Rüyada Böcek Öldürmek


Rüyada böcek öldürmek, rüya sahibinin çevresinde kendisi için sorun teşkil eden, eteğine dolanan, mutluluğuna, huzuruna ve başarısına engel olan kimselerden kurtulmayı başaracağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına işaret eder. Şifa bulmaya bu sayede yeniden ayağa kalkmaya, canlanmaya, tazelenmeye, ağız tadına, keyfe ve mutluluğa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürmek, rüya sahibinin kendisine karşı art niyetler taşıyan, malından ve parasından yiyip, kendi sırtından geçinen ve üstelik de arkasından kötü konuşup, kendisini karalamaya çalışan bir takım kişilerden kurtulacağına ve o kimseleri hayatından tamamen çıkaracağına rivayet edilir.

Rüyada Kara Böcek Öldürmek

Rüyada kara böcek öldürmek, rüyayı gören kişinin kendisine zarar verecek, ayağını kaydıracak, ihanet edip onu sırtından bıçaklayacak, hem ekmeğini yiyip hem de nankörlük edecek bir takım kişilerin farkına varacağına ve harekete geçip o kimseleri zararsız hale getireceğine delalet eder.

Rüyada Böcek Ezmek

Rüyada böcek ezmek, rüya sahibinin düşmanına ya da rakibine yenileceğine, bu nedenle de maddi ve manevi zarara uğrayacağına, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Böcek Öldürmeye Çalışmak

Rüyada böcek öldürmeye çalışmak, rüyayı gören kişinin meslek hayatında daha fazla güç ve başarı elde etmek adına rakiplerini geride bırakmak için var gücüyle çabaladığına, kendisi için iyi düşünmeyen ve iyi konuşmayan kişileri de kendinden uzaklaştırmak için mücadele ettiğine rivayet edilir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, rüya sahibinin belalı bir kimseyle ya da belalı bir durumla baş etmeyi başaracağına, bu sayede rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Böcek Öldürmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ela (24 Aralık 2013 saat: 09:44)

    rüyamda salondayız annemin bir bacağı diz kapağından itibaren ters dönmüş bir şekilde salonun ortasında çakılı duruyor ama annemin vücudunda eksik yok yani rüyamda bacakları kendinde sonra arkamı dönüyorum bi bakıyorum annemin diğer bacağıda diğeri gibi aynı şekilde dönmüş salonun köşesinde ççakılı ürküyorum sonra anneme dönüyorum annem çok sıkıntılı burda yat diyorum kardeşimde yanımızda sonra annem yatıyo koltuğa iki tane böcek rahatsız ediyo annemi sonra ben bi tanesini eziyorum ölmüyo elimi ısırıyo sonra tırnaklarımla parçalayıp öldürüyorum diğer böcek kanatlı tam öldürüceğim sıra kanatlanıyo üstüme uçuyo arkamı dönüyorum uyandım şimdiden teşekkür ederm

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,