RuyaTabirleri.com

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak malın israf edilmesine, sıkıntı ve zorluklardan kurtularak esenliğe ve huzura kavuşmaya, Allah’a el açmaya ve rızka delalet eder. Rüyasında kendini bulaşık yıkarken gören rüya sahibi yaptığı kötü işlerin ve işlediği günahların af olması için tanrıya yalvaracak ve o günahları tekrar işlememek için yemin edecek demektir.

Rüyada mutfakta yıkanmamış kap kacak görmek kişinin düzensizliğine işaret eder. Bir kimse rüyasında mutfakta ya da her hangi bir yerde uzun süre yıkanmadığı için kurumuş yemek artıklarının olduğu bulaşıkları görürse bu, kişinin tembelliğine ve üşengeçliğine işaret eder. Rüya sahibi tembelliği nedeni ile bazı sorumluluklarını ihmal edecek ve bu nedenle de başı ağrıyacak demektir.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyada bulaşık makinesi görmek, rüya sahibinin olaylar karşısında verdiği tepkilere işaret eder. Ayrıca kişinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere işaret eder. Örneğin yeni arkadaşlıklar, yeni bir iş ya da yeni bir aşk gibi örneklendirilebilir.

Rüyada Bulaşık Deterjanı Görmek

Rüyada bulaşık deterjanı gören kişi sorunlarının ve korkularının üzerine giden, onlardan korkmayan kişidir ve bu kişi sorunlarla savaşmayı hırs edinmiş demektir.

Rüyada Bulaşık Süngeri Görmek

Rüyada bulaşık süngeri görmek kişinin hayatındaki güzel ve mutlu gelişmelere işaret ederken, sıkıntılarından ve dertlerinden de kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Temiz Tabak Görmek

Rüyada temiz tabak görmek müjdeli haberlere, mutluluk verici sözler işitmeye işaret eder.

Rüyada Kirli Tabak Görmek

Rüyada kirli tabak görmek kişinin daha önce keyif alarak yaptığı işlerden artık haz duymamasına işaret eder.

Rüyada Çatal Bıçak Yıkamak

Rüyada çatal bıçak yıkamak çok hayırlıdır, mutluluk, huzur ve sağlık anlamına gelirken kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmasına ve borçlarını ödeyerek rahat bir nefes almasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bulaşık Yıkamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. gül (09 Mart 2014 saat: 01:12)

    Rüyamda uzun bir masa üzerinde birikmiş bulaşık lar vardı.tanıdığım bir abşla leğenin içinde buşaşıkları yıkıyordu.masa salonda ve ev de onların eviymiş. Vefaat etmiş olan anneme buzdoşabından nar taneleri veriyorum. Bir de üzüm veriyorum ama üzüm salkımının birazı yenmiş.ona üzümü verirken biraz da ekmek almasını söylüyorum. Bir de bir beyaz eşya var.ne olduğunu bilmiyorum. Ona nasıl çalışacağını gösterip düğmeye bastırtıyorum.


  2. Nesrin (01 Nisan 2014 saat: 11:29)

    rüyamda kızımın düğünü varmış (şu an evli kızım) kocaman futbol sahası kadar bir alanda uzun uzun masalar ve üzerinde tabaklar, bardaklar çatal, kaşık, bıçaklar var. ben topluyorum topluyorum bitmiyor. 3 tanede bulaşık makinası var hepsini ayrı ayrı makinalara yerleştiriyorum. ama bitmiyor belki 20 makine daha dolusu bulaşık var. sabah kalktımki çok yorulmuşum :) işte böyle :) :) :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,