin moral depolamak için gittiği bir yerde canını daha çok sıkacak insanlarla ya da olaylarla karşılaşacağına yorulur ve aksilik yaşamaya alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bisiklet Sürdüğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. merve demirci (14 Mart 2014 saat: 10:09)

    kocaman bi parkta bisiklet sürüyorum. Belli bi süre sonra virajı alamayarak hakimiyetimi kaybedip yere düşüyorum. Hiç zaman kaybetmeden tekrar kalkıp bisiklete biniyorum, sürmeye devam ediyorum. Tekrar düşüyorum ve aynı şekilde kalkıyorum. Bu olayın kaç kez tekrar ettiğini hatırlamasam da her seferinde bisikleti alıp sürmeye devam ediyorum.Bu olay gerçekleşirken parkta bulunan insanlar beni izliyor. Fakat ben onları görmezden gelip devam ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.


  2. gulseren (01 Aralık 2014 saat: 12:04)

    Ruyamda errkk kardesim beyaz eski tip birbisikletle beni kovaliyomus.annemleona ben bagiripcagiriyomusum haksizlik yapiyosunuZ bana diyip kufrediyomusum.ve bunun uzerine erkek kardesim beyaz bisikleti ile beni kovaliyomus.korktugumu hatirliyorum.


  3. Abdulkadir (20 Aralık 2014 saat: 15:00)

    Ruyada bisiklet surerken bir evin onundeki su birikintisine dusuyorum, sonra kalkip evin bahcesinde dolasirken ev sahibi geliyor ve beni hirsizlikla sucluyor, para iveriyorum birakicak adam fazla para ister gibi oluyor, sonra adamin iki cocugu cikiyor ve beni biraktiriyor babasina, ben ordan uzaklasmaya calisirken cicugun biri telefonumu caliyor ama emin olamadigim icin sucliyamiyom, sonra yinede cesaretimi topliyip gidiyom cocugun yanina , ceplerini kontrol ediyom telefon yok, sonra telefonu sakladigini dusunuyom oteki cocukla kasgoz hareketi yapip guldukden sonra


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,