RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyükbaş Hayvan Görmek

Rüyada büyükbaş hayvan görmek, genellikle hayırlara yorumlanan ve oldukça güzel olarak düşünülen bir rüyadır. Böyle bir rüya genellikle maddi ve manevi anlamda yükselmeye ve kişinin her anlamda derecesinin artmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi hangi işte bulunursa bulunsun yükselerek, çok güzel bir mevkiye gelir. Bu rüya maddi kazançlara, kişinin eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, mal mülk kazanmaya, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye işarettir.

Rüyada İnek Görmek

Rüyada görülen inek, sığır gibi hayvanlar maddi olarak yorumlanır. Bu rüya kişinin para ve mal kazanmasına, yüksek bir makama çıkmasına, ele edeceği çok büyük bir başarıya, özellikle çalışma hayatında parlak bir dönem geçirmekte, yaptığı çalışmalarla insanların dikkatini çekmesine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa yorumlanır. Bazen de rüyada görülen inek, halim selim, iyi huylu bir bayandır.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Sağmak

Bu rüyayı gören kimse eğer maddi zorluklar yaşıyorsa zenginleşir, eğer zengin birisi ise malı daha da artarak çok büyük bir servete ulaşır. Bu rüya köleler için azat olmaya işarettir. Bu nedenle bu rüyayı mahkum olan birisi görse yakın zamanda serbest kalır. Aynı zamanda böyle bir rüya, kişinin çok hayırlı bir kısmetle evlenmesine ve çok hayırlı bir yuva kurmasına işarettir.

Rüyada Bir Büyükbaş Hayvanın Size Doğru Gelmesi

Rüyasında bir büyükbaş hayvanın kendine doğru geldiğini gören kimse, çok hayırlı ve güzel bir yıl geçirir. Bu rüyayı gören kişi her anlamda mutlu olacağı bir sene geçirmesinin yanında, talihi artar ve her işinde başarı sağlar. Bu rüya evliler için güzel bir evlada ve iyi geçime, bekarlar için mutlu bir evliliğe, fakirler için zenginliğe, maddi sıkıntılar çekenler için yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtulmasına işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Hayvan ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Büyükbaş Hayvan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hakan (21 Aralık 2014 saat: 09:47)

  rüyamda bi şekilde tam algılayamadım ama bi sürü büyük baş hayvan kazanmışım tam bir sürü hepsi benimmiş ama bazı kişiler beni kandırmak sürüden hayvan çalmak istiyorlar tabi ben çok dikkatli olarak kaptırmıyorum ancak bazı inekleri kesmişler onlarında etlerini istiyor ve alıyorum evde buzdolabına koyuyorum ama ihtiyacı olanlara birazda veriyorum ve uyanıyorum saygılarımla


 2. oğuz (23 Mart 2015 saat: 12:25)

  Rüyamda bir adamla hayvan pazarına gidiyoz ve hemen donuyoruz adamın büyükbaş hayvanlarını bana sat diyorum cok ucuz bi fiyata anlasıyoz adamla adamın damda kesiyoz hayvanlarıda ben babamı arıyorum cok ucuza aldım diye bedava diyorum babam diyo para yok damda babamların hayvanları ya gebe dogurcak yada doğurdu neyse ben hayvanları bi türlü alıyorum nasıl aldıgımı bilmiyorum ve adam gene bana ucuza veriyor her defasında ve sonra uyandım


 3. selin çor (21 Ocak 2016 saat: 15:35)

  rüyamda teyzemin bahçesin de inek gördüm ineği hasta sanıyordum ama tanımadığım bi adam hasta olmadığını söyledi hamileymiş 3 tane doğurdu 1i öldü diğer ikisi de bizim (apt da oturuyorm balkondan izledim )evin önünden annesinin sırtında geçti pencereden izledim ve buzağının yüzü fil yüzüydü çok sevimliydi yorumlayabilir misiniz


 4. Kasim (06 Şubat 2016 saat: 03:13)

  Buyukbas bir kurban almışım ve kurbanı eve
  Getirdiğim zaman hayvan birden huysuzlanip
  Beni bayağı uzun bi zaman kovalıyor rüyam tam biteceği zaman bahcemizin başka bir yerinde de eşek olduğunu görüyorum.
  Yorumlar saniz sevinirim iyi günler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,