RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek kişinin toplum içinde sevilmeyen ve yadırganan sözlerine ve tavırlarına delalet eder. Kişi gerekli gereksiz konuşmaları, saçma hareketleri ve jestleri nedeni ile çevresinde pek sevilmeyen ve istenmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi topluma girdiği zaman hemen yüzler asılır ve o kalabalık ortam bir anda tenhalaşı verir. Çünkü kimse bu işgüzar kişi ile sohbet etmeye ya da bir arada olmaya tahammül edemez.

Rüyada Buzdolabı Temizlemek

Rüyada buzdolabı temizlemek, kişinin işleri konusunda ne kadar titiz ve hassas olduğuna işaret eder. Bu kişi işinde en ufak pürüz ve en ufak bir sorun olmasına tahammül edemez, her işini kusursuz yapmak ister.

Rüyada Buzdolabı Almak

Hayırlı ve temiz bir yere gitmeye yani kişinin mekân değişikliği yapacağına delalet eder. Bu yol uzun ama güvenli bir yoldur, kişinin gideceği yola engel olabilecek hiçbir kötü şeyle karşılaşmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Buzdolabı Taşımak

Rüyada buzdolabı taşımak bunun tam tersine kişinin hafifleyip, esenlik ve ferahlık bulması anlamına gelir. Kişi kendisine ağırlık veren kederlerinden arınacak ve tüm fazlalıklarından kurtularak rahatlığa erişecektir.

Rüyada Eski Buzdolabı Görmek

Rüyada eski buzdolabı görmek güzel, müjdeli, mutluluk ve heyecan verici olaylar yaşamak ya da haberler almak anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Buzdolabı Görmek

Rüya sahibinin çok güvendiği ve sevdiği kişiler tarafından büyük bir hayal kırıklığı ve yıkım yaşayacağı şeyler yapmalarına şahit olacağı yönünde yorum yapılır. Rüyada bozuk buzdolabı gören kişi dost kazığı yiyecek ve adeta şoke olacak diye ifade edilir.

Rüyada Buzdolabı Satmak

Bu kişinin Allah adına yaptığı işlere işaret ederken, dinde güzel olmasına ve ahlaklı duruşuna delalet eder. Rüyada buzdolabı attığını gören kişi haram yemekten ve günaha girmekten de çok korkan kimsedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Buzdolabı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zehra (01 Mart 2015 saat: 11:45)

    Bi sergide küs olduğum kız arkadaşımla karşılaştım ,dayanamayıp birbirimizle konuştuk .sarıldık.evi ne gittik .bozuk bir buzdolabı vardı eski ve çok pis .sonra uzun uzun küs olduğumuz zamanlardan bahsettik .aynı meslekteyiz ve o benim is yerimde çalışmak istiyor.onun çalıştığı yerde maaş az ve çalışmak zor.sonra aynı evde kalmaktan bahsediyoruz .biz okuldada ev arkadaşıydık.sorun yaşayıp ayrılmıştık.arabaya binip benim evime doğru yola çıkıyoruz .birden sahile geliyoruz erkek arkadaşım ve bende bikini ve mayo var .birinin yatına binip açılıyoruz .Ben yüzme bilmediğim için korkmaya başlıyorum .sonra yarın sahibi bağırmaya başlıyor ve geri dönüp yatı sahibine veriyoruz


  2. selda aktan (16 Nisan 2015 saat: 09:32)

    rüyamda bir evdeydim nişanlımın ablası beni bir odaya götürdü odada köşede eski bir buzdolabı vardı içini açtı dolabın içinde bir araya toplanmış kahvaltılıklar ve 1 kase dolusu pişmiş kıyma vardı parmağıyla işaret ederek hepsinin bozulmaya durduğunu söyledi sonra kasa içinde plastik bardaklı ayran ve kesilmiş ayıklanmış balıkların olduğunu gelen misafirlere onu pişireceğini söyledi sonra bir yatak odasına girdim henüz yeni kurulmuş yatak odasıydı yerler çiçekli döşemeyle kaplıydı konsolun üstüyle yatagın üstü aynı çiçekli örtüyle örtülmüştü ve yerdeki çiçekli döşeme ile aynıydı başka bi odaya daha girdim eski konsolun üstünde terliğe benzeyen ayakkabı gördüm sonra mutfak gibi bi yere girdim yerler hep suydu


  3. sumeyye (18 Aralık 2015 saat: 13:32)

    İyi günler.Sitenizi sürekli takip ediyorum.Benim de rüyamı yorumlar mısınız? Rüyamda buzdolabının kapağını açmıştım. Kapakta siyah bir naylon poşet vardı. Poşet ağzına kadar bıldırcın yumurtası ile doluydu. Ancak ben nereden geldiğini bilmiyordum. Bıldırcın yumurtalarını görünce çok şaşırdım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,