RuyaTabirleri.com

Rüyada Cacık Görmek

Rüyada cacık görmek, iyi değildir. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok şanssız olacağı bir dönemin geleceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine delalet eder. Kötü haberler almaya, hayal kırıklıkları yaşamayı, ümitlerini yitirip, yaşama sevincini kaybetmeye ve elindekileri tüketmeye işaret eder. Rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi olarak çökeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cacık Yapmak

Rüyada cacık yapmak, rüya sahibinin yaşayacağı bazı olaylardan çok olumsuz etkileneceğine, ruh halinin bozulacağına, yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına işaret eder. Kişinin daha doğru kararlar alması ve biraz daha temkinli davranması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Cacık Yemek

Rüyada cacık yemek de iyi değildir, kısmetsizlik ve talihsizlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin başının ağrıyacağı, yüreğinin daralacağı ve sanki nefesinin kesiliyormuş gibi olacağı kötü günlere tabir edilir.

Rüyada Cacık İçmek

Rüyada cacık içmek, kuruntu, endişe ve vesvese anlamına gelir. Rüya sahibinin gereksiz yere kendini yiyip bitirdiğine, olayları gözünde çok büyütüp kendini üzdüğüyle kaldığına ve bu nedenle de en büyük kötülüğü kendisinin kendine yaptığına işaret eder.

Rüyada Cacık Toplamak

Rüyada cacık toplamak, rüya sahibinin çevresinde çok sevilen, sayılan ve korunup, kollanan bir kişi olduğuna etrafındaki kalabalığın düşman kalabalığı ya da kuru kalabalık olmadığına, bu kimselerin gerçek yoldaşlar olduğuna ve düştüğü zaman kendisine el atacak kişiler olduğuna işaret eder.

Rüyada Salatalık Görmek                

Rüyada salatalık görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin işini kaybedeceği, geçim sıkıntısına düşeceği, üzüleceği haberle alacağı, borçlanıp, ele güne muhtaç olacağı ve kimselerden de yardım göremeyeceği günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyasında salatalık yediğini gören kişi, emeğinin karşılığını alamadığı için darlık çekiyor demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cacık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. AYSENUR (26 Haziran 2014 saat: 14:53)

  Rüyamda cacık vardı bi kapta akrabamızın çocuğu hastaydı. Akrabamızda babamın halasının gelini ve torunu. Onun annesi cacığın suyundan biberona dökmemi istedi.Bende kaşıkla biberona dolduruyordum ama sadece suyundan sonra annesi öksürdüğünü söyledi çocuğun, cacıkta zeytinyağlı idi. Bende iyi gelir diye zeytinyağıda kattım annesi görmeden boğazını yumuşatsın diye. Acaba ne anlama geliyor bu rüya ?


 2. gamze (15 Mart 2015 saat: 03:59)

  Merhaba
  Ruyamda ailecek yemek yemek icin annrm sofra kurmus fakat ben dis agrim yuzunden sadece yogurt yiyecem ama yogurdun icine acı sivri biber dogruyorum dograrken canım bir kerede cacık istiyor bunun uzerine salatalik dogramaya basliyorum cacıgı yaparken babam geliyor icine birazda su kat diyor ama ben istemiyorum tezgahta sarmısak goruyorum ama atmak istemiyorum cacık yaptiktan sonra istahim tamamiyle kesiliyor ve yemiyorum
  Yorumunuz icin simdiden tesekkurler iyi calismalar


 3. ömer kurç (25 Mayıs 2015 saat: 18:16)

  Isyerini katip satmis olan bir tanidigimin dukkaninda muhabbet ederken bir isimiz oldugu icin onunla beraber gelmemi istiyor.bende dukkanda yerde bulunan takim cantasina benzer bir cantayi alarak onun arkasindan disari cikiyorum.yolda bana cantada ne oldugunu soruNca cantayi actigimda icinde cacik oldugunu gordum.


 4. Yıldız (02 Eylül 2015 saat: 11:26)

  Rüyamda anlamlara gittmidigimi gördüm bana yemek hazırladılar. Daha sonrada nasıl olduysa başka anlamlarda olduğunu görüyorum onlarda sofra kurulu kuzenime niye evlenmedigini soruyorum ve aydan içtim bide cacık yapmışlar ama benim ekim çarptı ve döküldü bende toplamak istedim ama sonra suyla yıkadık ne anlama geliyo..


 5. Seyfettin (28 Ekim 2015 saat: 07:24)

  Rüyada sanki askerlik yaparmış gibi bir yerden yemek dağıtımı yapılıyor ve sıradan herkez alıyor bana sıra gelince yemek az kalmış ve pilav yeterince var ama cacığa benzer biryemek az kalmış aldım neyse geçtim masaya oturdum ve aarkadaşlarda var tabi masada neyse o sıra uyandım… Cevap için şimdiden tteşekkürler kolay gelsin


 6. Hanife (17 Kasım 2015 saat: 15:21)

  Ruyamda bir markte gidiorum daha once hic gitmedgim bir market icerde yakisikli bir cocuk var onu gorunce bu benm ask olcagm adam olablrmi die sacma salak dusuncelere giriyorum cocuk biraz agir abi ters biraz ne aldigimi tam olarak hatirlamyrm alip ckiorum ertesi gun ayni cocuk ama bu defa snki tansmsz gibi gryrm annesi icerde ben annsnu grnce biraz kuskulaniyorum. Ama belli etmiyorum alcaklrmi alip cikarken elim aygm birbirne dolasiyor marktde biseyler deviriyorum.Annesi ordan biseyler soyluyo oda tam ben halledrm falan dio sonra annesiyle bir muhbete daliyoruz bana tereyagli yogurlu cacik yedinmi sen hic dur sana getireyimde ye diyor gidip yapip getirio yiyorum gerisini tm hatirlamyrm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,