RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Rüyada büyük tuvaletini yapmak, kişinin yaşadığı büyük bir sıkıntıdan veya hastalıktan kurtulacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına delalet eder. Bir rivayete göre de rüyada büyük tuvaletini yapmak, kişinin gizlemek ve üstünü örtmek istediği bazı olayların, beklenmedik bir zamanda çevresindeki kişilerce duyulacağına ve bu durumun kişi üzeninde büyük bir sıkıntı yaratacağına alamet olur. Rüyada büyük tuvaletini yaptığını ve gizlediğini gören kişi, ailesinden ve iş çevresinden önemli bir sır saklayacak demektir. Büyük tuvaletini tuvalete yaptığını görmek, kişinin yerinde ve doğru kararlar verdiğine, sokak ortasına büyük tuvaletini yapmak ise, kişinin nerde nasıl davranması gerektiğini bilmediğine yorumlanır.

Rüyada Küçük Tuvaletini Yapmak

Rüyada küçük tuvaletini yapmak, rüya sahibi kişinin yaşadığı bir takım dünyevi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Bazen de rüyada küçük tuvaletini yapmak, haram mal ya da hırsızlık ile elde edilecek mala işaret eder. Kişinin kuma küçük tuvaletini yaptığını görmesi, ayıplanacak bir hale düşeceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına, alaturka tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi ise, malınızın zekatını vereceğinize delalettir.

Rüyada Altına İşemek

Rüyada kişinin altına işediğini görmesi, bir hastalığa ya da bir kavgaya karışacağına işaret eder. Bazen de rüyada altına işemek, kişinin utanç duyacağı bir olayın açığa çıkacağına tabir edilir.  Bir bayanın rüyasında altına işediğini görmesi, iffetine ve namusuna laf geleceğine, bir erkeğin altına işemesi ise kendisini korkutacak durumlarla baş etmesi gerektiğine yorumlanır. Bazen rüyasında kişinin altına işemesi, bolluğa, berekete kavuşacağına bazen de yeni bir ev alacağına delalet eder. Maddi durumu iyi olmayan kişilerin rüyasında altına işediğini görmesi, rahatlığa kavuşmaya, maddi durumu iyi olan kişiler için ise, iş ve ticaret hayatında kar edilecek yeni girişimlerde bulunmaya alamettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Özge (26 Nisan 2015 saat: 09:07)

    Tren ile bir avm ye gidiyorum birsürü merdivenli sokaklardan geçiyorum Çokça merdiven çıkıyoruz eşimle avm ye giriyorum çok sıkışıp bi wc ye giriyorum Harika ve tertemiz bi wc sonrasında ise ben büyük tuvaletimi yaparken bir kadın çantasını içeride unutmuş içeri girip alıyor sırabekleyenlerden bir kaçı tanıdık içeri girmek istiyorlar sıra beklememek için bunu kabul etmiyorum uzunca tartışıyorum kadın bir türlü çıkmıyor wc den ben ağzıma geleni saysaysamda gitmiyor en sonunda ben çıkıp gidiyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,