RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Rüyada Boşalmak

Rüyada boşalmak, hastalıklardan, dertlerden, borçlardan ve kederden kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşadığı tüm zorlukların ortadan kalkması, hayatının daha kolay, keyifli ve yaşanılır hale gelmesi, çektiği çileli günlerin de son bulması anlamına gelir. Şansın açılmasına, rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine ve yükünün hafiflemesine alamet eder. Hem maddi hem de manevi anlamda beklentilerin gerçekleşeceğine yorulur ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Boşaldığını Görmek

Duaların ve dileklerin kabul olacağına, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibi hem ruhen hem de bedenen şifaya kavuşacak demektir.

Rüyada Boşalan Birini Görmek

Bu rüya, rüyada boşaldığını gören kişi üzerinden açıklanır ve o kişinin hedeflerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Müjdeli haberler almaya, esenlik bulmaya, mutlu olmaya ve işlerinde amaçlanan başarıya ulaşmaya alamet eder.

Rüyada Boşalan Kadın Görmek

Karasızlıktan ve kafa karışıklığından kurtulmaya, manevi huzuru yakalamaya, rahat etmeye rivayet edilir. Ayrıca rüya sahibinin rüyasında gördüğü kadın tanıdığı biriyse bu, o kişinin hayatında sıkıntıda olan bir kadının yakın zamanda düze çıkacağına yorulur.

Rüyada Boşalamamak

Rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilmez. Kötü günlerin, şanssızlığın, uğursuzluğun, melanetin habercisi olarak kabul edilir. Musibetli ve melanetli olaylar yaşamaya, zor durumlara düşmeye, hastalanmaya ve borçlanmaya yorulurken rüya sahibinin tabir yerindeyse boyunu aşan yükümlülüklerin altına gireceğine ve tutamayacağı sözler vererek bunun ceremesini çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Cinsi Münasebet Yapmak

Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin hayatından yana her anlamda muradına ereceğine yorulur. Başarılı, mutlu, sağlıklı ve uzun bir hayat sürmeye ve hayatın tüm tatlarını yaşamaya tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Boşalmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. esra (25 Şubat 2014 saat: 10:21)

  rüyamda eski sevgilimi gördüm kendine mastervasyon yapıyordu ben ne yapıyorsun dedim saçmalama falan dedim sonra bir anda üstüme geldi boşaldı amaboşaldığını görmedim sadece çişmi yaptı boşaldımı anlayamadım üstüm ıslandı elbiselerim banyoya gittim üstümü çıkarttım duş aldım sonra bana bir mektup verdi onu sakladım sonra müsait olduğum bi andaadım sakladığım yerden sakladım cebımde aldığım yerde kuş yemi vardı elim ona bulastı sol elimden kolumun elbisemin içinden yere dökülmeye başladı bu şekilde garipbi rüya gördüm bu neye dalalet eder

 2. ömer (12 Mart 2014 saat: 08:44)

  Sa ben bugun bir rüya gördüm okulda yeni bir eglence var bizde görevliyiz gercek hayatta tAnıdıgım ama samimi olmadıgım kızlar ortada dans ediyor .
  Ben kızların götünü elliyorum am nerde am diyorum elliyorum kilotlu. Sulanmıs bunları sikecem. Kocalar izin vermiyor bende bunlari okulun icinde gizli bir yere goturuyorum. Baska bir ögrencide erkek beni takip ediyor. Ögretmenlerde onu yakalanıyoruz ben kızın amını sikiyorum ama. Bosaldım amina kızın …
  Rüyadan uyandım baktımki gercekten üstüme boşalmışım….
  Bu rüyanın annamı nedir yardımci olun lütfen..

 3. ömer (12 Mart 2014 saat: 08:46)

  Sa ben bugun bir rüya gördüm okulda yeni bir eglence var bizde görevliyiz gercek hayatta tAnıdıgım ama samimi olmadıgım kızlar ortada dans ediyor .
  Ben kızların götünü elliyorum am nerde am diyorum elliyorum kilotlu. Sulanmıs bunları sikecem. Kocalar izin vermiyor bende bunlari okulun icinde gizli bir yere goturuyorum. Baska bir ögrencide erkek beni takip ediyor. Ögretmenlerde onu yakalanıyoruz ben kızın amını sikiyorum ama. Bosaldım amina kızın …
  Rüyadan uyandım baktımki gercekten üstüme boşalmışım….
  Bu rüyanın annamı nedir yardımci olun lütfen..
  Kalktıktan sonra dusa girdim saat 5 di..
  Bu rüyanın annamı. Nedir??

 4. enes (18 Haziran 2014 saat: 13:45)

  Sa ömer kardeş senin gördüğün rüyayı daha 2 gün önce gördüm ama benimkinde olaylar biraz farklıydı rüyamda porno türü bişey izliodum elimi pantolona sokunca birden boşaldım ve boşalınca uyandım uyandığımdada gerçekden ıslak bişeler hissediordum harbiden boşalmışdım rüyada gördüğüm şeyle nasıl oluyor anlamadım ondan sonra hemen Gusül abdesti aldım cevabını bilen varsa yardımcı olsun

 5. Ömere Cevap (12 Temmuz 2014 saat: 12:52)

  örtünmeden yatma Ömer ayrıca bu tip rüyalar genelde tersine çıkar dikkat et kendine bence. :)) götürmesinler senide gizli yerlere, sonra üzülürsün :)) o rüyanın tam anlamı işte bu.(Rüyanızı çok kısa olarak yazdınız. Sitemizde arama yaparak sonucunu bulabilirsiniz. Yorumlayabilmemiz için lütfen Türkçe yazım kurallarına uygun, uzun ve ayrıntılı olarak yazın.Rüyanızı çok kısa olarak yazdınız. Sitemizde arama yaparak sonucunu bulabilirsiniz. Yorumlayabilmemiz için lütfen Türkçe yazım kurallarına uygun, uzun ve ayrıntılı olarak yazın.)

 6. serdem (20 Ağustos 2014 saat: 01:52)

  Tamımadıgım Genc Bir erkek ve bir kadının cinsel ilişkiye gireceķlèrini görüyordum erkek çırılçıplakti kızda çıplakti ama cinsel organlarını görunmuyordu birden kız erkeğin kucağına oturmuş gördüm ben boy abdesim bozulmasındiye onları seyretmek istemedim ve birden boşverip boşalıyordum cook Afedersiniz zevk aldım ve boşaltım. Sevgili rüya tabirleri rüyamı en kisa surede tabir ederseniz çok sevinirim.Teşekurker

 7. yonca saban (29 Aralık 2014 saat: 08:43)

  bu gece rüyamda bir diskoya gdiyorum, çok alkol alıyorum, ondan sonra disko çalışanları 7 kişi beni bir samanlığa götürüyor ve üzerimden defalarca geçiyorlar, am ve göt arasında bulunan ince çizgimi yok ediyorlar ve tek bir delik haline getiriyorlar memelerim buji yapıyor, en sounda hepsi ağzıma boşalıyorlar. sabah uyandığımda tangam sırılsıklamdı bunun yorumu nedir anlatırmısınız

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,