RuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek, genel anlam itibariyle çok büyütülmesine gerek duyulmayacak, hafif ve kolay atlatılacak, çözümüne rahatlıkla ulaşılabilecek ve baş ağrısına neden olmayacak bir takım problemlere rivayet edilir. Fakat eğer cam kırıkları rüya sahibine zarar vermiş, bir yerine saplanmış ya da batmışsa bu rüya iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin canını sıkacak ve üzülmesine sebep verecek olaylara işaret ettiği yönünde yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Üzerinde Yürümek

Rüyayı gören kişinin riskli işlere gireceği, kaybetmeyi göze alacağı ve gözünü karartarak sonuçlarını göze alma cesareti göstereceği bazı işler yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin kendi kararıyla tekin olmayan yollara gireceği anlamına gelir.

Rüyada Cam Kırıkları Yemek

Tehlikeli işlere, olaylara ve kimselere delalet eder. Rüya sahibinin bu tarz insanlarla karşılaşacağı ve bile bile onlarla iş birliği içine girerek sonradan maddi zarara uğrayarak, manevi anlamda da yıkılacağı ve kötü günler geçireceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Toplamak

İyi niyetlere, temiz düşüncelere ve bu amaçlarla hareket ederek güzel adımlar atmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çevresine karşı zorluk içinde olan kimselere duyarlılık göstereceğine ve onlar için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Cam Kırıkları Yutmak

Rüya sahibinin üzülmesine neden olacak bazı sorunları içine atacağına ve bu nedenle kötü günler yaşayarak, mutsuz olacağına tabir edilir. Rüya sahibi, tabir yerindeyse kan kusup, kızılcık şerbeti içtiğini söyleyecek bazı durumlara düşecek demektir.

Rüyada Cam Kırıkları Batması

Rüyada kendisine cam kırıklarının battığını gören kişi ya hastalanacak, ya başarısız olacağı bir dönem geçirecek ya da kendisini çok kötü hissetmesine neden olacak problemlerle karşılaşacaktır diye değerlendirilir ve bu rüya sıkıntı almaya yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cam Kırıkları Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. merve gülten (06 Mayıs 2014 saat: 18:52)

  iyi günler.bu gece rüya gördüm ve çok etkilendim.en kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim.ben öğrenci evinde kalıyorum.rüyamda kaldığım evden babamın evine gidiyordum telefonum orada kaldığı için.fakat giderken cam kırıkları yağmaya başlıyor ve insanlar hep kaçıyorlar.herkesin bir yerleri kanıyordu.bende üstü kapalı bir yere giriyorum fakat benim bir yerim yaralandı mı hatırlamıyorum.sonra bu olay haberlere çıkıyordu 1 yaralı 2 de ölü vardı ve bunlar çocuktu.ben kapalıyım ve saçlarım kumral,kısa ve dalgalı.ama rüyada saçlarım uzun kıvırcık ve siyahtı.


 2. zeynep bahar (21 Haziran 2014 saat: 12:45)

  ruyamda:bikaç torba çöp var ve ben bu çöpleri atacakmışım.bu torbalardan birinde cam tabak ve borcam tepsi kırıkları var. ( tabaklar tepsiler ikiye bilemedin üçe kırılmış. küçük kırık yok ) çöpleri evden cıkarıp aşağı indirdim.sonrea geri dönup cam kırıkları olan torbayı almaya.fakat cam kırıkları olan torba kaybolmuş.arıyorum arıyorum bulamıyorum.komşuya soruyorum gördün müü düye oda şimdi burdaydı ne oldu acaba diyo. cam kırıklarından vazgecip diğer çöpleri atmaya giderken uyandım…


 3. zeynep BAHAR (22 Haziran 2014 saat: 18:04)

  slm ruyamda evde birikmiş 3-4 torba çöp var onları atıyordum.torbaların hepsini aşağıya indiremedim.içinde cam tabak ve borcam kırıkları olan torba( küçük kırık yok tabaklar 2 ye bilemedin 3 bölünmüş,çok parçalı değil)kapının önünde kaldı. diğerlerini indirip geri döndüğümde cam kırıkları olan torbayı bulamadım.komşuya soruyorum oda buradaydıya şimdi diyo fakat torbaya ne olduğundan onun haberide yok.ben biraz bakınıp saga sola göremeyince aramakdan vaz gecip öteki çöpleri atmaya karar verdim o esnada uyandım……
  kıymetli yorumlarınız için şimdiden tşkler….


