RuyaTabirleri.com

Rüyada Çalışmak

Rüyada çalışmak, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin uğraşına, hayat mücadelesine, ekmek parası peşinde olmasına delalet eder. Rüyada çalışmak, tüm zorluklarına ve sıkıntılarına rağmen hak yolundan ayrılmadan belki az ama alın teri dökülerek kazanılmış olan paraya işaret eder. Rüya sahibi, boğazından geçen lokmadan emin olduğu için cebinde parası az olsa da huzuru yerindedir. Hile, fesat ya da hırsızlık yapmadan ekmek parasını kazanıyor olması dolayısıyla da vicdanı rahattır ve sanki kendisinden huzurlusu ve mutlusu yoktur.

Rüyada Çalıştığını Görmek

Rüya sahibinin yaşam sevincine ve mücadeleci ruhuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, ekmeğini taştan çıkaran kişi olarak tasvir edilir. Hiçbir şartta ve koşulda elini kolunu bağlayıp, çaresizce oturmaz, limon satar, simit satar yine de ailesinin geçimini sağlar. Rüya sahibinde bu hırs oldukça ileride büyük bir işveren olacağı tabir edilir.

Rüyada Çalışma Arkadaşını Görmek

Rüyasında çalışma ya da mesai arkadaşını gören kişi, çektiği tüm zahmetten ve sıkıntıdan kurtulacak demektir. Kişi, borçlarını ödeyerek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulacak, huzura kavuşacaktır. Bundan sonra kendisi için Allah kerimdir.

Rüyada İş Yerinde Çalışmak

Rüya sahibinin tüm isteklerini yerine getirmesine ve mutlu olmasına tabir edilir. İdeallerin gerçekleşmesi, istenilen hedeflerin tutturulması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hastanede Çalıştığını Görmek

Rüya sahibinin düzenli ve disiplinli yaşaması sayesinde hem keyfinin hem de kazancının yerinde olacağına delalet eder. Rüyasında hastanede çalıştığını gören kişi ticaret hayatından umduğunu bulacak ve rakiplerini hep arkasında bırakacak demektir. Bu sayede mutlu olacağı için, önemli hiçbir hastalığı da olmayacaktır.

Rüyada İşe Girmek

Rüya sahibinin yeni bir hayata adım atmasına delalet eder. Geçmişi unutup, yeni bir sayfa açmaya ve mutlu olmaya yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çalışmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Emrah gündoğdu (01 Aralık 2014 saat: 22:59)

  Iyı gunler ruyamda ben baldızım ve baldızım eşi aynı hastanede bı oda da çalısıyorduk bulundumuz oda kaşabalıktı baldızımla bıseyler konusuyrduk baldızımın eşide sonradan konusmamıza eşlik edyrdu sonra ben hastane kolıdorunda yuruyor sonra vc ye gırıyorum vc de yaralı bı hastayla karsıladıyordum sonra hatırlamıyorum


 2. dilek (01 Şubat 2015 saat: 04:45)

  İş yerinde üstümden emir alarak işimi yaparken eski erkek arkadaşmın geldiği söyleniyo dışarı çıkıyorum benimle konuşmaya çalışırken elimi tutmak istiyo fakat ben sinirlenerek ne zaman bana dokunsan benden uzaklaşyosun diyorum sonrasnda dudagimdan öpüyo


 3. Ertuğrul (18 Mart 2015 saat: 12:13)

  Rüyamda saman remorkunun üzerinde kardeşimle çalışıyordum elimde çekiç vardı hiç tanımadığım birisi bana elimdekinden daha büyük bi çekiçle vurmaya çalıştı bende elimdeki çekici ona vurdum remorkun üzerinden indim elime başka bi demir parçası aldım etraftan adamlar geldi beni tuttu ve o kişinin deli olduğunu söylediler delide kaçtı sonra o etraftan gelenlerden birisi bi yere gidip gelelim dedi yanyana giderken anladımki beni delinin akrabalarının yanına götürüyomuş sonra o akrabaları çıktı birden bire 10 kişi koşuyordu bana doğru beni oraya götüren kişiyi döverken uyandım yorumunuz için şimdiden teşekkürler


 4. zuzu (03 Nisan 2015 saat: 10:47)

  Rüyamda çalıştığım seviyeden bir okulun sözel sınıfına gecirmisler haberim olmadan bende bana soylemeden nasıl gecirirler diyorum öğretmen soruyor sınıfın ne ogretmenin kim diye bilmiyorum ben gidiyorum deyip dolaptan esyalarimi alırken ogretmen olabilir tabi böyle bişey diyor dolapta kesilmiş sucuk krep pizza falan var senin mi benim mi bunlar diyorum sıra arkadaşıma benim değil diyor tam o sırada baska biri gelip benim onlar diyor bana yemek tarifi soruyor çok karisikti daha öncesinde büfeye gidip gazete cikolata parçacıkları falan aliyordum gerçekte İşyerimde çalışan müdürü mu gördüm orada


 5. Olcay (27 Ekim 2015 saat: 08:06)

  Rüyamda yazın ailemle çalıştığım evin onundeyim elimde bir bebek var gözleri siyah ve Pullu gibi kucagimdayken büyümeye başlıyor daha sonra babam gelip oğlum sen naptin diyor bana ve bebeği benden alıyor kucağına ben kalkiyorum o benim oturdugum yere oturuyor ve bebek eriyor şu gibi akıyor bu rüyanın yorumunu gerçekten çok merak ediyorum lütfen mail atın


 6. Olcay (27 Ekim 2015 saat: 08:07)

  Rüyamda yazın ailemle çalıştığım evin onundeyim elimde bir bebek var gözleri siyah ve Pullu gibi kucagimdayken büyümeye başlıyor daha sonra babam gelip oğlum sen naptin diyor bana ve bebeği benden alıyor kucağına ben kalkiyorum o benim oturdugum yere oturuyor ve bebek eriyor şu gibi akıyor bu rüyanın yorumunu gerçekten çok merak ediyorum lütfen mail atın .


 7. Kemal (14 Aralık 2015 saat: 13:24)

  Ben sporcuyum ruyamda dövüşü çalışıyordum.Çalısıyorken bi anda ışgı kapandı ama yinede çalısmaya devam ediyordum. Heyalet orda oldugunu aklıma gelince biraz korkmaya başlamıştım ama yine de çalısmaya devam ediyordum cunku çalısmaktan ayrılmaktan istemiyordum kendimi önemli hissediyordum o dövüş kung fu du. Tahta adamla çalışıyordum.Bide sesli sesli çalısıyordum mesela tahta adama dirsek atarken “paa” sesi çıkıyordu ama bilerek. Ruyamda dövüşü çalışmak nedir açıklar mısın? Açıklarsanız sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,