RuyaTabirleri.com

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek iyi değildir, kişinin hazırdan ve hak etmeden elde ettiği rızka, nimete, mala ve kazanca işaret eder. Rüyada boka dokunan ya da bokun bir yerlerine bulaştığını gören kişi boş işlerin, gerçekleşmesi imkânsız hayallerin ve kurmaca ideallerin peşinde koşup durup boşa vakit öldürüyor demektir. Rüyada bok görmek aynı zamanda mal, mülk, zenginlik, servet anlamına gelir.

Rüya sahibinin malının ve mülkünün artacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, başka iş kapıları açılacağına ve her türlü hastalığına deva bulacağına işaret eder. Rüyada görülen bok oranınca kişinin de mal varlığı ve serveti olacak demektir. Rüyada bok yediğini gören kişi kendisine hiç faydası olmayacak işler için kendini paralıyor demektir.

Rüyada Çocuk Boku Görmek

Rüyada çocuk boku görmek kişinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine ve esenlik içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Boka Bastığını Görmek

Rüyada boka basıp, ayakkabısına bok bulaşan kişi olmayacak işler peşinde koşuyor ve hayali bir dünyada yaşıyor demektir.

Rüyada İnsan Boku Görmek

Rüyada insan boku görmek güzeldir, kişinin ticaret hayatında elde ettiği başarılar sayesinde herkesin gözünde çok iyi bir yere geleceğine delalet eder.

Rüyada Hayvan Boku Görmek

Rüyada hayvan boku görmek çok hayırlıdır, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek aile içindeki geçim sıkıntısına, ekmek parası için ter akıtmaya ve birikim yapmaya işaret ederken rüya sahibinin eşiyle aralarındaki sorunları hallederek güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tuvaleti Boklu Görmek

Rüyada tuvaleti boklu görmek çok iyidir. Kişinin yakın zamanda bolluğa, zenginliğe ve berekete kavuşacağına delalet ederken aynı zamanda büyük bir variyet elde etmeye işaret eder.

Rüyada Bok Temizlediğini Görmek

Kişinin, hiç beklemediği bir anda uzun bir süre boyunca çalışmak zorunda kalacağı bir işe gireceğine, bu yüzden kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine yorumlanır. Rüyada tuvalette bok temizlediğini görmek, angarya işlerle uğraşmaya, gereksiz yere sıkıntı çekmeye, dertlerle zaman harcamaya, iş hayatında maddi açıdan kötü bir duruma düşmeye, sağlık sorunları yaşamaya ve zarar getirecek bir kişi ile muhatap olmaya yorulur.

Rüyada Bok Bulaşması

Rüyayı gören kişinin, sahip olduğu kariyere büyük zarar verecek ve zor zamanlar geçirmesine sebep olacak bir olayla suçlanacağına, bu yüzden ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine delalettir. Rüyada pantolona bok bulaşması, çok iyi bir kariyere sahip olunacağı, ancak yaşanacak tatsız bir durumdan ötürü rakiplerden birinin yapacağı bir ayak oyunu ile iş dünyasında ismin lekeleneceği ve birçok işin kaybedileceği anlamına gelir.

Rüyada Bok Yapmak

Aile hayatı ve iş hayatı içinde çok rahat ettirecek bazı haberler alınacağına, bu haberlerin ardından aile kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, yeni bir işe girileceğine, akılda kalan ve çok istenen bir çalışmanın yakın zaman içinde gerçekleştirileceğine, sorunların biteceğine ve yaşanan bir haksızlığın telafi edileceğine tabir edilir. Rüyada tuvalete bok yapmak, işlerin ve ilişkilerin her zamanki gibi iyi bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına ve eğitim konusunda büyük bir karar verip arkasında durulacağına işarettir.

Rüyada Bok Kusmak

Çalışma hayatında uzun zamandan beri devam eden başarılı çalışmaların rakipler tarafından kıskanılacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına ve üzüntü duyulacağına alamettir. Rüyada bok kusmak ve yıkanmak, zor bir durumla uğraşmaktan ötürü çok sıkıntı çekileceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına ve sorunlardan ötürü bir türlü yeni bir adım atılamayacağına yorumlanır.

