RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşır Katlamak

Rüyada çamaşır katlamak, kişinin hayatını düzene sokmasına ve uzun süredir çalkantılı devam eden bazı işlerin yoluna girmesine işarettir. Bu rüya, iş hayatınızda ve özel yaşamınızda her şeyin çok güzel olacağının göstergesidir. Çamaşır katlamak bazen de para kazanmak ve mal elde etmek anlamlarına gelir. Bu rüya hayatınızı yakında düzene sokacağınızın ve tüm üzüntülere bir çizgi çekeceğinizin habercisidir.

Rüyada Çamaşırları Ütülemek

Rüyada çamaşır ütüleyen çok ahlaklı ve hayırlı bir kadınla evlenir. Bu rüya genellikle kişinin eşinin güzel karakterine yorumlanır. Bu rüyayı gören bekârsa, yakında evlenir veya nişanlanır. Eğer evli biri bu rüyayı görse hanımı ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürer. Çamaşır ütülemek bazen de doğru söze, sıkıntılardan kurtulmaya da işaret eder.

Rüyada Temiz Çamaşır Görmek

Rüyada görülen temiz çamaşır kişinin temiz amelidir. Bu rüya genellikle günahsız masum bir kimseye, güzel ahlaka, karakterli ve insanlara yardım etmeyi seven iyi huylu bir adama, her anlamda sıkıntısız ve güzellikle geçecek bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya, karşınıza çıkacak üstün ahlaklı bir kimseye ve onunla vakit geçirmeye işarettir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyasında kirli çamaşır gören veya onu giyen kimse bazı zorluklarla karşılaşır. Bu rüya karaktersiz bir adama, ahlaki anlamda sorunları olan bir kişiye, yaptığı kötülüklere pişman olmamaya, arsız bir adama, kötü insanlarla düşüp kalkan bir kişiye işarettir ve kısa sürede pişman olup tövbe etmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkayan kişi sıkıntı ve üzüntülerden kurtulur. Bu rüya genellikle hayra yorumlanır. İşlediğiniz günahlara tövbe edeceğinize, hatalardan döneceğinize, her anlamda mutluluk ve sevince, bulunduğunuz mevkiden daha üst bir makama kavuşacağınıza, kazanç elde etmeye ve karlı bir işe girmeye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamaşır Katlamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. nurte (04 Ocak 2015 saat: 10:20)

    Ruyamda hem siyah hem beyaz çamaşır asiyorum sonra bi baliyorum camasirlarim hepsi balkondn asagi düşüyor suya sonra komsum yardim ediyo cikariyo su tutuyo temizliyo ben diyorum gene yikicam bunlari çamaşırlar yerdeyken savaş çıkıyo herkes kaciyo bende dahil ben tam kizimin yanina gidiyorum ona üzülüyorum savunmasiz diye savasdan kacamak.zor olcak diyr bebek daha öyle ruya bitiyo


  2. nejle (19 Şubat 2015 saat: 07:18)

    Rüyamda 1 yıl önce ölmüş babamin 2 polis okulunnndaki öğrencisine babamın albüm ünü gösteriyorum.
    Bu arada kimin evi bilmiyorum ama daginik etrafada bayan kazak ve gömlek leri var onlari katliyorum.bir anda erkek kardeşlerim yanimda oluyor.kardeslerim 30 yasin üstünde ama küçük kardesimi cocuk olarak görüyorum babamın albümü ne bakmak isteyince ağlıyor um…

    Rüyamin ne anlama geldigini ogrenmek istiyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,