RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni dostluklara ve yeni ilişkilere işaret eder. Rüyada çamaşırı dışarıya astığını gören kişi için bir uzaklık söz konusudur. Rüyada çamaşır görmek genel anlamda yeni ve güzel gelişmelere işaret eder. Bazı rüya yorumlarına göre rüyada bir kadın çamaşır yıkarsa bu eşi ile münakaşa yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Temiz Çamaşır Görmek

Rüyada temiz çamaşır görmek rüya sahibinin yaptığı hayır işlerine, onun iyi niyetlerine, temiz düşüncelerine, etrafıyla iyi geçindiğine ve bu nedenle de etrafındaki kişiler tarafından çok sevildiğine işaret eder. Temiz çamaşır aynı zamanda yenilik ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek ne iyidir ne de kötüdür, kirli çamaşırlar yapılması gerektiği halde yapılmayan şeylere işaret eder. Aynı zamanda hastalık anlamına gelir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak birkaç şekilde tabir edilir. Bir tabiri münakaşa, tartışma ya da kavga iken bir diğer tabiri de bilinmesi istenmeyen bazı şeylerin herkes tarafından öğrenilecek olmasıdır.

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak güzeldir ve iyi şeylere işaret eder. Rüyasında çamaşır astığını gören kişi dertlerinden, sıkıntılarından ve çektiği zorluklardan kurtulacak demektir. Ayrıca hane içinde bir kısmetsizlik ya da şansızlık söz konusuysa onun da ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Çamaşır Satmak

Rüyada çamaşır satmak hayırlı ya da iyi bir şeye işaret etmez bilakis yaşanacak olan hastalıklara işaret eder. Yani rüya sahibi, rüyasında çamaşır sattığını görürse bu onun sağlık sorunları yaşayacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamaşır Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. özlem say (22 Mart 2014 saat: 09:09)

    rüyamda ayrılmak üzere olduğum eşimin babası annesi ve yengesini gördüm .yengesi bana çok kötü bakıyordu annesiyle babası beni eve girdirdi anahtarla evi açtım sonra eve girdiğimde ev çok dağınıktı yaz temizliği yapmaya karar verdim o sırada ayrılmak üzere olduğum eşimin valizini açtım. içinden kirli iç çamaşırları çıkardım çamurlu gibiydi . Allah hayra yorsun inşaallah. Boşanma sürecim devam ederken böyle şeyler görmekten huzursuz oluyorum.


  2. feryal cifci (08 Kasım 2015 saat: 09:31)

    Merhaba..rüyamda bosanmak üzere olduğum eşim iç çamasırlarını cıkartıp günlerdir ayni şeyleri giyiyorum..bak kokla çok pisler diyor..bende ona çekmeceyi açıp daha yeni alınmis bir külot daha once giyilmis bir fanila veriyoru..sanırım bu verdiklerim benim babama aittiler..yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,