RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzda Kaymak

Rüyada buzda kaymak, hayatınızda sizi bekleyen tehlikelere ve bu tehlikeleri atlatıp tüm sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Buzda kaymak, bazı alimlere göre imani açıdan tehlikeler yaşayacağınıza, dini anlamda hidayetten sonra sapıklığa düşmeye, maneviyatınızı kaybetmeye ve zorluklar içinde bulunmaya delalet eder. Rüyada buzda kayıp düşen kişinin iş hayatında ayağını kaydırmak isteyen ve kötülüğünü arzulayan kötü bir iş arkadaşı vardır. Bu rüya aynı zamanda başınıza gelecek bazı kötü hadiselerin ve zorlukların göstergesidir. Rüyada buzda kayan bir adam görmek, çevrenizde yardıma muhtaç bir kişi olacağına ve ona yardım etmeniz gerektiğine delalet eder. Buzda kaymak bazen de bir olaya karışmaya ve başınıza gelecek bir musibete yorumlanır.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek farklı şekillerde yorumlanır. Eğer buzu yaz aylarında görmüşseniz, bu rüya genellikle sıkıntı ve kederdir. Rüyasında yaz aylarında buz yiyen kişi ferahlığa kavuşur ve dünyevi sıkıntılarından kurtulur. Rüyada kış aylarında görülen buz ise mutluluk ve sevinçtir. Bu rüyayı gören kimse, isteklerine kavuşur, çok talihli ve güzel bir ömür sürer. Rüyasında buzda yürüyen kişi, kolaylığı bırakarak kendisine zor yolları seçer. Aynı zamanda buzda yürümek, birtakım tehlikelerin içinde bulunmaya, çeşitli zorluklar yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Buz Parçası Görmek

Rüyada görülen buz parçası insanın hayatının çeşitli dönemeçlerini ve atlatması gereken etapları gösterir. Bu rüya bazı alimlere göre ise içinde yaşadığınız kötü olayların son bulacağına ve daha güzel bir yaşam süreceğinize işarettir. Rüyasında buz satın alan kimse, iyi bir haber alır veya herkesin sevgisini kazanacağı bir harekette bulunur.

Rüyada Buzda Kaymanın Psikolojik Tabiri

Rüyada buzda kaymak, bilinç altınızda başarısızlık korkunuzun olduğunu ve yanlış yapma endişesi taşıdığınız gösterir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi hayatı bazen akışına bırakmalı ve her şeyi programlama huyundan vazgeçmelidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Buzda Kaymak Hakkındaki Rüyalar;

  1. baharcemre (21 Aralık 2015 saat: 13:06)

    Rüyamda kıştı ve eşimle elele buz tutmuş sokaklarda hızlıca kayıyorduk sonra biyerde durduk eşim eldivenleri çıkarttı karla oynayan bi çocuğu kucağına alıp karın içine attı oynadı çocuğun da hoşuna gitti.sonra eldivenlerini istedi benden cebimden çıkartıp verdim taktı eline. tekrar elele tutuşup kaymaya başladık hızlıca Mermerci aradığımızı öğrendim ondan ne yapıcaz diye sordum bekle goruceksin dedi sonra büssürü mermercinin olduğu biyeré gittik bembeyaz heryer.hepsi mermerciydi sadece bir tanesi hem mermer hemde tahtaylà şekiller yapiyodu.eşim slm verdi sonra ooo usta sen neler yapmışsın ya böyle dedi adam buyur sen ne istiyosun dedi benimki çok assadan başlıcak kat kat olucak apartmandan bahsediyordu ama sonra istediği şeyi cebinden çıkarttı ortası delik ama kalın halka mermerlerden istiyordu adam bu büyük iş bu beni aşar dedi eşimde gülümsedi ona


  2. Serife (12 Mart 2016 saat: 15:35)

    Dağbaşında bir evin önünde dururken havada bir ada büyüklüğünde topraklı ağaçlı bir top halinde karşı dağa çarpıtığını görüyorum ve çarpınca içinden insanlar daglara dağılıverdi. Ateş gibi gelen top sonra su oldu ve bana doğru ulaştı. Aynı anda bir yandan buz olmaya başladı sular ve ben buzdan birbinit buldum. Sanki at gibi ama ne kafası nede ayakları var, ve kayıyor. Önüme geçen yardıma ihtiyacı olanlarıda aldığı kadar yardım edıyorum ve dar yerlerden kaya kaya yer altında emnıyet olan bir yere geldik. Kimse kimseyi tanımıyor ve aklına o ana kadar aileyi düşünmüyorsun. Ssmki kıyamet gelmiş gibi ve orda uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,