RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Örümcek Görmek

Rüyada büyük örümcek görmek,  farklı şekillerde yorumlanır. Bazı âlimlere göre bu rüya, kendi halinde yaşayan ve dünyadan elini eteğini çeken kişidir. Yine dünyevi duygulara dalmış, ahireti unutmuş, zayıf karakterli kimselere, hatalar işleyen insanların güvenmediği bir adama da yorulabilmektedir. Rüyada örümceğin büyük olması bu vasıfların o kişiden çokça bulunması anlamındadır.

Rüyada Örümcek Yakalamak

Rüyada örümcek yakalayan insanların itibar etmediği, dünya için yaşayan, zayıf karakterli bir adama galip gelir. Bu rüya yararsız söz ve fiillerden uzaklaşmaya, insanlara yardımı dokunacak ameller işlemeye, sıkıntılardan kurtulmaya, boş işleri terk etmeye, yararlı işlerde bulunmaya, çalışma hayatında mutlu olmaya ve faydalı işlere yorulur.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Bu rüya, kendisine zarar verecek insanlardan kurtulmaya ve onların şerrinden emin olmaya işarettir. Rüyada örümcek öldüren kimse hilekâr, insanları aldatan, zayıf yaratılışa sahip, hatalar işleyen ve günaha giren bir kimseye galip gelir. Bu rüya her konuda feraha ermeye, tüm sıkıntılardan kurtulmaya, doğru yoldan ayrılmamaya ve takvaya da yorulabilir. Rüyada örümcek öldüren akrabaları içinde zararlı bir adamı kendinden uzaklaştırır.

Rüyada Örümceği Tuttuğunu Görmek

Rüyasında örümcek tutan kötü ahlaka sahip, zayıf karakterli bir adamla veya kadınla evlenir. Bu rüya geçimsiz, sürekli kavga eden ve sıkıntı yaratan, halinden devamlı şikayet eden kötü karakterli bir eştir.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, hileye, maddi sıkıntılara, yoksul düşmeye, para kaybetmeye, insanların arasına fitne sokan bir adam işarettir. Rüyasında örümcek ağını süpürüp atmak, hem yoksulluktan kurtulmaya hem de faydasız sözleri, davranışları ve kötü kimseleri terk etmektir.

Rüyada Örümcek Yuvası Görmek

Rüyada örümcek yuvası görmek kişinin tembelleşmesine, zayıflığına, karakterinin bozulmasına ve geçimini temin edememesine işarettir. Bu rüyayı gören maddi sıkıntılar içine girer.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Büyük Örümcek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Tuba (12 Nisan 2015 saat: 08:32)

  Hayırlara çıksın inşallah… Rüyamda iş yerinden bir arkadaşımla tanımadığım bir evde oturuyoruz nasıl büyük bir örümcek geliyor siyahçok korkunç ben hemen kaçıyorum bir başka odaya arkadaşımda geliyor yanıma tamam diyoruz buraya gelemez . O sırada arkadaşımın annesi örümceğin tepesinden bastırarak kapının altından zorla bizim kaldığımızıdaya örümceği sokuyor noluyor demeye kalmadan örümcek benim elimi yakalıyor amanasıl sıkıyor anlatamam canım çok yanıyorbağırıyorum annesi bişey yapmaz korkma diyor ama beni sıkarak öldürecek sanki en sonunda arkadaşımınyardımıyla bacaklsrını kıra kıra elimi slıyoruz örümcekten sonra kaçıyor ama ben hala tedirgindim başka etrafta örümceklerde vardı ama onlar küçüktü ….ne anlama geldiğini yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler…..


 2. Mihriban üzüm (18 Nisan 2015 saat: 06:54)

  Merhabalar;Ruyamda mutfakta tezgahın altından sebze alırken yumruk büyüklüğünde bir örümcek gördüm daha sonra gidip anneme söyledim bahçeye çıkıp gece karanlık dışarda bi örümcek daha gördüm anneme gösterdim içeri girdim küçük kardeşim örümceğin geçtiğini söyledi terliği aldım korka korka öldürdüm vurdum vurdum kanının çıktığını gördüm çok ilginç bir rüya benim için yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler


 3. Gamze (03 Haziran 2015 saat: 04:41)

  rüyada çocuklarımla birlikte arabayla,geri geri gidiyorum sonra yolda kocaman bir örümcek görüyorum, ve birden ben arabadan çıkmışım ama çocuklarım arabada kalmış,sonra araba kendi kendine gidiyor Yokuş alşşağıya doğru araba gidiyor,çocuklarım Arabanın içinde bağırıyordu ve bende arkalarından koşuyordum


 4. Yeliz (13 Haziran 2015 saat: 15:24)

  Rüyamda tanımadığım bir evdeyim.Çok büyük örümcekler vardi ben korkuyorum sadece başkalarına saldırıyorlar insanları ağlara sarıyorlar sonra onları yukarı doğru çekiyorlar örümceği tam olarak görmüyorum ama sanki düşmanmış gibi gülüyor derken uyanıyorum.


 5. asli atalay (24 Ağustos 2015 saat: 01:10)

  rüyamda korkunç bir örümceğin balkonun kapısına hızlı bir şekilde cok kalın bir ağ ördüğünü gördüm..sevdiğim adamla balkondayız.içeri girmemiz imkansızlasıyor…korkunctu…örümcek çok kötü niyetli bir insan gibiydi sanki..onu nasıl yok edeceğimizi düşünsek de yol bulamıyoruz…


 6. Derya (24 Eylül 2015 saat: 13:39)

  Rüyamda bir mahallede idim yanımda bir sürü insan var ama kim olduklarını hatırlamıyorum mahallede konuşa konuşa giderken üstüme büyük kahve rengi bir örümcek zıpladı o örümceğe görüp bağırınca örümcek korkup üstümden karşımdaki duvara zıpladı ama örümcek normal örümceklerden değil tuhaf bir örümcek idi.
  bu örümceği gerçek hayatta görmüştüm ama yavru şeklinde ne örümceği olduğu hakkında hiç bir fikrim yok sonra uyandım.


 7. erkan (19 Kasım 2015 saat: 19:46)

  Yatak odası gibi bir alanda,sanırım masa yada bir zigonun altında,sırtı kaplan desenli dev bir örümcek gördüm.Yetişkin adam yumruğundan büyüktü.Ve benim onu fark ettiğimi görünce oradan sakin bir şekilde uzaklaşmaya başladı.Peşi sıra takip ettim bir müddet,sonra kayboldu. Rüyamda gördüğüm bu akışı yorumlarsanız sevinirim.Teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,