RuyaTabirleri.com

Rüyada Camdan Bakmak

Rüyada camdan bakmak, ruhani olarak bunalımda olan, kendi hayatından duyduğu memnuniyetsizlik nedeni ile giderek izole edilmiş bir hayat yaşayan kişiye işaret eder. Rüya sahibinin yaşamı için çaba serf etmediğine ve bu nedenle isteklerine ulaşamadığına da alamet eden rüya, mutluluğu çok uzaklarda aramak anlamına da gelir. Evinin camından dışarı bakan kimse, aile üyelerine değer vermeyen, başka kişilere karşı gösterdiği anlayışı ve hoş görüyü onlara gösteremeyen biridir ve bu durum yüzünden ailesi tarafından da sevilmez ve dışlanır.

Rüyada Camdan Birisine Bakmak

Tanıdık birine camdan bakılırsa, bu o kişinin gerçek hayatta kişiyi umursamayan biri olduğuna alamet eder. Camdan birisine bakan kişi olayları yüzeysel değerlendiren, çevresi tarafından sevilmeyen ve aşağılanan, iş yerinde ciddiye alınmayan ve asosyal bir yaşama sahip olan biridir. Rüya sahibinin kendi hayatı ile ilgilenmek yerine başka insanların yaşamlarına özendiğine, yalan söylediğine ve sürekli bir hayal dünyasında yaşadığından dolayı gerçekleri göremediğine de tabir edilir. İş yaşamında kalıcı çözümler üretilmediği için kazancın giderek düşeceğine de yorumlanır.

Rüyada Camdan Eşya Atmak

Rüya sahibinin yaşamında önemli bir değişiklik yapmak üzere olduğuna, bu değişiklik neticesinde çok farklı bir hayata sahip olacağına ve yeni arkadaşlıklar kuracağına işarettir. Camdan eşya atmak, kişiyi sıkan, bunaltan ve gerginlik yaşamasına neden olan bir durumun sona ereceğine, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine de delalettir. Hayata küskün olan ve depresyon geçiren kişilerin yeniden yaşama umudu ile dolacakları anlamına da gelir.

Rüyada Camdan Bakmanın Psikolojik Yorumu

Camdan bakmak, kişinin çok büyük bir baskı altında olduğuna, zaman zaman şiddet gördüğüne ve korkuları olduğuna, özgüven eksikliği nedeni ile toplumda kendisini kanıtlayamadığına delalettir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu ortamlarda her zaman geri planda kalarak, çekingen bir ruh hali içinde olduğunu da işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Camdan Bakmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Azra (15 Mart 2015 saat: 11:25)

    Rüyamda daga cikiyodum yanimda kuzenim vardi ve elimde sepet vardi yasli bir teyzede yaprak topluyodu sonra teyze kuzenime “şu karti otobuse basar misin dedi “bende yaprak toplamaya basladim ve soyle bagirdim “hadi yaprak toplamaya!” diye sonra bir anda kendimi evde buldum camdan bakiyordum sonrada uykudan uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,