 4. eda (07 Temmuz 2014 saat: 02:56)

  rüyamda bir evdeyim .ve evde kafa kopartan insanları öldüren yaratıklar var ve çok korkunçlar..herkes tek tek ölüo ve ben evinn balkonundan aşagı sonra diğerine ve sonra ise diğer kata asılamıom ve ölüm korkusu ile yere düşüyorum..sonra arkama baka baka kacıyorum.sonra bir otbüs yada uçan harket eden bişey üzerimize ateş edyorlar bir sürü koyu renkli elbiseli kötü adamlar..yanımda kuzenim ve yengem var olanları anlatıom canvarlardan bahsediyorummm ama bana inanmıyorlar yengem diyorki:hayır bir ordu eşkiya var insanları öldürüooo ve o sırada bizle beraber bir grup insanın üzerine ateş açıyorlar ve ben vurulmamak için büyük bir mücadele ediyorum ve sonunda vuruluyorum..ve bir anda kendimi cam kırıkları içinde bir parça kan içerisinde uyanıyorum fakat vurulmamışımm yada yarm iyileşmiş çünkü yerde bnm olduğunu düşündüğüm kan görüom ve yengemin yanına gidiom yani 3 defa ölüm tehlikesi atlatıom 1 canavardan kaçıom 2 balkondan düşüyorum 3 vurup düşüyorum …


 5. Şeyma (16 Ekim 2014 saat: 09:52)

  Merhaba rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.Rüyamda bir tuvalet arıyorum uzun bir koridordan sonra 4,5 tane tuvalet yan yana görüyorum ama köhne oldukları için girmeden geri dönüyorum Geri dönerken alt katta büyük bir cam kendi kendine tuzla buz oluyor ve üst kattaki benim üzerime yağmur gibi yağarak siyah paltoma yapışıyorlar herhangi bir yerim kanamıyor hepsi kıyafetime yapışıyor O şekilde oradan çıkıyorum ve birisinin evine gidiyorum o kişi benim üzerimi değiştirmeme yardım ediyor. Bu arada bilgi olsun diye eklemek istiyorum annem yoğun bakımda 3 ay kaldı ve yatalak olarak çıktı. Ona ben bakıyorum, evliyim. Annemin bakımı çok zor ağır hastalardan elimden geleni yapıyorum ama bazen çok bunalıyorum


 6. hazal (26 Kasım 2014 saat: 06:58)

  Rüyamda cam kırıkları olan yerde sadece çoraplarımla yürümeye başlıyordum.Yanımda tanımadığım bir adam vardı. Buna beni teşvik eden kişi oydu.Ayaklarımaba battığını hissedince çorabımı çıkarıyor dum.Daha sonra çok küçük bir parça gibi görünen cam ayağımdan çıkardıkça daha da büyüyordu.Ve çok acıyordu.Dayanamayarak yandaki adama seslenip yardım etmesini istediğimde psikopatça gülümseyerek camı hızla çekiyordu.Sonrası yok.Sarsıntıyla uyandım.Ve ayaklarım uyandığımda sızlıyordu. Lütfen yorumlayın.


 7. emel yaka (12 Aralık 2014 saat: 11:23)

  Rüyamda evleniyordum ama gelinlik yoktu daha evlenicem kişiyi gördüm once az beğenmedim sonradan az taniyinca beğendim ve gördüğüm yerde nikah Masası imiş ama öyle süslü bi masa değil normal üstünde bitane çiçek gibi bişey olan bi masa sonra yanıma geldi konuştuk çok kibar iyi birisi canım hayatım diye konuşuyor benimle herşeyi bana soruyor nasıl olsun diyorum annemler bulmuş bak ama iyiymiş diyorum sonra bakıyorum annelerin yatağında cam kırıkları ben onları toplamaya çalışıyorum az topladım babam çağırdı gittim yanına bizim tarladayim ordan yerden bozuk para topluyorum bir sürü ama ve bi anda yeniden evlilik hazırlığı yapıyorum yanımda aynı kişi evlenicem diyorum iyiki bulmuş annemler onu ama çok tatlı kibar çok sıcak bi gülümsemesi var huzur veren sonra uyandım ve aynı gün annemde beni rüyasında gelinlikle görüyor çok güzel olmuş melekler gibi olmuş benim kızım beyazların içinde diyor sarılıyor öpüyor sonra yengem geliyor oda beni gelinlikle görünce çok güzel olmuş kızım ne kadar oldu ben seni görmeyeli prenses gibi olmuş diyor bu arada düğün hazırlığı yapıyor et doğruyormuş annem ki bende rüyamda yemek hazırlıyorduk ama baya kalabalıktık ve annemle aynı gün görüyoruz bu rüyaları nedir yorumlarmisiniz çok teşekkür ederim


 8. eser (13 Aralık 2014 saat: 19:58)

  Bir gun bisiklete bindim ve kendimi aynada deyil yuzumu goremedim
  Oldumu fark ettim ama ozaman bir
  kad(BENİDE GÖÜR )dedi ve ben o an
  uyandim sandim ama uyanmadim kor-
  ku filmindwn(ANNE MAMA)adli biri
  beni mezara gonderdi işte o an yuan-
  dim. MEZARLIK GÖRME


 9. elf (17 Aralık 2014 saat: 13:50)

  Merhaba rüyamda arkadasimla birlikte pazardayiz ve arkadasim ince yasin ve dua kitabi almak icin bi sergiye yaklasiyor o kitaplara bakarken ben de yine o tezgahta bulunan arka arkaya siralanmis şeffaf camlari goruyorum. Ellememle birlikte camlar ufalaniyor resmen ve biri degil hepsi kiriliyor. Sonra elimde bi acı hissesiyorum elimin ici küçük küçük cam kiriklariyla dolu kan akmiyor fakat muthis derecede aci veriyordu. Yorumlarinz icin simdiden tesekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,