RuyaTabirleri.com

Rüyada Camiye Girmek

Rüyada camiye girmek, rüya sahibinin, ibadetlerini yerine getirmeye başlayacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine yorumlanır.  İş hayatında yaşanabilecek ahlaksızlıkları kontrol edip denetim altında tutan bir kişinin varlığına ve ticaret faaliyetlerini rahat bir şekilde gerçekleştirmek için meydanlara kurulan ve halkın büyük çoğunluğunun ulaşabildiği bir alana rivayet eder. Ayrıca rüya sahibini, yaptığı işlerden kazandığı para ile yeni işlere gireceğine tabir edilir.

Rüyada Camiye Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin, rahat bir şekilde ticaret yapmasını, sağlayacak imkânların kendisine verilmesine, bu sayede ticaret hayatında çok büyük kazanç elde edeceğine ve çok yüklü miktarlarda paralar kazanacağına işaret eder.  Aynı zamanda, aile hayatında çok güzel günlerin yakın bir zamanda yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Camiye Abdestsiz Girmek

İş hayatında iş yapabilmek ve para kazanabilmek için gerekeli olan şartların yerine getirilmediğine, iş ile ilgili çok büyük eksiklikler olduğuna, bu sebeple çok farklı şekillerde örneğin, izin almadan ticaret işine girileceğine ancak daha sonraki dönemlerde bu yerde bu durum ile ilgili sorunlar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Camiye Ayakkabıyla Girmek

Rüya sahibinin iş hayatında çok büyük işler başaracağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına alamet eder.

Rüyada Cenabet Camiye Girmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki bir sorundan ya da bir başarıdan ötürü bir uçak yolculuğuna gideceğine ancak uçak ile gidilen yerden pek olumlu bir sonuç çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada Biriyle Camiye Girmek

Yapılacak olan işe bir ortak bulunacağına, birçok işin birlikte yapılacağına ve rüyayı gören kişinin buna memnun olmasından ötürü kazancı da bölüşeceklerine yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Camiye Girmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. erkan turan (16 Kasım 2014 saat: 13:08)

  Rüyamda kendimi imam efendi fetva verirken gordum . bu sirada ben cemaatten birine caminin mazot borcu vardi bittimi diye sordum o adamda basladi konuşmaya sesli bir şekilde hocaylada aralari acikmis hoca efendi de duydu onun konusmalarini ona kizdi sonra beni yanina cagirdi ne ol düğünü sordu bende olayi anlattim en sonundada eğer hala borç varsa 100tl vereceğini söyledim ama bu ilk basta aklimda yoktu orda aklima geldi sonra hoca bana o parayi annene ver dedi tamam dedim camiden ciktim eve geldim.


 2. nedim zeybek (29 Kasım 2014 saat: 21:36)

  Selamun aleyküm
  Rüyamda bildiğim bir yolda kayboldum yolumu ararken küçük bir camiye rastladim.akşam namazi vakti diye girip namaz kilmak istedim.içerde bi kapiyi açtim kadin ve kiz çocuklarindan cemat vardi dışardaki sakali yaşlilara sordum erkeklerin yeri neresi diye, tarif ettiler. Girdim tekrar abdest haneyi buldum fakat wc girip küçük su dökerken uyandim.
  Yorumlariniz için şimdiden tşk ederim


 3. faruk (17 Aralık 2014 saat: 12:56)

  ruyamda caminin önundeyim içeri girmeye korkuyorum karanlık içeri diye , sonra biri giriyor onla giriyorum içerde insanlar var ezanı bekliyor,lar sohbet ediyorlar .bende abdest almaya gidiyorum caminin bir yerinde abdest almaya orda da insanlar var orada karanlık fare varmış ama hiç görmüyorum korkuyorum suyu açıyorlar lavabodan çıkıyomuş suyu açınca bende korkuyorum suyu açınca gelir diye abdest almaya baslıyorum tam ayaklarımı yıkıycak ken uyandım.


 4. Yıldırım barış UYUAY (26 Aralık 2014 saat: 12:04)

  rüyamda camiye giriyorum namaz kılan bir kaç kişi var namaz kılmadan dışarı çıkıyorum ve bir kazan dolusu pirinç pilavı ve bulgur pilavı var caminin havlusunda bunları insanlara dağıtıyorum rüyamın manasını yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,