RuyaTabirleri.com

Rüyada Çalmak

Rüyada çalmak, gerçeğin tam aksine son derece iyi, güzel ve hayırlıdır. Mutluluk yakalamaya, sağlıklı ve sıhhatli olmaya delalet eder. Rüya sahibinin rızıktan yana payına düşeni alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına işaret eder. İş yeri açmaya ya da rütbe atlamaya, parasızlıktan ve geçim derdinden kurtulmaya, başarılı olmaya tabir edilir. Rüyada çalmak, müjdeli olaylar, güzel ve hayırlı haberler, övgü dolu sözler anlamına gelir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Rüyada hırsızlık yaptığını gören kişi dertlerine, darlığına ve hastalığına şifa bulur. Rüya sahibinin yüzünün güleceği haberler alacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kasasının parayla dolacağına delalet eder.

Rüyada Hırsızlık Yapan Birini Görmek

Rüyada hırsızlık yapan birini görmek iyi değildir, melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin başının derde gireceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına tabir edilir. Kişi hiç beklemediği bir olayla yüz yüze gelecek, dost sandığı birinden kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir harekete maruz kalacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı, çok sıkıntılı ve zor günler geçireceği şeklinde ifade edilir. Kişi yaşadığı sorunlar nedeni ile bir süre işe gidemeyecek ve arkadaşlarıyla görüşemeyecektir.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyasında parasının çalındığını gören kişi klişe düşüncelere, eski inanışlara ve hurafelere körü körüne bağlıdır bu nedenle de hayatın nimetlerinden ve eğlencesinden yeteri kadar faydalanamıyor demektir.

Rüyada Para Çalmak

Rüyasında para çaldığını gören kişi bazı kötü düşüncelere ve art niyetlere sahiptir diye yorumlanır. Rüyayı gören kişi, hoşlanmadığı bir kişinin canını sıkmak ve kendisine gözdağı vermek için bazı planlar içerisindedir. Bu insanın huzursuz olması kendisini mutlu edecek, aklın sıra ondan intikamını almış olacaktır diye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çalmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Beyza (10 Aralık 2014 saat: 13:48)

  Rüyamda kızımla beraber tanımadığğım iki kadın bizi kovalıyodu kaçıp bir inşaata sığındık
  İnşaatın balkonunda kızım düştü ve bayıldı
  Kızımı ayıltıp tekrar kaçtık
  İnşaatın önünde kadınların evî vardı, evîn önündeki ayakkabılıktan birçift terlik çaldım giyinip metroya doğru kaçtık kızımla ama metro yolu telle kapanmıştı megtrodaki kalabalık bizi görmesin istedim büyük bi tarlada kaçmaya devam ettim kızıma dönüp; bal terlikle koşamassın dedin ama çok rahat bi terlikmîş dedim


 2. hilal (13 Haziran 2015 saat: 04:51)

  Rüyada insaat halindeki bir evin yerini delip kazıp birseyler çalıyorduk daha sonra evin sahibi olan dayımlar geldi ve çalıştığımızı zannedip anlamadılar ve hastaolan bir akrabamız oldugunu gördüm gecmiş olsun allah acil şifalar versin diyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,