RuyaTabirleri.com

Rüyada Buket Görmek

Rüyada buket görmek, rüyayı gören kişinin sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, günü birlik tatillere çıkacağına ve geçmişte yaşadığı aşk acılarından, hayal kırıklıklarından ve gönül sancılarından da kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Buket Gül Görmek

Rüyayı gören kişinin estetiğe, zarafete, gösterişe ve kaliteye olan düşkünlüğüne alamet eder. Rüya sahibinin yapmacık ve eğreti olan şeylere kıymet vermediği, bu nitelikteki şeylerle mutlu olmadığı ve standartlarının yüksek olduğu anlamına gelir.

Rüyada Buket Çiçek Görmek

Rüyayı gören kişinin çeşitliliğe, zenginliğe, bolluğa, değişikliğe değer verdiğine, hoşluklarla karşılaşmayı sevdiği gibi insanlara jest yapmaktan büyük keyif duyduğuna, ince ruhlu kimse olduğuna ve nezaketten, medeniyetten, kibarlıktan ve görgüden nasibini almamış kimselerden de uzak durduğuna tabir edilir.

Rüyada Buket Çiçek Almak

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna katkıda bulunacak, yeni, güzel, hayırlı olan günlere ve kişilere kavuşacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin muradına ereceğine ve hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Buket Gül Almak

Rüyayı gören kişinin başarılarının yanı sıra sahip olduğu maddi imkânların çokluğuyla dikkat çekeceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, bundan sonra artık daha azının kendisini mutlu etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Buket Çiçek Görmek

Rüyayı gören kişinin şansızlıklarla, başarısızlıklarla, bireysel sorunlarla karşı karşıya kalacağına, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına ama esas olanın sağlığının olduğunun bilincinde olacağına alamet eder. Rüya sahibinin beden ve ruh sağlığını herşeyden üstün tutacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Buket Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Habibe (04 Mayıs 2015 saat: 22:29)

    Rüyamda mezun olduğum universitenin cikisindayim sağlık kontrolü gibi birşey oluyor benden kan aliyolar. Hemşire kanının mikroplu olduğunu hastaneye gitmem gerektiğini söylüyor. Hastaneye gittiğimde tekrar kan veriyorum fakat sonuçları sonra alabilirsiniz diyorlar. Sonucu göremeden uyandım 2. Ruyam da çiçeklerle dolu biyerde farklı çiçeklerden bi buket yapıyorum herkes çok begeniyo çok zevkli olduğumu falan söylüyorlar


  2. Merve (16 Haziran 2015 saat: 10:12)

    Rüyamda bir sınıf arkadaşım ve annesi bize gelmiş bizde kalacaklar annem onun annesine yatak serdi. Bu arada arkadaşım erkek ama onun annesi annemin serdiği çarşafı beğenmedi. Annem de başka bir çarşaf serdi. Ayrıca yine bu rüyada iki çocuk hem bana hem ona buketle çiçek verdi


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,