Rüyada Bok Yemek

Kişinin, kendisini, çok üzecek bir haber alacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine ve yardım etmek istese de elinde olmayan sebeplerden ötürü yardım edemeyeceğine rivayet edilir. Rüyada bok yiyen birini görmek, laf taşıyan bir kişi yüzünden eşlerin arasının açılacağına, bu yüzden büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine ancak bir türlü aranın düzeltilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Boklu Kuyu Görmek

Yapıldığında ya da içine girildiğinde birçok sorunu ve sıkıntıyı da beraberinde getirecek bir projeyle muhatap olunacağına, bu projenin maddi açıdan epey zarar getireceğine, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine ve aile hayatına büyük bir darbe ineceğine işarettir. Rüyada boklu kuyuya düşmek, birçok sorunun üstüste geleceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, yakın bir kişiden destek isteneceğine ve bu kişiden destek gelmemesi yüzünden sorunların daha da büyüyüp hayatın altüst olacağına yorumlanır.

Rüyada Bokun İçinde Yüzmek

Rüya sahibinin, kötü bir durumla başa çıkmak zorunda kalacağına, bu yüzden çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına ve uzun uğraşlar sonucu ortaya koyduğu çalışmanın rakiplerinin ayak oyunları yüzünden heba olacağına yorulur. Rüyada bokun içinde yüzmek ve çıkmak, iş hayatı ya da aile hayatı içinde yaşanan bir tatsızlığın aile büyüklerinden birinin yardımı sayesinde çözüleceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine tabir edilir.

Rüyada Bokun Eline Bulaştığını Görmek

Akrabalardan birinin yaptığı bir hata yüzünden içine düştüğü sıkıntının rüyayı gören kişiyi de etkileyeceği, bu yüzden bir türlü toparlanamayacağı, işlerin deyim yerindeyse arapsaçına döneceği, dört duvar arasına düşülebileceği ve zararın günden güne daha da büyüyeceği anlamına gelir. Rüyada bokun elbisesine bulaştığını görmek, sahip olunan makamın, iş dünyasındaki kıskanç kişiler tarafından kötüleneceğine, bu yüzden gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına ve sevilen bir kişi ile bir yanlış anlaşılma sonucu tartışılacağına alamettir.

Rüyada Birinin Bokunu Yediğini Görmek

Pis işlere bulaşan bir tanıdığın bu yüzden büyük tartışmaların yaşanmasına sebep olacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına rivayet edilir. Rüyada birinin köpek boku yediğini görmek, bir kişinin iş hayatı ile ilgili kirli çamaşırlarının ortaya döküleceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine ve insanlar arasındaki saygınlığının azalacağına yorumlanır.

Rüyada Bokun Üstüne Oturmak

İçinden çıkılmaz bir durumla burun buruna gelen rüya sahibinin, kendisini desteklediğini sandığı kişilerden ihanet göreceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine ve üzüntülü bir şekilde düşüncelere dakacağına delalettir. Rüyada bokun üstüne oturmuş birini görmek, birçok işin denenmesinin ardından büyük bir çaba gösterilerek girilen çalışmanın pek iyi gitmeyeceği, yatırılmış olan paraların bir türlü karşılığının alınamayacağı, yeni bir sorunla yüzleşileceği ve sıkıntılarla boğuşulacağı anlamına gelir.

Rüyada Boklu Suda Yüzmek

Sağlık sorunlarının başgöstermesi yüzündenişlerden uzak kalacağına, bu yüden kazancın gittikçe azalacağına ve işlerin bozulacağına yorulur. Rüyada boklu suda yüzmek ve çıkmak, aile bireylei ile yalana bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, problemlerin konuşarak çözüleceğine ve elbirliği yapılarak aile hayatını kıskanan kişilere derslerinin verileceğine tabir edilir.

Rüyada Bok Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu obje bilinçaltında bir huzursuzluğun dışa vurduğunun göstergesi demektir. Bireyin hoşnut olmadığı bir olayın, konunun, kimsenin ya da düşüncesinin olduğu anlamına gelir. Birey bu durumu kafaya takıyor olduğu için uykularında bile rahat olamayacaktır doğal olarak. Rüyada görülen bu nahoş nesne bir sorunun kaynağına yönelik olabileceği gibi aynı zamanda kişideki utangaç tarafa da işaret eder. Aslında “doğanın kanunu denilen” fakat bireysel ve kendisine mahsus olmayan yani her birey için yaşanılması kaçınılmaz olan olgu,kavram ya da gerçekler karşısında rüyayı gören kişinin çekiniyor ve kendisini mahcup hissediyor olabileceğini gösterir ve özel konulara dikkat çeker.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bok Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. emel (20 Ocak 2014 saat: 00:50)

