RuyaTabirleri.com

Rüyada Çalı Görmek

Rüyada çalı görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlere mani olan, ortaya koyduğu çalışmalarda hep bir eksiklik gören ve her zaman rüya sahibini eleştiren ve iğneleyen bir kişinin varlığına delalet eder. Gerçekleştirilecek projelerde kazanılacak başarıyla büyük miktarlarda para ve mal kazanmaya yorulur. Ayrıca, hayırlı bir kısmetle evlenip çocuk sahibi olmaya da tabir edilir.

Rüyada Çalı Çırpı Görmek

Rüyada çalı çırpı görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da sosyal hayatında karşılaşacağı bir sorundan ya da bir hastalıktan ötürü üzülüp kahrolmaya işaret eder.

Rüyada Çalı Dalı Görmek

Rüyada çalı dalı görmek, uzun yıllar bekledikten sonra evliliğe karar vermeye ve ardından gelecek güzel ve sevinçli bir habere yani bir çocuğa delalet eder.

Rüyada Çalı Temizlediğini Görmek

Rüyada çalı temizlediğini görmek, aile hayatında ve iş hayatında yaşanan sorunların ve sıkıntıların en kısa süre içinde ve kolayca çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada Dikenli Çalı Görmek

Rüyada dikenli çalı görmek, hayat boyunca yaşanacak, rüya sahibinin endişelenmesine ve sıkıntıya girmesine yol açan küçük sorunların varlığına tabir edilir.

Rüyada Çalılık Görmek

Rüyada çalılık görmek, iş yaşantısında ve maddi durumda ortaya çıkan sorunların rüya sahibinin sabrı ve azmi ile aşılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yaşanan üzüntülerin bitmesine, hayırlı bir kısmet bulmaya ve mutluluk ve sevinç dolu haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Çalılıkta Gezmek

Rüyada çalılıkta gezmek, hayatta yaşanan ve karşılaşılan ölüm dışındaki tüm sıkıntıların ve sorunların çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Çalıları Toplamak

Rüyada çalıları toplamak, iş hayatında kazanılacak başarılar sayesinde rızıkta yaşanacak artışa işaret eder.

Rüyada Çalıları Uzaktan Seyretmek

Rüyada çalıları uzaktan seyretmek, hane içinde yaşayan herkesin mutlu olacağına ve güzel günler yaşanacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çalı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. esma (10 Kasım 2014 saat: 12:24)

  Rüyamda kapkara, çok büyük bir çalı kütlesinin içine dalıp farklı ortamlara çıkıyordum. iki yere gittim. ilk gittiğim yer çok korkunç bir yerdi. tam olarak hatırlamıyorum fakat bir an önce çalılıklara dalıp başka bir yere gitmeyi istedim. çalılıklardan da korkuyordum aslında ama o korkunç yere çalılıkları tercih ettim. hava karanlıkla aydınlık arasıydı. çalılıklarda ilerlerken önüme çıkacak olan şeylerin korkusu vardı. ikinci yerse göl kenarında mayolu bikinili insanların olduğu kumluk bir alandı nitekim oraya gitmek birazcık olsun rahatlatmıştı beni.rüyadan uyanınca ise beni o rahatlatan yer aslında daha çok korkuttu.


 2. Rumeysa Nur Altınışık (13 Ocak 2015 saat: 10:16)

  Üstümde pantolon falan var. Etrafta köpek çok fazla. Kimi uyuyor kimi havlıyor. Önümdede yeşilimsi ve tek tek kara çalılıkları olan bir tepe var. Koşuyorum o çalılıkların üstünden atlamaya çalışıyorum. Çalıların üstünde yayılan kara kediler, köpekler var. Tabi hızlı olduğum için geçiyorum. Sonra sahibi olan bir köpek havlayarak bana doğru geliyor ısırmaya . Sonr sahibi geliyor , tutuyor uyandım sonra.


 3. alis ali (10 Eylül 2015 saat: 08:13)

  dag yoluyla gidyordum otomobilleri dyandrdik 3 kiwi yemek yedik sonra ayakla dag yolunda ilerliyoduk yolun etrfi clilikdi. birden yamur bawldi ben calinin altinda yamurdan saklanmaya calistim saclarim biraz isandi yol camur oldu .dayandim ve oylece izledim


 4. Fuat söylemez (17 Ekim 2015 saat: 21:03)

  Rüyamda tırla tuğla goturdumu adrese düz değilde bir arka sokaktan gitmeye çalıştığını yolun giderken aşırı daraldigini ilerden sağa ve sola dönüş olduğunu sağda da soldada inşaat oldugu daralan hem dar ve yolda inşaatın malzemeleri olduğunu ordadan gecemeyecegimi anlayıp geldiğim yöne baktimda geldiğim yola iki adet inşaat demimiri yığını gördüğümü dönüş yolunun da kapalı olduğunu anladığım için başka yol varmı diye soldaki inşaatın önünden yayan giderek sokağı inşaat önünden geçerek dolastigimi ve girdigim caddenin başına yaktastigimda ir adet beyaz tir ile bir adet kırkayak harfiyat araçlarının benim yol acmami beklediğini yol kapalı ben orada kaldım diye seslendigimde öndeki tırın geri hızlı bir şekilde diğer kamyonun yanından geçerek gittiğini tırın geçtiği yere baktığında çok usta bir siformus buradan bu kadar hızlı nasıl geçti diye şaşırdığını sonda yolu takip ederek tirimin yanina gittigimi tırın çadırının açılmış olduğun içindeki malzemeye baktığımda arkada az miktar eski kiremit modelinden u sekiklinde kiremit olduğunu sonra tırın yaninda bulunan bi bayira çıktığını bayirdan tırın dorsesine baktığımda dorsenin sağ tarafının yüklü sol tarafının komple bos olduğunu gördüm tırın önüne doğru bakerken 8 yaşlarında bir çocuğun tırın şanzıman kısmına 5 kg kadar lık tas attığını benim atma diye seslenmem üzerine koşarak kaçtığını kaçarken çocuğun sol tarafında düzgün istiflenmiş kesik çalılar gördüm ve oraya çocuk kaçarken ses çıkartacak kaçar küçük bir tas attığını gördüm bu rüyayı istihare nemazi kıldıktan sonra evlilik hayırlı mi diye yattigimda gördüm şimdiden allah razi olsun sizlerden ve okuyanlardan


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,