RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşır Katlamak

Rüyada çamaşır katlamak, kişinin hayatını düzene sokmasına ve uzun süredir çalkantılı devam eden bazı işlerin yoluna girmesine işarettir. Bu rüya, iş hayatınızda ve özel yaşamınızda her şeyin çok güzel olacağının göstergesidir. Çamaşır katlamak bazen de para kazanmak ve mal elde etmek anlamlarına gelir. Bu rüya hayatınızı yakında düzene sokacağınızın ve tüm üzüntülere bir çizgi çekeceğinizin habercisidir.

Rüyada Çamaşırları Ütülemek

Rüyada çamaşır ütüleyen çok ahlaklı ve hayırlı bir kadınla evlenir. Bu rüya genellikle kişinin eşinin güzel karakterine yorumlanır. Bu rüyayı gören bekârsa, yakında evlenir veya nişanlanır. Eğer evli biri bu rüyayı görse hanımı ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürer. Çamaşır ütülemek bazen de doğru söze, sıkıntılardan kurtulmaya da işaret eder.

Rüyada Temiz Çamaşır Görmek

Rüyada görülen temiz çamaşır kişinin temiz amelidir. Bu rüya genellikle günahsız masum bir kimseye, güzel ahlaka, karakterli ve insanlara yardım etmeyi seven iyi huylu bir adama, her anlamda sıkıntısız ve güzellikle geçecek bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya, karşınıza çıkacak üstün ahlaklı bir kimseye ve onunla vakit geçirmeye işarettir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyasında kirli çamaşır gören veya onu giyen kimse bazı zorluklarla karşılaşır. Bu rüya karaktersiz bir adama, ahlaki anlamda sorunları olan bir kişiye, yaptığı kötülüklere pişman olmamaya, arsız bir adama, kötü insanlarla düşüp kalkan bir kişiye işarettir ve kısa sürede pişman olup tövbe etmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkayan kişi sıkıntı ve üzüntülerden kurtulur. Bu rüya genellikle hayra yorumlanır. İşlediğiniz günahlara tövbe edeceğinize, hatalardan döneceğinize, her anlamda mutluluk ve sevince, bulunduğunuz mevkiden daha üst bir makama kavuşacağınıza, kazanç elde etmeye ve karlı bir işe girmeye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamaşır Katlamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. nurte (04 Ocak 2015 saat: 10:20)

  Ruyamda hem siyah hem beyaz çamaşır asiyorum sonra bi baliyorum camasirlarim hepsi balkondn asagi düşüyor suya sonra komsum yardim ediyo cikariyo su tutuyo temizliyo ben diyorum gene yikicam bunlari çamaşırlar yerdeyken savaş çıkıyo herkes kaciyo bende dahil ben tam kizimin yanina gidiyorum ona üzülüyorum savunmasiz diye savasdan kacamak.zor olcak diyr bebek daha öyle ruya bitiyo


 2. nejle (19 Şubat 2015 saat: 07:18)

  Rüyamda 1 yıl önce ölmüş babamin 2 polis okulunnndaki öğrencisine babamın albüm ünü gösteriyorum.
  Bu arada kimin evi bilmiyorum ama daginik etrafada bayan kazak ve gömlek leri var onlari katliyorum.bir anda erkek kardeşlerim yanimda oluyor.kardeslerim 30 yasin üstünde ama küçük kardesimi cocuk olarak görüyorum babamın albümü ne bakmak isteyince ağlıyor um…

  Rüyamin ne anlama geldigini ogrenmek istiyorum.


 3. Dilaya (04 Mayıs 2016 saat: 09:39)

  Merhaba,

  Ruyamda kucuk ve dar bir odada renk renk camasir katliyorum. Birden kendimi disarda bir kosede oturmus buluyorum. Orda agliyorum esimden bosanmayi dusundugum icin. Sonra kayinvalidem yanima geliyor oda agliyor, olmuyosa ara verin diyor ama ben bosancam diyorum. Yanimiza esim geliyor, yuzunu gorunce “hayir anne ben onu birakamam cok seviyorum” diyerek kolunu tutup hemen yetisemim diyorum. Kosarken.., esim bana supriz yapmis nikah masasini, memurunu herseyi hazirlamis. Ordada tekrar evlendik.
  Pek ruya gormem, bu ruya beni etkiledi. Acaba ne anlama geliyor ?


 4. Reyhan (16 Mayıs 2016 saat: 10:40)

  Eşimin arabasını izinsiz alip giderken yolda bir baba ve kızi vardı kar vardı heryerde kış tı rüyamda. bayır bir yol vardı dik ti çok kız ordan kayarken düştü babası hiç ilgilenmiyordu ben hemen arabadan aşağiya indim kıza doğru kaydım kurtarmak için meğer adam bana tuzak kurmuş beni bırakmadı bundan sonra kızımla sen ilgileneceksin dedi bana olmaz benim bir ailem çocuklarim da var dedim beni evine götürdü zorla kızimla sen ilgilenceksin bundan sonra dedi evi çok kalabalıktı kardesleri annesi babası gelen gideni de çok oluyordu beni herkes sevmisti zaman geçtikçe aradan yıllar geçmesine rağmen beni serbes birakmadı yinede herkes aynı yaşlardaydı yıllar geçiyordu ama kimse yaşlanmıyordu bana büyük bir ev aldılar bu ev senin dediler kızıma hastet kaldım dedim yinede göndermediler ama ben kızina çok iyi baktım beni çok sevmistiler ailece aradan yine yıllar geçiyor ve ben ölümcül hastalıga yakalanıyorum bana çok iyi bakıyorlar ama yinede göndermediler wn sonunda beni yolcu edecekleri gün yere yığılıp kalıyorum ölüyorum ve ben kızımı hiç göremedim dedim beni bana aldıkları eve götürdüler ev dublex ti çok güzeldi ama gözüme gelmiyordu çünkü aklım kendi ailemdeydi çok özlemiştim bana dedilerki seni sınadık biz kızıma çok iyi baktın çok dua ettiler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,