RuyaTabirleri.com

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacı görmek, büyük mutluluk ve kazançtır. Rüyasında çam ağacı gören bir kişi, hayatı boyunca sağlıklı ve mutlu olur diye tabir edilir. Yeni işlere atılmak, o işten umduğunun da fazlasını bulmak, büyük kazanç elde etmek ve kara geçmek anlamına da gelir. Rüyada çam ağacı görmek zevki sefa sürmeye, afiyette olmaya ve rahatlık bulmaya tabir edilir. Gönüllerin şen olmasına, huzurun ve bolluğun daima sürmesine işaret eder. Rüyasında çam ağacı gören kişi hiçbir şeyi kendine dert etmeden, olabildiğince mutlu olmaya çalışarak, yaşadığı her anın doyasıya tadını çıkararak yaşayacak demektir.

Rüyada Çam Ağacı Kesmek

Moral bozukluğuna neden olacak olayların yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin istediği hiçbir şey yolunda gitmeyecek ve bir aksilik bitmeden üzerine yenisi gelecek, bu durum da rüya sahibini daha çok kızdıracak ve üzecek demektir.

Rüyada Çam Ağacı Dikmek

Olumlu gelişmeler yaşamaya ve işlerin yolun girerek, rüya sahibine şans getirmesine delalet eder. Rüyasında çam ağacı diktiğini gören kişinin istekleri ve projeleri peşin sıra gerçekleşecek, rüya sahibine arka arkaya mutluluk yaşatacak demektir.

Rüyada Çam Ağacı Sökmek

Yoldan çıkmaya ve hileli işler yapmaya işaret eder. Rüya sahibi şeytana uyarak, daha önce hiç yapmadığı hatta o ana kadar aklının ucundan bile geçmeyecek bir hata yapacak demektir. Fakat bu işin sonu büyük pişmanlıktır diye yorulur.

Rüyada Çam Ağacı Sulamak

Rüya sahibinin hayallerine ve isteklerine kavuşabilmesi için çok çalıştığı, azim ve sabırla emek vermekten vazgeçmediği anlamına gelir. Rüyasında çam ağacı suladığını gören kişi tuttuğunu koparan ve kafasına koyduğu her şeyde muvaffak olan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi Allah’ın izni ile her işin altından zaferle çıkar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çam Ağacı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Mavi (02 Şubat 2014 saat: 18:53)

    Selam,
    Ruyamda, zaten bildigim bahcemizdeki sirali Cam agaclarinin yarisinin uzerini kesmisler kokleri hala yesil duruyor, cok uzuluyorum kim kesti bunlari diyorum, birisi bana diyor ki, kesilmesi gerekiyormus diger yarisi da ayni boyda kesilecek diyor, ve benim karisma hakim yokmus, (o agaclarda gercekten cok guzel bir kez daha uzerleri budanmisti gercek hayatta yine uzulmustum,) ruyamda daha cok kesmislerdi.. uzulerek baktim agaclara.


  2. Ayla (25 Şubat 2014 saat: 14:54)

    Merhaba lutfen benim ruyami yorumlayin.ruyamda goruyorum gok yuzunu mavi diyer yarisi ise siyah bulutlar ortmus.siyah bulutlarda simsen cakiyor yagis yagiyo.Aniden siyah bulut yuzerime geliyor cok korkuyorum eve girmek istiyorum evin icerisinde cok guzel cam agaclari bitmis eve giremiyorum.siyah bulutlar bana yaklasiyor birde bakiyorum siyah bulutlarin uzerinda toprak ve cam agaclari bitmis uzerinde siyah ve qirmizi meyveler var.bulut benimle konusoyor korkma bende beni sana Allah gonderdi sana yardima gelmisim ama biraz sabr et ve bana inan.daha sonra butun hayellerimin gerceklesdiyini goruyorum.lutfen yorumlayin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,