RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyada çamaşır makinesi görmek, ulvi ve bilge kişiye delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin çevresinde bulunan aziz ve mübarek kimsedir ve rüya sahibi kendisi ile çok yakın olmak için elinden geleni yapıyordur ki ileride kendisi gibi yüce biri olsun. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibine akıl hocalığı yapmak ya da işlerinde zahmetin büyük kısmına katlanmak suretiyle yardımcı olup, işlerini kolaylaştıran ve yükünü hafifleten bir kişi ile tabir edilir. Bu yardımcı sayesinde rüya sahibinin hayatı çok daha kolay bir hale gelecektir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Almak

Büyük işler yapmaya, hem karlı hem de mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibi herkesin yapamayacağı, nitelik ve kabiliyet gerektiren önemli işler yapacak ve bunun ayrıcalığını yaşayacak demektir. Ailesi kendisi ile övünürken, diğer insanlar da kendisine özenerek bakacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Çamaşır Makinesinin Bozulduğunu Görmek

Rüya sahibinin işlerinin aksaması ve gecikmesi nedeni ile hem vakit hem de nakit kaybederek, zorluk yaşamasına, geçim sıkıntısı çekip, borçların altında kalmasına işaret eder. Sıkıntılı günlerin geleceği anlamına gelir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak ferahlıktır ve rüya sahibinin çektiği zahmetten kurtulup, mutlu olmasına delalet eder. Kişi için esenlik ve huzur bulacağına işarettir. Rüya sahibi sabrının ve emeğinin karşılığını alacak, çalışkanlığı sayesinde darlıktan kurtulacaktır.

Rüyada Çamaşır Makinesine Çamaşır Atmak

Dertlerden, tasadan, gam ve kasavetten kurtulup, neşe bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşam enerjisinin ve sevincinin yerine geleceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına tabir edilir.

Rüyada Çamaşır Makinesinden Su Akması

Rüya sahibinin büyük yatırımlarının başarısızlıkla sonuçlanması ve kişinin büyük maddi zarara uğrayarak bütçesinin sarsılması anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. deniz (12 Şubat 2014 saat: 11:20)

    rüyamda kız kardeşimin yeni bir evi varmış kendisi evde fakat görmüyorum.sadece banyosunu gördüm.tuvaletim geliyor banyoya giriyorum klozetin içinin temiz suyla dol içindede 2 parça çamaşırın yüzdüğünü görüyorum çok sıkıştığım için tutamıyorum yerlere büyük abdestimi yapıyorum kapıdan sesleniyorum tuvaletin içi çamaşır dolu diye ablam ve rahmetli babam geliyor ablam elini tuvalete sokuyor ve temiz çamaşırları çıkartıyor bende babam içeri girmesin diye kapıyı itiyorum babam konuşmuyor( halk arasında derler ya ölü konuşmazsa kendisi gelir diye)orada uyanıyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler


  2. sadullah (20 Mart 2014 saat: 11:12)

    rüyamda çamaşır makinesinde çamaşır yıkamışım, makinenin içindeki çamaşırlarların bir kısmını da içine alarak suyunu boşalttığını gördüm.Makinedeki su tamamen boşalınca tahliye deliğinden içeri kaçan çamaşırları elimle geri çıkarttım. hepsi de temiz ve beyazdı.bu işlemi yaparken de kıyafetlerin bir kısmını neden bulamadığımı anladığımı söylüyordum yüksek sesle sonrasında işyeri arkadaşlarımı gördüm bana çok güzel bir kahvaltı yaptıklarını, kahvaltıda sarelle ve yağ yediklerini söylediler,çok neşeliydiler sonrasında uyandım.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,