RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzağı Görmek

Rüyada buzağı görmek, rüya sahibi için adeta bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin aldığı kararları, attığı adımları, görüştüğü kişileri daha iyi analiz etmesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada buzağı görmek, hayati konularda çok daha hassas davranmak gerektiğine delalet eder. Kişi için önemli kararları geçiştirmemesi gerektiği ve bir şey yapmadan ya da bir laf söylemeden önce uzun boylu olarak düşünmesi gerektiği ile tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle konuşmalarında, üç düşünüp bir söylemesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada buzağı görmek bazen de evlat sahibi olmakla açıklanır. Rüya sahibinin çocuklarının çoğunluğunun erkek olacağına yorulur. Bir kişi rüyasında kendisine ait buzağı olduğunu görürse hane içine dışarıdan gelecek zarara tabir edilir.

Rüyada Buzağı Sevmek

Rüya sahibinin mutluluk verici kararlar almasına delalet eder. Rüyasında buzağı sevdiğini gören kişi hayatıyla ilgili olarak kendisine şan ve uğur getirecek bir adım atacak ve çevresindekileri de mutlu edecek demektir.

Rüyada Buzağı Kesmek

Rüya sahibinin hayat şartlarının iyileşmesi ve daha rahat bir hayata kavuşması ile tabir edilir. Daha fazla kazanç ve mal olarak değerlendirilir. Rüya sahibi işinde terfi almak ya da işini büyütmek sureti ile zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Buzağı Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibinin evlat sahibi olması ile hane içinde çok büyük bir mutluluk yaşanacağın işaret eder. Rüyasında buzağının doğurduğunu gören kişi için evlat hasreti sona eriyor ve çok mutlu günler başlıyor demektir. Rüya sahibi dünyadaki en güzel duyguları tadacaktır diye yorulur.

Rüyada Buzağı Yemek

Sevinç, heyecan ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı şeylerin yaşanacağına ve yeni gelişmeler olacağına işaret eder. Buzağı etinden yediğini gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, sağlığı yerine gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Buzağı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. onbeş yaşında bir kız (30 Nisan 2015 saat: 06:18)

  rüyamda kar yağmıstı ve yerlerde az da olsa beyazlığı kalmıstı.ama çoğu erimis,suya dönmüstü.biz de kardesimle (erkek) otobüsle eve geliyorduk.evimize cok yaklasmıştık ki; evin yanından daha tam büyümemis bir inek bizi otobüsün icinde gördü ve bizim ineceğimiz durağa dogru otobüsün yanindan yürümeye basladı.durağa gelince kapı açıldı ve inek durdu.ordan bize bakıyordu çok güzel gözleri vardı.kardesim hemen kapıya yöneldi ve buzağıyı sevmeye basladı.orda uyandım.buzağı diyorum ama ne cok kücüktü,ne de olgunlasmıstı.üzerindeki siyah ve beyaz desenler ise neredeyse birbirine eşitti.
  Ruyamın yorumunu cok merak ediyorum.Lutfen cevaplar mısınız?


 2. huseyin akyol (19 Mayıs 2015 saat: 21:03)

  Sevdigim nisanlim fotokopi makinasi parcasi sokmus temizliyordu koyde komaumuz vardi vefat etmisti baya oldu o larsidan geldi beni cagirdi yanina gittim sen beni cumartesi gunu arayacaktin aramadin buzagi öldü dedi sonra diger inekle buzagiyi babanlara diyelim bakiverin dedi o sira annemle babamin yanina onlarla konustuk inekle buzagi bakin dedi sonra yine nisanlimin yanina dogru gittim hala makine parcasi temizliyor vefat etmis olan komsumuz onumden gidiyrdu oyle kayboldu gitti…simdiden tesekurler


 3. zeynep (20 Eylül 2015 saat: 09:13)

  Rüyamda bi buzağınin üzerime doğru geldiğini gördüm korktum bana saldırıracagnı düşündüm elimde yeşillik vardı sonra kafasını tutup oksamaya başladım bana saldırmasin diye tam olarak bilmiyordum beni seviyormuydu yoksa bana saldırmak için mi geldi yanıma kafasını sıkıca tutup ailemden yardım istedim bizimkiler yanıma gelince bıraktım onu ilk önce az kalsın ikimizde dagdan yuvarlanyoduk sonra düşmedik o gitti sürünün içine bende ailemle ordan uzaklaştim


 4. Erkan (11 Kasım 2015 saat: 23:54)

  Rüyamda mandiranin içerisine girdiğimde buzağı ve ineklerin kapıdan dışarıya kaçtıgini görüyorum inekleri içeriye getiriyom ve buzağınin birini getiriyom diğeri kaçıyor onu getiriyom bu seferde
  Digeri kaçıyor derken hepsini yakaladim içeri tıkdim ve tanede komşunun buzağı gelmis onlarida aldım içeri hepsi beraber duruyorlar ve komşu geldi zili çaldı çıktım disari derken benimle konuşmaya basladi zilin nden çalmıyör diye bende açıklama yaptım ve o sırada uyandım
  Bu rüyanın anlami nedir açıklamalı yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,