RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak zor ve sıkıntılı durumları işaret eder. Rüya sahibi rüyasında çamaşır yıkıyorsa onu kara kara düşündüren ve bir türlü çözümünü bulamadığı sorunların ve zorlukların içerisindedir demek. Rüyada çamaşır yıkamak aynı zamanda günahlarından ve hatalarından kurtulmak için Allah katında tövbekâr olacak ve ondan sonrası için hep hayırlı olacak iyi ve güzel işler yapmak isteyecek demektir.

Bir kişi rüyasında iç çamaşırlarını herkesin göreceği şekilde balkona ya da bahçeye asarsa bu özel sorunlarının ya da kişinin kendine ait gizli bilgilerinin ayyuka çıkması anlamına gelir. Rüyada çamaşır kuruttuğunu gören kişi de hidayete ermek için kişinin çareler ve yollar arayacağına delalet eder.

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak rüya sahibinin içinde olduğu zor ve tehlikeli durumdan çıkacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek

Rüyada beyaz çamaşır küçük ama önemsiz bir hastalığa ve sıkıntıya düşmeye delalet eder.

Rüyada Renkli Çamaşır Görmek

Rüyada renkli çamaşır görmek kötü ve zor günlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Temiz Çamaşır Görmek

Rüyada temiz çamaşır görmek kişinin iyi niyetlerine, düşüncelerine ve yaptığı iyi işlere işaret ederken aynı zamanda şifa bulmaya ve sağlıklı olmaya işaret eder.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek sağlık sorunlarına ve sağlığı bozan kötü şeylere delalet eder. Kirli çamaşır aynı zamanda yapılması gereken işlerin sürekli ertelendiğine delalet eder.

Rüyada Çamaşır Satmak

Rüyada çamaşır satmak çok önemli ve büyük hastalıklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Çamaşır Değiştirmek

Rüyada çamaşır değiştirmek yeni başlangıçlara, sürprizlere, müjdeli ve mutluluk verici haberlere delalet eder.

Rüyada Yeni İç Çamaşır Almak

Rüyada yeni iç çamaşır almak yeni ilişkiler ve yeni adımlar anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamaşır Yıkamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. vuslat (22 Ocak 2015 saat: 19:33)

  Teyzemi ziyarete gidiyorum ama karşılaştıgim manzara onların girişiymiş ama orası degil ben öyle hissediyorum.bir sürü kadın çamaşırlarla uğraşıyor bi öğreniyorum teyzem yokluga düştügu için komşuların çamaşırlarını yıkamaya başlamiş ve herkes ona yardımcı olmak için toplanmiş.


 2. Fatma dervisoglu (10 Temmuz 2015 saat: 10:44)

  Iyı günler rüyamda eşim ben ve tanıdığımız ama ismini hatirlayamadigim akrabalarim var biz birilerinden kaçıyoruz ve ben hamileymisim ve doğum yapmaya başlıyorum erkek çocuğu doğuyor ve gülüyor doğumdan sonra hemen ayağa kalkıyorum ve elimde gri renkte bir bez var yıkamaya başlıyorum neden beyazlamiyor diye de soyleniyorum sonra eşim beni çağırıyor tekrar gelmek üzereler hadi diye sonra çok sevdiğim oktay abimin olduğunu duyuyorum nasıl ölür diye ağlıyorum ve uyandım


 3. zuhal (09 Ağustos 2015 saat: 12:30)

  Merhaba. Rüyamda ishal olmuş şekilde altıma kaka yapıyordum tutamıyordum ve sürekli altıma yapıyordum. Kakamı yapınca alttımda eşofman altı varmış değiştiriyorum ve kendi odamı temizlemeye başlıyorum ve kendi odamı temizlerken yine altıma kakamı yapıyorum ishal olmuş şekilde. Çok merak ettim rüyamın yorumunu. Bu arada maddi sıkıntılarım da var inşallah rüyam hayırlıdır. Teşekkürler.


 4. Gulsen (16 Eylül 2015 saat: 17:18)

  Ruyamda esimin koyunde dayisinin evindeyim ev sahibi koca bi tencere tavuk pilav getirdi evine
  Kapiya ciktim kendi dayimi gordum elimde makyaj malzemeleri var dayima tutmasi icin verdim kirmizi bi oje dayimin ustunden dokuldu gomlegi aldim acik renkti yikadim astim ama leke kaldi


 5. seral (29 Kasım 2015 saat: 13:06)

  Kızım 24 yaşında çamaşırhane gibi bir yerde perdeleri bembeyaz yıkamış ve yüksekte bir yere asmış beyazlığı göz alıyor. Bende başka çamaşırları öyle beyaz yıkamak istiyorum birkaç deterjan deniyorum.Ama yıkanıp yıkanmadıpını görmüyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,