RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamura Batmak

Rüyada çamura batmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük beklentiler ile girilen bir işten çok büyük bir sıkıntı ile çıkılacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine ve hayatında çok endişeli hallere düşeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşacağına, bu durumdan çok büyük rahatsızlık duyacağına ancak bu durumun üzerinde fazla durmaması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Çamura Battığına Görmek

Hırslı bir kişi olan rüya sahibinin, iş hayatına dalarak ailesini unuttuğuna ve onları önemsemediğine, sağlığını bile bu uğurda bozduğuna, ibadet etmek yerinde açgözlülük yaparak daha çok para kazanmaya çalıştığına, bu yüzden Allah yolundan çıkıp başka yollara saparak dünyayı, kendisini seven herkese tercih ettiğine ve en sonunda ailesini de sağlığını da kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Çamura Batmak ve Çıkmak

İş hayatında ve aile hayatında yaşanacak kötü durumların sona ereceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına işaret eder.

Rüyada Çamura Batmış Araba Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir arkadaşının başını belaya sokan ve çok büyük üzüntü ve endişe duymasına sebep olan bir sorun için, yüklü miktarda bir para yardımında bulunacağına, bu yardımın ardından arkadaşının rahat bir nefes alacağına ve aralarının çok daha iyi olacağına ve daha sıkı fıkı olacakların tabir eder.

Rüyada Çamura Batmadan Yürümek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve çok büyük işlere imza atacağına, kazandığı başarılar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, daha sonra kendisine gelen teklifler sayesinde çok daha yüksek kademelerde çalışmaya başlamasına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamura Batmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gonca (23 Mayıs 2014 saat: 04:22)

    Rüyamda hamileydim yolda yürüyordum onume çamur çıktı yolu kaplamıştı bütün geçeceğim yeri dedim ki içimden zaten hamileyim ben burdan geçerken kayar düşerim. Sonra gerçekten de düştüm ve ben yaşlarında bir erkek gelip beni kaldırdı gozlerimin içine baktı gitti bende arkamı dönüp baktığımda köşeyi donerken hala bana bakıyordu bakarak yürüyordu ben de bakarak yoluma doğru yürüdüm öyle bitti. Yalnız üstüm başım çamur olmamıştı. Oyle bir şey hatırlamıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,