  Büyük bir alışveriş merkezinin en alt katında büyük bir tuvalet vardı. Daha önce de gittiğimi hatırlıyordum ve çok pis olduğunu. Tekrar girdim aynıydı. İçinde baya dolaştım, her yer b.ktu. İnsanlar vardı. Temiz bir tuvalet aradım yoktu. Yerlere basarken bile her yer b.ktu. Berbattı anlatamam ama kokmuyordu onu hatırlıyorum. Çıkmaya karar verdim bir baktım yan tarafta da banyolar var ve kadınlar banyo yapıyor. Çok şaşırdım, böyle pis bir yerde nasıl banyo yapıyorlar diye. Etraflarına baktım orası temizdi ama tiksindim. Sonra burası niye böyle kocaman alışveriş merkezi diye düşündüm, hep böyle oldugundan temizleme gereği duymuyorlar demiş biri bana önceden o aklıma geldi. Ve uyandım. ööööööğğğğğ


 2. YUSUF (21 Ocak 2014 saat: 09:03)

  Ben rüyamda evin halısının ortasında parça parça 3-4 yerde bok vardı sonra evde çoçuklra söyledim bunu kim yaptı diye onlardan büyük olan oğlan göz işareti ile 3 yaşındakı çocuğuma işaret ederek onu gösterdi ve bir baktım küçük kız o boka basıp ezmeye başladı bende bir kızdım basmayın boka diye kıza sen mi işedin diyince evt ben işedim dercesine kafasını salladı sonra bu boku bencerden dışarıya eline alıp fırlattı böyle bir rüya gördüm.


 3. asya (17 Şubat 2014 saat: 06:43)

  Evimiz çok kalabalıktı,bir çok misafir ve çocukları vardı.Ben onlara Sohbet anlatmak için gittim yanlarına,o arada çok ilimli bir abla çocuğuyla geldi,onunla konuşurken tuvaleti fark ettim her yeri b.tu,özellikle lavoboya bulaşmış,odada halının ustunede idrar yapmış çocuklar,tuvaletteki de çocuk b.kuydu.Sonra o abla misafirlerle tanışır diye düşündüm ancak gitti giderken dedim ki bende sohbet yapacaktım o da,ben böyle boş işlerle uğraşmam dedi gitti,sonra namaz kılmaya başladık,üzerimde pembe kıyafetler var
  namaz kılıyoruz ama birisi ters koymuş seccadeyi öyle kılıyor onu uyarıyoruz oda yeni namaza başladığını söylüyor bu kadar


 4. nevzat pat (17 Şubat 2014 saat: 19:47)

  Rüyamda yüksek bir yere çıkıyorum bir oda san ki ve büyük tuvaletim geliyor ve oraya büyük tuvaletimi yapıyorum.Herhangi bir şeyle büyük tuvaletimi ordan alıp aşagıya atıyorum.Tuvaletimi baya bi çok yapmışım.Ve yaptıgım büyük tuvaletimi ordan atıyorum.Rüyamda yüksek bir yere çıkıyorum bir oda san ki ve büyük tuvaletim geliyor ve oraya büyük tuvaletimi yapıyorum.Herhangi bir şeyle büyük tuvaletimi ordan alıp aşagıya atıyorum.Tuvaletimi baya bi çok yapmışım.Ve yaptıgım büyük tuvaletimi ordan atıyorum.


 5. nevzat pat (17 Şubat 2014 saat: 19:52)

  Rüyamda yüksek bir yere çıkıyorum bir oda san ki ve büyük tuvaletim geliyor ve oraya büyük tuvaletimi yapıyorum.Herhangi bir şeyle büyük tuvaletimi ordan alıp aşagıya atıyorum.Tuvaletimi baya bi çok yapmışım.Ve yaptıgım büyük tuvaletimi ordan atıyorum.bu rüyanın ne anlama geldigini bilmek istiyorum bu rüyayyı yorumlayabilirseniz beni çok mutlu edersiniz.yorumlasanızda yorumlamasınızda çok teşekkür ederim ama tabikide yorumlayabilirseniz çok çok mutlu edriniz bu arada hemen cevap verebilirseniz veya heabıma gönderebilirseniz sevinirim iyi günler hoşcakalın.


