RuyaTabirleri.com

Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, kişinin rahata ermesine, sıkıntılardan kurtulmasına ve her anlamda ferahlamasına işarettir. Rüyada burun görmek genellikle hayra yorulur ve kişinin halinin güzelliği anlamına gelmektedir. Bu nedenle kişinin rüyasında burnunda meydana gelen sıkıntı verici bir durumu temizleyerek gidermesi, dünya hayatında hayırlı bir olaya yaşamasına, maddi manevi her konuda ferahlamasına işarettir. Rüyada tuvalette burnunu temizleyen ve çok ses çıkaran kimse, gerçek hayatta kendi menfaatleri için insanları rahatsız eder. Bu rüya kişinin bencilliğine ve nefsine düşkün biri olmasına delalet eder.

Rüyada Burnunda Sümük Görmek

Rüyada burunda görülen sümük, su gibi herhangi bir şey genellikle mala ve evlada yorumlanır. Rüyasında kişinin burnunun akması yakında kendisinin, eşinin veya akrabalarından bir kimsenin hamileliğine, bekarlar içinse bu rüya evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada burnunuzdan çıkan sümüğün yere düşmesi hamilelik sonucunda doğacak olan çocuğun kız olmasına; burundan çıkan sümüğün üzerinize bulaştığını görmeniz ise dünyaya gelecek olan çocuğun erkek olmasına işarettir.

Rüyada Burnunuzun İçinden Bir Şey Çıkması

Rüyada burundan çıkması mümkün olmayan bir şeyin burundan düşerek üzerinize bulaştığını görmeniz, sizin fıtratınıza benzemeyen bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Rüyada burundan su damlaması, kişinin birden fazla çocuk doğurmasına, burundan kan damladığını görmek zorluklardan sonra ortaya çıkacak ferahlığa ve rahatlığa, burundan sümük aktığını görmek ise hastalıklardan şifaya, sıkıntılardan refaha erişmeye ve kişinin neslinin çok mal ve mülkünün fazla olmasına yorumlanır.

Rüyada Burun Temizlemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada burun temizlemek, kişinin iç dünyasında hatalarından pişmanlık duyduğunun ve hayatını düzene koymak istediğinin bir göstergesidir. Böyle bir rüya bilinç altınızda hayatınızı gözden geçirdiğinizi ve kötü olanı terk ederek doğru yola ulaşma arzu ve isteğinizi yansıtmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Burun Temizlemek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Yusuf (20 Aralık 2014 saat: 09:57)

  Merhabalar öncelikle şunu söylemeliyim. Rüyayı sabah ezanından 5 dk önce gördüm ki uyandım sonrasında ezan okundu. Rüyayı suan tam olarak nerden gördüğümü hatırlamıyorum ama gördüğüm olay küçük bir çocuk 8 aylık kadar kucağımda oturuyor ben onun burnundan kırk ayak, tırtıl,sinek gibi böcekleri parmaklarımı sokup burnuna çıkarıp atıyorum. Tekrar çıkarıyorum sonrasında üzerime doğru bir böcekler hücumu ile uyandım. Teşekkürler


 2. dila (01 Mart 2015 saat: 13:36)

  Merhabalar
  ben ruyamda burnumda kocaman ve igrenc sumuge benzer birsey cikariyordum ama bu cikardigim sey kati birseydi sumuk de denemez pek.kati ve kocaman birseydi.ben cikariyirdum kimse gormesin diye elimde sakliyordum.lavaboya gidiyordum elimi yikayacagim arkadaslarim geliyodu ben cok ragatsiz oluyordum bi yandan da elimi yikarken o seyin arkadaslarimin lavaboda gormesini istemiyordum


 3. Ayse (01 Mayıs 2015 saat: 22:54)

  Rüyamda dışardayım hapşuruyorum ve burnumda beyaz birşey sallanıyor onu çekiyorum dışarı doğru çekdikce uzuyor …şaşkınlıkla çekiyorum ve zorlanıyorum kendimi görüyorum karşımda bunları yaparken. Sonra çıkartıyorum elimde tutuyorum büyük dikdörtgen bir yastık kılıfı dümdüz ve hafif kanlı. Bunun anlamı ne olabilir ?


 4. Nezihe (11 Haziran 2015 saat: 16:35)

  Selamlar. Ruyamda bir yerdeymisiz burnum okadar çok tikanmiski nefes alamaz hale geldim burnumdaki sumugu icime çekmeye çalistikca canm aciyordu Sonra elime filteke alip burnumun içini temizlemeye başladim temizledikçede nefesi rahat bi sekilde alip verdim


 5. ayse (21 Haziran 2015 saat: 11:41)

  Merhaba ruyamda burnumdan beyaz birkurt düşüyor baş parmağı kadar o an cok kötü oluyorum sonra öldürmeye çalışıyorum bir iğne ile başına Bastırıyorum bir anda bir tane yavrusu oluyor sonra lavabo da sümküruyorum avcuma pıhtı halde bir kere avcum kadar kan düşüyor sonra ellerimi yıkıyorum temizleniyor


 6. hasret (24 Ekim 2015 saat: 11:30)

  ruyamda burnumdan yesil orumcek gibi birseyler cikariyorum uzun ip gibi birseyler geliyor cektikce geliyor yanimda da rahmetli babam var ona gosterip dert yakiniyorum,acep nedir bu?yazar misiniz cok tedirgin bir halim var burnumdan surekli birseyler geliyor ben cikariyorum babam yanimda bana bakiyor ne anlama geliyor acaba?


 7. Özkan üstün (15 Ocak 2016 saat: 09:35)

  Rüyamda annem hasta başında ben bekliyordum seçtiğin kadarıyla benim bilgisayarının bakımlarını yapan çocukluk arkadasın da o sırada annemin ayak ucuna doğru oturmuş bilgisayarım ile uğraşıyor ve muhabbet ediyoruz bir konu var ama ne olduğunu çıkaramıyorum şimdi arkadasım da parmağıyla burnuna vurdu ve büyük bir burun pisliğini yorganin üzerine düşürdü bu nedir acaba ?


 8. Anonim (07 Eylül 2016 saat: 11:59)

  Rüyamda burnundan hap çekiyordum ve hap parçaları burnuma yapışıyordu yani sümük gibi birşey ama ne olduklarını anlayamadım ben de burnumu peçete ile temizliyorum. Sonra ilerliyorum önüme havuz çıkıyor soğanlı hoşbeş Felan görüyorum.
  Almak istiyorum ama annem izin vermiyor ?


 9. nazmiye (18 Ekim 2016 saat: 10:10)

  Merhaba rüyamda burnumdan kocaman petek gibi katı sümük çıkarttım ve avcuma koydum baya büyüktü acvuma sakladım elimi temizkedimmi bikmiyorum tiksinmedimde sonra uyandım birde geçen gün yine rüyamda ağzımın sağ tarafı açılmıştı yırtılmış yani kanama falan olmadı ağzımı zorla kapatmaya çalıştık büyümüştü ağzım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,