RuyaTabirleri.com

Rüyada Çağrılmak

Rüyada çağrılmak, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman uğraşmak zorunda kalacağı, çok uzun ve yorucu bir tedavi dönemi yaşayacağı ve sonrasında eski iyi ve sağlıklı yaşamına döneceği bir hastalığa yakalanacağına tabir edilir. Aynı zamanda, uzun zamandan beri beklenen ve alınması ile birlikte çok güzel bir işe girişilecek güzel ve hayırlı bir habere delalet edilir.

Rüyada Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada birisi tarafından çağrıldığını görmek, rüya sahibinin, iş hayatı ya da sosyal hayat ile ilgili bir konuda değersiz, kibirli ve kendini beğenmiş kişilerle görüşüp sohbet edeceğine delalet edilir.

Rüyada Vali Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada vali tarafından çağrıldığını görmek, uzun yıllar verdiği uğraşlardan, okunan okullardan ve girişilen işlerden sonra resmi bir kurumda yüksek bir kıdemde işe başlanacağına ve başarılı olunacağına yorumlanır.

Rüyada Uzak Bir Yerden Çağrıldığını Görmek

Rüyada uzak bir yerden çağrıldığını görmek, çekilen çilelerden ve yaşanan olaylardan ötürü Allah’a isyan edileceğine işaret edilir.

Rüyada Tanıdık Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada tanıdık birisi tarafından çağrıldığını görmek, rüya sahibinin, tanıdığının düştüğü zor durumdan ötürü yardım çağırdığına tabir edilir.

Rüyada Tanımadık Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada tanımadık birisi tarafından çağrıldığını görmek, düşülen zor bir durum için istenen yardımın bu kişi tarafından getirileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, kötü duruma düşmüş bir kişiye, rüya sahibi tarafından yardım edileceğine yorumlanır.

Rüyada Davet Görmek

Rüyada davet görmek, insanlar arasında saygı duyulan ve itibar edilen ve yapılan toplantılarda sözü dinlenen biri olunduğuna tabir edilir.

Rüyada Davetiye Almak

Rüyada davetiye almak, önemli bir amaç için ya da bir konuda bilgi almak için bir toplantıya ya da etkinliğe davet edilmeye delalet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çağrılmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. baykal karancı (14 Nisan 2015 saat: 05:51)

    Esselamu Aleykum. Sabah namazinın ćıkmasına yarim saat var ve bende uyku halindeyken ışte ruyamda arada sırada takıldığım arkadaşlarım var onlarla konuşuyoruz ve sonra arkadaşlarin içinden biri yemek hazırlamış beni çağırdılar bende uyandım tabi yorganı üzerimdn atarken ne oluyor lan uyur gezer mi oldum şimdi d8ye tekrardan uyumaya çalışirken sabah namazinin çıkmasina yarım saat var . yardımci olursanız sevinirim , şimdiden Allah razı olsun


  2. nevriye (08 Ağustos 2015 saat: 06:14)

    kalabalık bir ortamda bilmediğim bir evdeyim yanımda bir kızım olarak bir ablam olarak birini görüyorum.konya yada afyona gidecekmişiz bir uçağa yada trene binelim diyoruz daha sonra bi yere gidiyoruz ve orda konaklıyoruz telefonum çalıyor ve tanıdığım hasan isminde genç bir erkek uçakla yada trenle uğraşmayın diyor kütahyanın 41.kilometresinde bir yer var orada bekleyin ben sizi alacağım diyor (yorumlarsaniz sevinirim)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,