RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek

Rüyada büyük abdest görmek, kişinin bazı sıkıntılardan kurtulmasına, özellikle iş konusunda beklentisi olanlar için bu rüya yakında işlerinizin açılacağına, bazen bir kabahat işlemeye, bazı alimlere göre bu rüya kişinin eline geçecek bir miktar mala ve paraya, fakirler için zenginleşmeye, selamete ermeye, dünyevi üzüntülerden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada Herkesin İçinde Büyük Abdestini Yapmak

Herkesin içinde büyük abdestini yapan kişi, eğer bu hareketinden dolayı utanıyorsa, bu rüya günahlardan tövbe ederek hatalarınızdan döneceğinize; selamete erişeceğinize, toplum içinde saygın bir konum kazanacağınıza veya sıkıntılardan kurtulacağınıza yorumlanır. Bu işi yaparken utanmayan kimse, gerçek hayatta da hatalarından pişmanlık duymaz ve birçok günahı hiç utanmadan isteyerek yapar.

Rüyada Camiye Büyük Abdest Yapmak

Rüyasında camiye büyük abdest yapmak, kişinin dini anlamda ilerleyeceğinin ve maneviyata yönelik derecesinin artacağının işaretidir. Bu rüya, özellikle ilim öğrenmek isteyen kimseler için hayırlı bir ilimle meşgul olmaya, kendini geliştirmeye, bazen de çıkılacak uzun bir yolculuğa işarettir.

Rüyada Tuvalete Büyük Abdest Yapmak

Rüyada tuvalete büyük abdest yapmak iyiye yorumlanır. Dünyevi mutlulukların ve huzurun göstergesidir. Bazen de bu rüya mal kazanmaya, iş hayatında yükselmeye, terfi almaya, kazanca ve mevkiye, her anlamda talihli bir sene geçirmeye ve isteklerine kavuşmaya işarettir.

Rüyada Tuvalette Büyük Abdest Görmek

Rüyada tuvaletin içinde büyük abdest görmek, genellikle para ve maldır. Rüyada tuvalette çok miktarda büyük abdest çokça para, makam ve mevkidir. Bu rüyayı gören zenginleşir, selamete erişir, ferahlara; az miktardaki büyük abdest ise az miktarda paraya veya elinize geçecek birtakım menfaatlere işarettir.

Rüyada Tuvaletteki Büyük Abdesti Temizlemek

Böyle bir rüya gören kişi elindeki malın bir kısmını kaybeder veya zengin ise fakirleşir. Bazen de bu rüya, başa gelecek bazı sıkıntıların göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sulta (05 Aralık 2014 saat: 12:04)

    Ruyamda buüyük apdesdım yapdım inceince kurt vardı içinde beyazdı neanama gelir bilgilendirseniz mutlu olurum birde ikiz çocuk gordüm kız arılarım cokdu biryololdu tiren geliyodu olum tuttu kenarıaldı tirenden kurtaldı annem vardi kizkardeşlerim birde kayinvalidem geldi


  2. Makbule Tatay (10 Ağustos 2015 saat: 08:57)

    Ben rüyamda büyük abdestimi yaptım tanımadığım bir evin klozetinde fakat klozet ten dışarıya çok miktarda yapmış olduğum dışkı dışarıya çıktı ve o anda tanımadığım insanlar bi anda çekim içerisinde olduğum tuvalete girdiler ve beni dışkı yaparken ki uygunsuz halim ve yapmış olduğum dışkı ile gördüler belli bir zaman geçtikten sonra ben o bulunmuş olduğunu evi komple elektrikli süpürge ile temizledim sanki yapmış olduğum dışkının utancını az da olsa hafifletmek istedim fakat o tanımadığım insanlardan çok utandım


  3. Adalet (22 Ağustos 2015 saat: 13:52)

    Rüyam da tanımadığım 4 çocuk var. İkisi kız ikisi erkek. Çocuklar, birinin tuvalette yaptığı büyük abdestle oyun oynayıp onun suyunu içiyorlardı ve evi hep kirletmişlerdi bnde hem evi toparlayıp hem de çocukları ordan çıkarmaya çalışıyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,