RuyaTabirleri.com

Rüyada Cami Avlusu Görmek

Rüyada cami avlusu görmek, dini bütün bir kimseden önemli nasihatler alınmasına, mal varlığının bereketinin artarak kişinin ömür boyu zengin bir hayat sürmesine, bekar olanlar için İslami inancı tam olan ve hayırlı işler yapan, eli açık, zengin, namuslu biri ile evlilik gerçekleştirileceğine, evli kimseler için de bebek sahibi olmaya işaret eder. Cami avlusu görmek kişinin büyük bir yardımda bulunacağı, kötü durumda olan birinin yüzünü güldüreceği ve Allah katında sevap kazanmış olacağı anlamına da gelir. Çok hayırlı bir rüyadır ve gören kişilerin sorunlarının bitmesine, ağız tadının yerinde olmasına, sevdikleri ile uyumlu ve güzel ilişkiler içinde olmasına yorumlanır.

Rüyada Cami Avlusunda Oturmak

İslami yorumcular bu rüyayı gören kimselerin inançları ile ilgili daha çok bilgi alabilecekleri, ilim irfan sahibi kimseler ile görüşmeler yapacaklarına, öğrendikleri bilgileri hayatlarına entegre ederek, daha düzgün ve daha inançlı bir yaşama sahip olacaklarına, iş hayatlarında doğru yoldan şaşmayan ve kimsenin hakkını yemeyen bir iş veren olacaklarına işaret ettiğini bildirirler. Rüya sahibinin çalıştığı iş yerinin dışına, kendisinin patron olacağı ve topluma da liderlik edeceği bir kuruluşun başına geçeceği anlamına da gelir.

Rüyada Cami Avlusunda Abdest Almak

Yoksul kişiler için zengin olunacağına, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, takva sahibi olmaya ve kişinin tüm hayatını Allah yolundan ayrılmadan, dini bütün bir insan olarak geçirip ahiret hayatına da yatırım yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cami Avlusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüyayı gören kişiler yalnızlıklarına çare arayan, şefkate ve sevgiye muhtaç olan, gerçek yaşamlarında kendilerini açabilecekleri ve sırlarını paylaşabilecekleri bir dost ihtiyacı duyan kişileri simgeler. Cami avlusu aynı zamanda kimsesiz hissetmeye veya anne babası olmayan kişilerin kederine de işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cami Avlusu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Elif obut (23 Ekim 2015 saat: 09:06)

    Ruyamda cami avlusunda sehadet ve salavat getirerek öldüğümü gördüm.annem basimda agliyordu.sonra yanimda birinin refakatiyle ruhum yukseldi ama bana refakat edenin sesini duyuyor cismini tam olarak görmüyordum.daha sonra diger aleme gectim neden öldügümü sordum bana bobrek rahatsizligindan öldügümü soylediler ve bir takim degerli taslar inciler gösterildi bunlardan bana yüzük yapilacagini soylediler ben inciyi begendim ama yapacak kimse bana toprak renginde bir taş gostererek bu cok daha güzel sana bundan yapalim dedi.


  2. Mehmet akyıl (16 Nisan 2016 saat: 06:09)

    Rüyamda cami bahçesine bir çok yarış atı geldi hepsi bağlandı değişik yerlere fakat atlar yerinde durmuyor kaçıyorlardı bende korkup camiye girdim ayrıca cami bahçesindeki millete çevirme mangalda yapılıyodu iki tane yan yana at arkama geldi birden tuttum atları cami bahçesinin kapısına kadar götürdüm saldım dışarı


  3. Yasin (17 Mayıs 2016 saat: 16:35)

    Rüyamda her zaman gittiğim camide beraber birlikte namaz kıldığımız iki yaşlı amca beni zorla kahvehaneye götürüyorlardı.Yolda aramızda da kahvehaneye gidince zorlada olsa oyun oynayacağımı söyleyip kızıyorlardı.Yolda bir cami gördüm ve bahçesinde imamın ve 7-8 kişinin oturduğunu gördüm.Hemen “Bakın imam sohbet veriyor.Hadi bizde gidelim.” diyerek koşarak camiye girdim.Daha sonra caminin bahçesinin dolmaya başladığını gördüm ve bir yandan da kulağıma ilahi sesi geliyordu.Ve biranda da uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,