RuyaTabirleri.com

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek, haksızlığa uğramaya tabir edilir ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibi, işlemediği bir suç ya da söylemediği bir söz nedeni ile günah keçisi seçilecek ve gözden düşecek bu yüzden üzüntülü günler yaşayacak demektir. Kişi, yolundan giden hayatını kendi eliyle alt üst edecektir diye tabir edilir. Kişi, yardım amaçlı ve iyi niyetlerle atılmış bir adımdan dolayı yanlış anlaşılıp, zor durumlarda kalacak ve günlerce kendini ifade etmek için çabalayacak diye yorumlanır.

Rüyada Cadı Olduğunu Görmek

Rüyada cadı olduğunu gören kişinin çekindiği ve dert edindiği şeyler olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin bu düşünce ve duygu nedeni ile çok huzursuz günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Cadı Kadın Görmek

Rüyada cadı kadın görmek, kirli ve pis konuların içine çekilmeye delalet eder. Rüya sahibi bir takım dedikoduya, hileye ve fesada dâhil edilmek istenecektir. Bu nedenle kişinin çevresindeki kurnaz kimselerden uzak durmasında fayda vardır diye ifade edilir.

Rüyada Cadı Öldürmek

Rüyada cadı öldürmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü ve art niyetli kişilerden kurtulmasına işaret eder. Bu kişiler gereksiz yere konuşup, kişiye sıkıntı vermek dışında hiçbir işe yaramayan, hiçbir baltaya sap olamamış kişilerdir.

Rüyada Cadı İle Konuşmak

Rüyada cadı ile konuştuğunu gören kişi beyhude işlerin peşine düşecek fakat bu işlerden hayır görmeyecek demektir. Rüya sahibi, olmayacağını bilerek bazı gereksiz sevinçlere kapılacaktır.

Rüyada Cadı Süpürgesi Görmek

Rüyada cadı süpürgesi görmek, kendini bulutların üzerindeymişçesine mutlu hissedecek güzel ve hayırlı bir haber almaya ya da söz işitmeye tabir edilir. Rüya sahibi aynı zamanda cadı süpürgesi üzerinde olduğunu görürse zahmet ve sıkıntıya girmeden, para ödemeden yani bedavadan bir mala sahip olacaktır diye değerlendirilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cadı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. azra nur (01 Aralık 2014 saat: 21:12)

  ben cadı rüyamda arkadaşım gizemleydim cadının evinin bahçesine gittik.süpürgesini sopayla değistirdik ve gittik.
  o sırada arkamızda cadı vardı.kaçtık önümüze duvar yaptı geçemiyorduk.sonunda benim evime kaçtık.orda camda cadı vardı.o sırada uyandım.


 2. deniz alev (17 Ocak 2015 saat: 16:29)

  Rüyamda bir mağazada idim,ve orada heykelin üstünde bir kıyafeti beğenmedim ve cadıya söyledim.Onunla konuştum.Cadı beni gizli bir geçitten geçirdi.Sonra orada bir sürü sapık adam vardı.Sonra bir araba geldi ve beni aldı götürdü.Sonra ise çok kötü bir yere geldik.Burada hapishane gibi bir yer vardı.Sonra beni oraya koydular.Ama sonra kovalamaca başladı.Bu arada gerçek adım Melike.sonra iğne gibi bir şey gördüm.Onla beni koşturdular.Ardından cadıyı gördüm.O cadı da bana bir şey verdi.Ama ne olduğunu göremedim.Ardından uyandığımı sanıyorum.Rüyayı göreli bir 5 hafta oldu.


 3. aleyna (17 Mart 2015 saat: 10:29)

  Rüyamda boynunda bir leke gibi bişey vardı iki tane altlı üstlü aynada onlara bakıyordum sonra birden kendimi kocaman bir arsada buldum her yerlerde karga vardı bi anda cadı çıka geldi bizim getirdiğimiz süpürgeyi aldı yanımda biti vardı yan taraftan çok pis bir ırmak akıyordu ben ve yanındaki kostik ve başka bir düzlüğe indik orda ise bir sürü koyun ve ceylan gibi hayvanlar vardı


 4. Ismail (03 Eylül 2015 saat: 13:11)

  Ben rüyamda karanlık bir inşat binasında kuzenimle geziyordum birden onume küçuk boylu buyuk gozlu insana benzer ama biraz daha değisik yaratik gordum ama onlardan korkmuyordum ve onlarin sofrasında yemek yedim ve ruya bitti buna açiklik getirimdin


 5. Thy (15 Kasım 2015 saat: 09:44)

  Avucumun içinde beliren küçük karga derimin altında uçmaya başladı elimin içinden patlayıp çıkan küçük kargayı diğer elimle tuttum ve karga cadıya dönüştü. Cadı ile geçen konuşmamızda onun benimle uğraşmamasını aksi takdirde onu öldüreceğimi söyledim. İş arkadaşım rüyamda belirdi ve sakın onu öldürme yoksa senide öldürürler dedi. Bende cadıya seni bırakıyorum sakın benimle uğraşma dedim. Karga olup uçtu ve bir anda toz olup kayboldu. Daha sonra göğsümdeki deri resmen bir elle 10-15 cm ileri çekilerek sürüklenmeye başladım etrafta kimse yoktu ama çeken biri vardı bıraktığında köyün cami hocasını buldum ve durumu anlattım. Hoca göremediğim şeyi öldürmemi istedi ve ordan ayrıldım. Yine tekrarlandı lanet olası yakaladı ve çekmeye başladı. Bende boşluğa yumruk atmaya başladım sağıma soluma boş yumruklar atıyordum beni bıraktı ama köydekiler şaşkına dönmüş beni izliyorlardı. Daha sonra cami hocası benim ölmemi istedi ve bütün köylüyü üzerime gönderdi. Ürgüp/Mustafapaşa’da bir evde saklanıyordum ve köylü ellerinde köpekler ve meşalelerle evime geldiler. Ben ise evde yapacak bir şeyimin olmadığını anlayıp ellerimi açıp dua etmeye başladım. Köylü evime girdi ama beni görmüyorlardı sanırım salon ortasında dua ederken yakalandım sanıyordum ama beni görmediler ve ordan ayrıldılar. Ben sonumun geldiğini sanıyordum ordan kurtulmam bir mucizeydi


 6. bilal33 (11 Aralık 2015 saat: 05:49)

  3 yıllık sevgilimi cadı gibi gördüm sabah namazına uyandığımda sevgilim supurge yerine başka Bi cisimle uçuyordu sonra yanıma indiğinde gözleri kayıyordu en sonunda düzeldi sonra konuşmaya başladık ne işin var burda gibisinden. Teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,