RuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Yemek

Rüyada cam yemek, geçici üzüntülere uğramaya, başınıza sonradan hayra dönüşecek belaların gelmesine delalet eder. Cam bazen sıkıntı kedere bazen de geçici heveslere işaret eder. Bu nedenle cam yiyen kişi hayatını boş işler peşinde koşarak geçirir ve malını mülkünü faydasız ameller için geçirir. Bu rüya bazen de dinen güçsüzlüğe ve zayıf iradeye, kendinize zarar verecek kişilerle arkadaş olmanıza ve dostluk kurmanıza delalettir. Rüyasında camı yediği için ağzının kanadığını görmek, iyi sandığınız bazı olayların aslında sizin için şer olmasına, faydasını göremeyeceğiniz mal edineceğinize veya haram mal kazanıp onu da boş şeyler için harcayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Cam kırıkları, hayalini kurduğunuz bazı konularda isteklerinizin gerçekleşmeyeceği anlamınadır. Cam kırıklarına basan kişi çeşitli tehlikelerden geçer veya bu rüya yaşayacağınız zorlukların bir göstergesidir. Cam kırıklarının üzerinden atlamak tehlike atlatmaya, bu kırıkları yemek ise kendi hatalarınız yüzünden zarar göreceğinize delalet etmektedir. Bazen de bu rüya gizli konuların açığa çıkmasına, gören kişiye emanet edilen sırların ifşa edilmesine, dostlukların bozulmasına delalet eder.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada görülen cam genellikle sıkıntı ve üzüntüdür. Az cam az miktarda üzüntüye, çok cam ise büyük bir sıkıntıya delalettir. Rüyasında camın sağlam olması, sıkıntılarınızın da hemen bitmeyeceğine ve bir müddet daha devam edeceğine işarettir. Camın altından olması, güzel görünen bazı şeylerin aslında size çok büyük acılar getireceği anlamındadır. Yeşil cam makbul ibadetlere, kırmızı cam âşık olmaya ama sonun hüsranla bitmesine, sarı cam geçici hastalıklara yorumlanır.

Rüyada Cam Yemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada cam yeme tehlikeyi sevdiğinizi ve yükselmek için elinizden gelen her şeyi yapabileceğinizi, azimli ve gözü pek bir karaktere sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda sürekli hayal kurup anlamsız istekler kurduğunuzun da bir göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cam Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Melek (18 Nisan 2016 saat: 14:00)

    Su içerken cam parçalarının ağzımın içine saplandığını orada heryere dağıldığını ve yutkunmakta bile zorlandığımı hatırlıyorum. Çıkarmaya çalışıyorum ama çıkmıyorlar. Zorlayınca küçük koyu bir kan damlası gördüm. Snra çalıştığım iş yerindeki müdürü gördüm ve büyük bir organizasyon görevi veriyorlardı bana ama hiç aklımda değilken ve ihtimal dahi yokken. Sonra uyandım.


  2. Ilker yürümez (05 Haziran 2016 saat: 06:50)

    Rüyada bir tanıdıgımın dukkanına patronum ve mudurum ıle sırtımda bir yukle gırıyorum. Dukkanda bulunan 4 camdan 2 sini hafif çatlatlıklar ıle gecıp dıger iki camı uzerımdekı yuku carparak kırıyorum.Sonra elimde bulunan durum yemegın ıcınde cam kırıkları oldugunu gorerek camları ayıklamaya baslıyorum. Çok fazla oldugunu gorunce yemeği çöpe atıyorum. Yorumlarsanız sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,