RuyaTabirleri.com

Rüyada Çadır Görmek

Rüyada çadır görmek, hane içinde yaşanan şeylerin aile bireyleri arasında kalmasına ve dışarıya sızdırılmamasına delalet eder. Aile bireyleri, mutluluklarını ve sevinçlerini akrabaları, yakın çevresi ve komşuları ile paylaşırken, evde yaşanan kavgaları, küslükleri, anlaşmazlıkları dışarı belli etmiyor demektir. Bu rüya yine aile içindeki sürpriz gelişmelere, mutluluk verici haberlere işaret eder.

Rüyada Çadır Kurmak

Rüyasında çadır kuran kişi, yeni bir atılım gerçekleştirecek ya da yeni bir girişimde bulunacak demektir. Bu yenilik rüya sahibi için yeni bir kazanç kapısı olacak ve kendisine uğur, bereket, şans, bolluk getirecektir.

Rüyada Çadır Almak

Rüyada çadır almak, zorunlu olarak yeni bir ev açmak ya da farklı bir yere taşınmak anlamına gelir. Bu yer değişikliği her ne kadar zorunlu da olsa rüya sahibi için hayırlı olacak bir mekan değişikliğidir.

Rüyada Çadırda Uyumak

Rüya sahibinin yapacağı bir hayır işine delalet eder. Kişi bir an bile tereddüt etmeden ve gözünü kırpmadan, canı gönülden, parasından vererek büyük bir hayır işi yapacaktır. Bu sevap kendisi için bir ömür yetecek kadar makbul ve önemli olacaktır.

Rüyada Büyük Çadır Görmek

Rüya sahibinin aşk ya da velilik hayatına yani özel hayatına işaret eder. Kişinin eşi ya da sevgilisi ile mutluluğunun artacağına ve ilişkisinin her geçen gün daha fazla güçleneceğine tabir edilir.

Rüyada Çadır Toplamak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan aksiliklere ve olumsuz olaylara işaret eder. Kişi bazı zorluklarla karşılaşacak ve bu hem özel hem de iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacak demektir.

Rüyada Çadırın Yandığını Görmek

Çadır toplamakla benzer şekilde tabir edilir. Tatsız olayların yaşanması, kötü haberlerin alınması ve ailedeki düzenin bozulması anlamına gelir. Aynı zamanda kazancın düşeceğine de delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çadır Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. talat (12 Nisan 2014 saat: 15:19)

    merhaba ben dün rüyamda beyaz çadırlar ve yer yer askerler olan bir yerdeydim önümdeki çadır diğerlerinden biraz daha büyük ve orta direğinin üstünde yeşil renkte arapça yazılı bir bayrak asılıydı dışı beyazdı dışında bir nöbetçi eliyle içeri girmemi işaret etti kibarca bende girdim ortada büyük bir sini ve yemekler vardı (pilav ayran bıldırcın eti ) hepsinden yedim, sonra dışarı çıktım karşıdan takım elbiseli şık giyimli fakat ukala diye tabir edeceğim biri çadıra girdi ama diğer taraftan yerde sürüklenerek dışarı atıldı atılırken üstü başı yırtık çok kötü bir haldeydi bana bu rüyanın tabirini yapabilirmisiniz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,