 6. derya (27 Şubat 2014 saat: 15:54)

  Rüyamin başında ellerim tamamen çamura bulanmışti ama sadece
  Ellerime bakiyordum . Aynı rüyanin devamıydı bilmiyorum ama hemen
  Akabinde odamin halisinin ustünde babamin üç parca kakasinin oldu
  Gunu gordum nedeni ıse odamda viski şısesi bulmus onu kirmis anladigim
  Kadariyla hirsini alamamis bide kaka yapmisdi
  Bu esnada odamdada tv antenimi halletmek icın gelen iscı ve kizi vardi uzun yillardır tanistgimiz içın anlatıp kıza gosterirken bir anda anda anne ve babam ayrilar ve hıc bisekılde konusmazlar ikisinı konusurken gördun babama bunu neden yaptigını bıliyorum ama cok ayip derken rüya bitti
  Bu neden oluyo


 7. Songül yıldız (01 Mart 2014 saat: 10:19)

  Rüyamda ablamın evindeyim komşumun evinde tanıştığım yaşlı bir kadın var rüyamda tanışıyorum onunla sonra ablamın evinde oluyoruz ben bilgisayar başında oturmuş bir şeyler yapıyorum o kadında hemen odanın yanındaki tuvalete giriyor kapısı açık iken orayı temizliyormuş elinde b..k var ben görünce tiksiniyorum hem onu at diyorum mutfak çöpüne atacakmış ben olmaz diye tartışıyorum o esnada kirli elini yüzüme sürüyor bende kızıp onu evden kovuyorum birde bu yaşlı kadının hasta bir oğlu vardı rüyamda


 8. Cennet (06 Mart 2014 saat: 16:06)

  Rüyamda sıvasız duvarların içinde bir havuz üzerimde siyah mayo yüzüyorum karşıdan karşıya dinlenmek için havuzdan çıkıyorum.sonra geç kaldığımı hatırlayarak çıkmak için havuza atlamalıyım çıkış karşı tarafta havuza atlamak üzereyken çocuk b.ku görüyorum tiksiniyorum o sırada b.k un yanından siyah ve büyük bir fare geçip sıvasız duvarın oyuk olan yerinden içeri giriyor hızlı bir şekilde kaçarak ve suyun içinde.ardından kafamı çeviriyorum çok korkuyorum suya girmekten ve bu kez de yeşil benekli kurbağa suda yüzüyor.başka çarem olmadığından büyük bir korkuyla suya atlayıp yüzerek karşıya geçip havuzdan çıkıyorum ve çıkış kapısı bir ilköğretim okulu okula girip koridorlarda birkaç mavi önlüklü çocuk görüyorum.yanlarında bir masa ve üzerinde deste ile 100 tl var.çocuklardan biri öğretmenine sesleniyor pencereden öğretmene bende bakıyorum bir sanatçı ama kim olduğunu hala hatırlayamadım ve uyandım.


 9. sevgul (21 Mart 2014 saat: 21:08)

  iyi gunler ben 23 yasinda bayan ogrenciyim dun aksam sevdigim ama suan ayri oldugumuz sevdigim erkek icin istihare namazina yattim, ve ruyamda aksam vakti oncelikle kardesimin ve erkek kuzenimin kavga ettiklerini gordum surekli aralarina girdim daha sonra disari ciktim ve ezan sesleri ilahi sesleri gelmeye basladi gece saaatlerinde ve o ara agzim kendi diskimla dolmustu bahcemize ciktim ve bir cogunu kusrum ama hepsini degil cunku mide bulantima ve bogurmeme uyandim.Bunun anami nedir ? bu ruyayi hayra mi serre miyormam lazim ben o kisiyi suan ayri olsak bile cok seviyorum ama benim icin hayirli kisi mi bilmiyorum.


 10. Semin (30 Nisan 2014 saat: 10:46)

  Kizimla yatak odasindayiz. Kizim (10 yasinda)yatagin bir tarafinda ayaklari yerde, belinden itibaen sirt ustu yataga uzanmis, ben diger tarafta is yapiyorum. Kalk, oyle durma. Belin agriyacak deyince kalkiyor belinin altinda kendi kakasi. Eliyle alip havaya atiyor. 5 parcasi onun etrafina saciliyor. Bir iri parca da benim ayaklarimin dibine dusuyor. Ben bir parca kagit havluyla atak altimdakini alip kizima kiziyorum. Yatak, etraf bok icinde kaldi diye.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,