RuyaTabirleri.com

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, zalim, bencil, kötü kalpli ve kötü niyetli, kem gözlü, fesat, hain ve içten pazarlıklı bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin sürekli çevresinde olan biridir ve ona karşı art niyetler peşinde olup, zarar vermek için bazı planlar içindedir diye yorumlanır. Rüyada çakal görmek, pusu kurup, insanı gafil avlamak ve en hassas noktasından yakalamak için uğraşan bir kimseye delalet eder. Güvenilmeyecek, gizli bir düşman olarak ifade edilir.

Rüyada Çakal Sürüsü Görmek

Rüyada çakal sürüsü görmek, karmaşa, belirsizlik, fikir ve görüş ayrılığı, sıkıntı, zorluk ve zahmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, mutsuz, gergin ve üzgün olacağı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Çakal Isırması

Bir kimse rüyasında bir çakal tarafından ısırıldığını görürse eğer, bir görev için ya da yarım kalan eğitimini tamamlamak için farklı bir yere yerleşecek demektir. Uzun sürse bile geçici bir ayrılığın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Çakal Öldürmek

Rüyasında çakal öldürdüğünü gören kişi, annesi, babası ve kardeşleri ile birlikte büyük bir dayanışma içindedir diye değerlendirilir. Aile bireylerinin birbirine olan düşkünlüğüne ve bağlılığına delalet eder. Acıların da, mutlulukların da paylaşılması anlamına gelir.

Rüyada Çakal Yavrusu Görmek

Rüyada çakal yavrusu görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan hayırlı değişikliğe ve yeniliğe işaret eder. Kişinin, kaçan neşesinin yerine geleceği, dualarının kabul olup, isteklerinin gerçekleşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çakal Sesi Duymak

Rüyada çakal sesi duyan kişi, sabırsızlıkla beklediği ve gece gündüz dua ettiği bir olayın, güzel ve hayırlı gelişmeler gösterdiğini öğrenip çok mutlu olacak, derin bir oh çekip, Allah’a bu mutluluğu yaşamayı kendisine nasip ettiği için şükredecektir. Mutluluk verici olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çakal Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Cansu (27 Mayıs 2014 saat: 07:57)

  Rüyamda yeğenim yeni uyanmıştı ve benden su istedi, beraber mutfağa gittik ve o ocaktaki yemeğe ( Sanırım et sote idi ve babam yapmıştı.) bakarak acıktığını söyledi. Ocağa bakmak için arkamı döndüm ve iki başlı bir çakalın ocaktaki yemeği yediğini gördüm. Gidip çakalı tuttum ve yere sabitledim. Annemi ve babamı çağırdım fakat annem beni reddetti. Babamın da gelmesini istemedi ama babam bana yardıma geldi. O geldiğinde çakal elimden hızla kaçıp salona doğru gitti, annemin yanına. Ben annemden bir çığlık bekledim ama öyle bir şey olmadı.


 2. Tanju (18 Eylül 2014 saat: 16:21)

  Rüyada yola dökmüş olduğum zift çakal yavrularının ölmesine neden olmuş ve çakallar akşam olunca ismimi zikredecek şekilde uluyorlar benden intikam alacaklarmış hissini yansıtıyorlar ve evin etrafını sarıyorlar bana kimse yardım etmiyor çatıya çıkarak kaçmaya çalışıyorum ancak çok kalabalık oldukları için bir şekilde orayada ulaşıyorlar evin içine giriyorum hep köşeye sıkışıyorum ama birşey yapamıyorlar bir şekilde kurtuluyorum sonra sabah oluyor dışarı çıkamıyorum belki yine gelirler diye bu rüyanın yorumu nedir teşekkürler


 3. Ceyhun (17 Ekim 2014 saat: 01:55)

  Rüyamda sonbahar mevsiminde bir ormandaydım. Yerler yaprak ile kaplıydı. Ormanda yalnız değildim,benim peşimden gelen bir sürü insan vardı,ama sadece ikisini gördüm. Biri kadın diğeri adam,sanki bir felaketten kaçıyormuşuz gibi erzak ve malzeme çantaları vardı sırtlarında. Adamı hatırlamıyorum ama kadın güzeldi. Vakit gündüz vaktiydi ama kadın ”Hava kararıyor,yakında çakallar gelir”dedi. Sonra kurt ulumaları duyduk,”demiştim saklanalım” dedi kadın,bir kütüğün arkasına geçtik sesleri falan gelmeye başladı.Siperden kafamı çıkarttığımda gördüğüme inanmadım. Kadın çakalların geldiğini söylemişti,sonra kurt ulumaları duymuştuk,ama az ileride sırtlan sürüsü vardı. Sanki değişiyordu sürekli yaratık. Sonra soluma baktım çakala benzeyen bir köpek bana havlıyordu ama gitmemi söylediğini anladım. Yanımdakilere gidelim dedim ama ”bunlar bekçiler” dediler ve kaldılar,boğuşma seslerinden sonra tekrar baktığımda hayvanın bacağını kopartmış ve öldürmüş sırtlanlar. En sonunda gittik,büyük bir saray benzeri yere,ama sanki cehennem gibi her yerde alev vardı. Bir yay buldum,ve önderlik ettiğim insanlar giderken onları korumak için geride kaldım ve gelen çakal/sırtlanları ve yaban domuzlarını öldürdüm.


 4. gönül (23 Aralık 2014 saat: 16:08)

  Rüyamda karanlık bir gecede ormandan tek başına geçmeye çalışıyordum.bir tarafda ışık geliyordu.çakal ve köpek sürüsü vardı ve bana bakıyor ses çıkartıyorlardı.bense geçmedim ve ormandan geçmekden vazgeçib geri döndüm.arabaya bindim


 5. Rahman (03 Eylül 2015 saat: 06:52)

  Rüyamda ormanlık biyerdeyim. Değişik aletler var (bıçak baltalar vs) ve yanımda birisi daha var. O kişinin kim olduğunu tam bilmiyorum. O kişiyle bir bitki toplarken bir tane siyah renkli çakal (siyah renkli kırmızı gözlü biraz uzun tüylü köbek gibi bir şey) bana saldırmaya çalışıyo ve bende bıcaklıyorum. Rüyam bu kadar.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,