RuyaTabirleri.com

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek hayatın ilerleyen dönemlerinde kişinin yaşayacağı zorluklardan, güçlüklerden, maddi sıkıntılardan kurtularak güzel günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada erimiş buz görmek kişinin hasımları dahil, arasında husumet, kırgınlık ve kin olan kişilerle bir araya gelerek düşmanlığı sonlandıracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada buz görmek aynı zamanda kötü şeylere de delalet eder. Kişinin kederleneceği, üzüleceği, içine kapanacağı ve depresif bir ruh haline bürüneceği haberler almasına ya da bunlara neden olacak olaylar yaşamasına tabir edilir. Bir kişi rüyasında buz üzerinde yürüdüğünü görürse eğer, bu kişi attığı adımları düşünerek atmıyor demektir. Bu kişi gereksiz işlere ve kendisine zararı dokunacak şeylere hiç düşünmeden atlayan kişi olarak ifade edilir. Bu nedenle de sürekli olarak sıkıntılar yaşayacak demektir.

Rüyada Buz Tutmuş Su Görmek

Rüyada buz tutmuş su görmek kişinin hayatta kazanacağı başarılara ve zaferlere delalet eder.

Rüyada Buzda Kaymak

Rüyada buz üzerinde kaydığını gören kişi bir işin kendisi için eksiler mi yoksa artılar mı getireceğini hiç düşünmeksizin adeta ateşe atlıyor demektir. Bu rüya kişinin biraz kendisini düşünmesi gerektiğine, zararlarını ve kayıplarını iyi hesap etmesinin önemli olduğuna işaret eder.

Rüyada Buz ve Kar Görmek

Rüyada buz ve kar görmek iyi değildir, kişinin hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak yaşayacağı sıkıntılar olarak kabul edilir. Rüya sahibi kendini bir süre çok halsiz, yorgun ve bitkin hissedebilir.

Rüyada Buz Kırmak

Rüyada buz kırmak kişinin hayatında meydana gelecek olan olumlu ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüyasında buz kırdığını gören kişi uzun zamandır monoton süren hayatında bazı yenilikler yapacaktır.

Rüyada Buz Pateni Yapmak

Bir kişi rüyasında bir buz pistinde kendini buz pateni yaparak görürse eğer o kişi göz önünde olacak bir iş yapacak ve işin başarısı ve güzelliği sayesinde herkesi kendine hayran bırakacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Buz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ayfaç (05 Ocak 2014 saat: 01:09)

    Ruyamda dayimin evindeydim.Otururken pencereden ses ses geldi ve tekrarladi.Kus oldugunu dusunup baktigimizda ufak ufak taslarin atildigini ve camin kirildigini fark ettim.Taslarin nerden geldigini merak edip disari ciktigimda camin altinda topraga gömülü vede sekli pek belli olmayan yalniz basi gozuken bir ceset gordum.Uzeri buz kapliydi ve bilegi disarida isaret parmagi haric diger parmaklari katliydi.En son olarak buzlari kirmaya calisiyordum korku ve endise icinde vede kendi kendime dusunuyordum cesaretimden dolayi.Yalniz degildim ruyamda akrabalarimda vardi onlarada gosterdim bu karsilastigim seyi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,