RuyaTabirleri.com

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada camide namaz kılmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar ile çok büyük miktarda para ve mal kazanacağına, bu sayede aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine delalet edilir.

Rüyada Camide Olmak

Rüyada camide olduğunu görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında yaptığı kötülükler, işlediği günahlar ve söylediği yalanlar için Allah katında affedilmesi için tövbe istiğfar edeceğine ve pişmanlıkla dua etmesine alamet edilir.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest aldığını gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında ne kadar sıkıntısı ya da sorunu varsa çözüme ulaşır. Yaptığı işlerde berekete ve bolluğa kavuşur. Ayrıca çok değerli ve çok tanınıp sevilen bir kişiden bir iş için yardım alınacağına işaret edilir.

Rüyada Camide Abdest Aldığını Görmek

İş hayatındaki ya da sosyal hayattaki arkadaşlar tarafından yapılan işlerin ve ortaya konulan çalışmaların takdir edildiğine ve çok değerli görülerek tavsiye edildiğine yorumlanır. Sosyal hayat içerisinde insanlar tarafından çok sevilen, iyi ve anlayışlı biri olunduğuna ve düşmanlık besleyen kimsenin bulunmadığına yorulur.

Rüyada Camide Cemaatle Namaz Kılmak

Uzun zamandan beri kötü giden işlerin en kısa sürede normale döneceğine, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına tabir eder. Ayrıca, akrabalara arası ilişkilerin çok iyi ve çok uzun ömürlü olacağına alamet eder.

Rüyada Camide Namaz Kılan İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında uzun bir süreden gerçekleştirmeyi düşündüğü çalışmaları eş, dost ve akrabalarından gelecek yardımlar ile yapacağına ve bu sayede çok büyük miktarda para ve kazanacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Camide Namaz Kılmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. zuhal (06 Ocak 2014 saat: 11:23)

    rüyada yatsı ve teravi namazı kılıncakmış, kadınlar camide toplanmış bende yetişmek istiyorum önce abdest almaya koşuyorum döndüğümde yatsı namazını kılmışlardı yetişemedim ve kendim hemen namaza durdum kadınlar hep bir ağızdan zuhal teravi namazını çok severdi neden kılamadı dediler. namaz bittikten sonra camide biraz oturduk annemlerde vardı. annemin oturduğu yer yatak gibiydi altı sandıklı sedyede oturuyordu altını kaldırıp baktığımda kundakta ölü bir bebekk vardı o an çığlıklar attım anne senin oturduğun yerde ölü bebek varmış diye ağlamaya başladım. bebek için çok üzülmüştüm annesi onu terketmiş burda ölmüş diye düşündüm sonra uyandım..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,