RuyaTabirleri.com

Rüyada Camiye Gitmek

Rüyada camiye gitmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlar ile bir araya geleceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine alamet eder. Aynı zamanda, uzun bir zamandan beri iş hayatında çok büyük parasal sorunlar çeken rüya sahibinin, alacağı borçlar ile sıkıntılarını gidermeye çalışacağına ancak borçların daha fazla büyüyeceğine daha alınan tedbirler ve gösterilen kararlılık sayesinde çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve borçların sıfırlanacağına tabir edilir.

Rüyada Camiye Gittiğini Görmek

Rüyada camiye gitmek ile aynı anlama gelmektedir.  Rüyayı gören kişinin, huzursuzluk çıkaran durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine ve çok büyük işlere girilerek büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine işaret eder. Ayrıca, aile hayatında yaşanan tartışmaların son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Camiye Gitmek İstemek

İş hayatında yaşanan sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, dertlerin ve endişelerin son bulacağına ve alınmış olan borçların ödenmesi ile rahat bir nefes alınacağına ve iş hayatında daha büyük atılımlar yapmak için çok hayırlı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada Camiye Gitmek ve Namaz Kılmamak

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok iyi bir şekilde devam eden gelişmelerin kısa bir süreliğine duracağına, hayal edilen şeylere ulaşmak için daha çok çaba gösterilmesi gerektiğine ve çok büyük ve bol kazanç sağlayacak yatırımların ortaya çıkan sorunlar nedeni ile askıda beklediğine ve bu yüzden sahiplerine çok para kaybettirdiğine rivayet eder.

Rüyada Camiye Gitmek ve Abdest Almak

Çalışma hayatında karşılaşılan sorunların en kısa zamanda düzeltileceğine ve rüya sahibinin kazanç sağlayacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Camiye Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hanifi akgün (14 Mayıs 2014 saat: 09:28)

    camiye gidiyorum.Fakat yer altında bir cami gibi ilk önce aşşağıya bir merdiven iniyo sonra yukarı bir merdiven çıkıyor.Önümde bir adam var merdivenden yukarı çıkıyor bende çıkıyorum fakat merdivenin başında iki tane delik küçücük ama adam kayboluyo ben tekrar aşağıya inerken merdivenin ortasında ban doğru iki tane ışık geliyo biri büyük biri küçük iki tane ışık içime giriyor ve o esnada uyanıyorum.


  2. Gürkan (09 Ekim 2014 saat: 13:07)

    Rüyamda Cuma Namazı için büyük bir camiye gidiyorum. Safa giriyorum. Namaza durduktan sonra namazda imam dua yerine başka şeyler söylüyor. Bunun üzerine ben kızıp namazı terk ederek camiden çıkıyorum. Cami çok dolu. Cemaat farklı yerlere dönerek namaz kılıyor. Bu esnada devlet büyüğü geliyorum. Ondan sonra tanımadığım kişilerle top oynuyorum. Büyük bir kapının olduğu bahçeye top oynayarak giriyorum.


  3. osman (01 Aralık 2014 saat: 10:27)

    ruyamda yatsi namazi icin camiye gittigimi goruyordum ama kucuk kardesimde benle gelmek istiyordu bende birakmiyordum kucuktur simarir diye onu ittim mermere kafasi carpti sisti (gercek hayatta piskolojik sorunu olan ailesiyle fazla konusmayan lise ogrencisiyim ama bes rekat namazimida kilarim) lütfen cevaplayın.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,