RuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Kanaması

Rüyada burun kanaması, aşırı olmadığı sürece hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatında güzel ve olumlu olaylar yaşanacağına, kişinin maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşam standartlarının artacağına ve çok daha rahat bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.

Fakat rüya sahibinin burnunun çok fazla kanaması, üstünün ve ortalığın kan revan içinde kalması hayırlara yorulmaz ve rüyayı gören kişinin hayatında aksiliklerin yaşanacağına ve kişinin kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek

Bir kişi rüyasında burnunun kanadığını görürse o kişinin mutlu olacağı, tüm sıkıntılarının biteceği ve dertlerinin unutulacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Fakat kişinin rüyasında burnunun haddinden fazla kanadığını görmesi şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin kısmetinin kapanacağı, başarılarının önüne engeller çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Burun Akması 

Bir kişi rüyasında burnunun aktığını görürse o kişi bir kimsenin kariyeri ve makamı sayesinde kalkınacak ve o kimsenin ön ayak olmasıyla birlikte içine düştüğü sıkıntıdan, zorluktan ve imkânsızlıklardan kurtulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasının Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada başkasının burnunun kanadığını görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisinin hayırlı olaylar ile karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Burun Kırılması

Rüyada burun kırılması gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin bir takım hastalıklarının baş göstereceğine işaret eder. Bu durum nedeni ile kişinin gerek iş gerekse sosyal hayatından bir süre uzak kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Burun Kopması

Rüyada burun kopması da burun kırılması gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kişisel problemleri nedeni ile işlerinin aksayacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına aynı zamanda huzurunun ve keyfinin de kaçacağına rivayet edilir. Ayrıca, çok üzüntü duyacağı ailevi olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Burun Kanaması Hakkındaki Rüyalar;

  1. Büşra (17 Nisan 2014 saat: 02:18)

    Meraba ben Semanur . Büşra Ablam rüyayi onunla ilgili gordum. Bitane tanidigimizin evindeyiz ve onun kiz cocugu var kucuk onada ablam bakiyomus. Sonra o bebek hastalaniyo hastaneye gidiyomusuz Ablam hastane odasinda bebekle ilgilenirken bende kantine icecek birseyler almaya iniyorum. Kantinciyle sakalasiyorum guluyoruz falan ama kendisini gercekte hic gormedigim bir Bey efendi . Sonra ben bu cocugun telefonunu alip gidiyorum. Cikiyorumki disarida ablama ambulans carpmis yerde yatiyo burnundan kan geliyo ben bagirip aglamaya basliyorum ablam yerden kalkiyo uyaniyorum .

  2. ayşe (05 Mayıs 2014 saat: 09:22)

    merhabalar ben dün bir rüya gördüm. bizim okul dergimiz çok başarılı olmuştu bunu kutlamak üzere okulumza ünlüler falan gelecekti bizde hazırlık yapıyorduk. sonra arkaaşlar çiğ köfte yoğurmaya başladılar bende bir arkadaşımın yanına gittim. suratı asıktı. noldu falan diye sordum. sonra yanımıza hoca geldi. hoca arkadaşın yanına oturuna arkadaşımın burnundan baya bir miktar kan geldi. herkes peçete peçete diye bağırırken arkadaşım elindeki kana bakıyordu. sonra bitti

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,