RuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek, rüya sahibine karşı özel duygular besleyen bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir ilanı aşk ya da evlilik teklifi alacağına rivayet edilir. Bu rüya mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir ve rüya sahibinin gönül hoşluğu yaşayacağına, özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına delalet eder. Kişi, belki de hayatının en büyük aşkını yaşayacaktır diye açıklanır.

Rüyada Cam Bardak Hediye Almak

Sevgiliden ya da eşten gelecek güzel bir söze, anlamlı bir hediyeye ya da sürpriz olacak jeste işaret eder. Rüyayı gören kişinin özel hayatının hızlanacağı ve kişinin duygularının ön planda olacağı, maneviyatının yükseleceği ve en değerli, en unutulmaz hatırları arasına gireceği günler yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cam Bardak Yediğini Görmek

Rüya sahibinin düşünmeden attığı adımların ve fevri davranışlarının kendisine zarar vereceğine ve tehlikeye sürükleyeceğine işaret eder. Kişi, düşünmeden, ölçüp tartmadan bazı işlere girecek, sonra da bunun zorluğunu yaşayacak demektir.

Rüyada Cam Bardak Takımı Görmek

Hayırlı ve uğurlu olacak haberler almaya, bu sayede tüm dertleri, kederleri, üzüntüleri ve hastalıkları bir yana atmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamında yüz güldürecek güzellikte olaylar yaşanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklıklarına işaret eder. Kişinin, başarısızlıkları nedeni ile umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayattan yana umudunun kırılacağına ve gülen yüzünün de solacağına delalet eder.

Rüyada Cam Bardak Satın Almak

Rüya sahibinin daha iyi, lüks ve konforlu bir yaşamın hayalini kurduğuna rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin daha güzeline ve değerlisine sahip olmak istediğine ve tüm planlarını da bu yönde yaptığına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cam Bardak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (14 Nisan 2014 saat: 05:50)

    içinde temiz su olan 1 bardak suyu elimde tuttuğumu gördüm sonrada gerçekte cezaevinde olan bir erkek arkadaşım var yüzyüze hiç görüşmedik ama birbirimize kardeşçe değer veririz ve mektuplaşıyoruz rüyamda onun ağır kanser hastası olduğunu söylüyorlar hastanede yatıyormuş ve 12 bin tl lik ilaca ihtiyacı var ve bunu alman gerekli kimsesi yok deyip elime ince uzun şerit halinde bi reçete veriliyo üzüntüden ne yapacağımı bilemiyorum hastaneye gidip görmek istiyorum göremiyorum orda beklerken uyandım


  2. ayse (14 Nisan 2014 saat: 05:55)

    içinde temiz su olan 1 cam bardak içmesuyu elimde tuttuğumu gördüm sonraki gecede; gerçekte cezaevinde olan bir erkek arkadaşım var yüzyüze hiç görüşmedik ama birbirimize kardeşçe değer veririz ve mektuplaşıyoruz rüyamda onun ağır kanser hastası olduğunu söylüyor başka bir erkek arkadaşım hastanede yatıyormuş ve 12 bin tl lik ilaca ihtiyacı var ve bunu alman gerekli kimsesi yok deyip elime ince uzun şerit halinde bi reçete veriliyo üzüntüden ne yapacağımı bilemiyorum hastaneye gidip görmek istiyorum göremiyorum orda beklerken uyandım


  3. Anonim (17 Ocak 2015 saat: 10:47)

    Ruyamda sabah ezani okunuyordu tuvalete gittim tuvalet kapisi tahta icerisi yari aydinlik cok pis disariya tasiyor buyuk abdesti yapiyordum yanimda cam bardak yarisi su dolu su cok pis saman neyim var icinde ayrica kosede canak var icinde bugday unu unda arapca kehf suresi 31. Ayet yazili kenarinda da 4 tane buyuk kirmizi karinca vardi icinde disinda surekli dolasiyordu ama ayete hic basmiyorlardi ezan okunmaya devam ediyordu tuvaletten ciktim ezan yeni bitti


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,