RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek, kişinin yapacağı bazı yolculukların hayırsız olmasına, bazen uzun süredir istediğiniz seyahate çıkamayacağınıza veya seyahatten dönmeye, meşakkatli bir yolculuğa, iş hayatında karşılaşacağınız bazı sıkıntılara, evliler için eşi ile yaşayacağı problemlere, eşinden kendisine ulaşacak bazı zararlara da işarettir.

Rüyada Çamurlu Ayakkabıları Çıkarmak

Rüyasında çamurlu ayakkabıları olduğunu ve bunları çıkardığını gören kimse, eğer sıkıntılı bir durumda ise bunda kurtulacağına işarettir. Bu rüya sizin için hayırlı olmayan bir kişinin verdiği üzüntülerin yakında bitmesine ve zarar verenlerin yanınızdan ayrılmasına; evlilik hayatında kötü ahlaklı bir eşi terk etmeye ve mutlu olmaya, arkanızdan iş çeviren dost görünümlü bir düşmanla karşılaşıp onu alt etmeye bazen de korktuğundan emin olmaya delalet eder.

Rüyada Çamurdan Temizlenmek

Rüyada çamurdan temizlenen kimse bir sıkıntıdan kurtulur. Bu rüya sizi terk edecek kötü bir kişiye yorumlanır. Özellikle eşiniz ile aranızı açmaya çalışan veya iş hayatınızda ayağınızı kaydırmaya uğraşan bazı kötü insanların ifşa olmasına ve onlardan kurtulup sizin için yaptıkları tüm planları alt üst etmeye de yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya kötü eşi terk etmedir.

Rüyada Siyah Çamur Görmek

Rüyada görülen siyah çamur kahverengi veya diğer renkteki çamurlardan daha kötüye yorumlanır. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzüntüdür. Siyah bir çamura giren derde düşer. Siyah bir çamura basan korktuğundan emin olur. Siyah bir çamura batan kimse, yaşamında türlü zorlukları göğüslemek zorunda kalır.

Rüyada Bir Çamurun İçinde Boğulmak

Rüyada bir çamurun içinde boğulmak, belaya düşmeye, bazı musibetlere uğramaya; bazen de bu rüya sıkıntı ve kedere, hastalanmaya, kişinin yaşayacağı zorluklara, kötü bir insanla dost olarak hatalar ve günahlar işlemeye; bazı alimlere göre ibadetteki eksikliklere, maneviyattan uzaklaşmaya da yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. laleçimen (05 Aralık 2014 saat: 09:53)

  rüyamda nihat hatip oğlunu kızı veoğlunu birde benvardım iki katlı birevin etrafını geziyorduk benimelimdekurubir sopa vardı hoca banadiyorki artıkzamanıgeldidiyorvebenelimdeki sopayı bırakacakyerbulamıyorumevin girişindebirtoprağaucudeğer değmez yeşeriyor benşaşıpkalıyorum hocabana artık zamanı diye cevap veriyor bukadar


 2. berfin (15 Şubat 2015 saat: 12:13)

  Rüyamda ayagimda çamurlu ayakkabi vardı ve teyzem bana yeni ayakkabi almıştı bir türlü giyemiyordum çamurlu ayakkabi ile dolaşıyordum sonra biri geldi ata binmisti bende bindim biraz ilerledik sonra yol kapalı çıktı deniz çıktı önümüze tertemiz su vardı bana sigara uzatti sigara içtim ayakkabilarimi sordu niye çamurlu bende sustum eve gittim..(kafam çok karisti rüyanın etkisinde kaldım )


 3. papatyanna (27 Şubat 2015 saat: 08:23)

  Selamınaleyküm.. bu aralar o kadar çok rüya görüyorum ki.. genelde sabah namazından sonra görüyorum iki gecedir rüyamın içinde rüya görüyorum uyanmaya çalışıyorum uyanamıyorum.sabah namazından önce rüyamda ateşim yükselmişti hastaneye gittim ve ilaç yaptılar sonra cebimden bi saigara çıkardım 2 kaınla birlikte bi köşeye çekildik efkalı efkarlı sigaraları içtik iki tane genç kız odanın bi yerinden çamurlu ayakkabılaryla güldüler kadınlara uyandım sabah namazından sonra yağmurlu bi hava da sağda ki köpek dişimin salllndığını hissettil dişlerimi sıkıyodum sinirden sonra bi baktım dişim çıktı çok korktum eve gitmek için yürüdüm hemen merdivener 3. katta o kadar çok daraldı ki eve çıkamadım hava iyice soğudu sonra diğer dişlerim hiç sıkmadan aynaya baktım sallanmaya başlamış çektim çıkardım diğer sağdaki köpek dişimi sonra aynata yine baktım öndeki dişimin biri gibi bi kaç dişim daha dökülmüştü ama hiç acımadılar çok korktum ne yapıcam ben şimdi diye böyle işte .. hayırlara vesile olsun.. ben rüyalarımdan çok etkilenirim ..


 4. Kadir (15 Mart 2016 saat: 14:42)

  Rüyamda bulundugum bölgede akrepe benzer böcekler vardı saldırıyorlardı.Polis olan cocukluk arkadaşımın annesi ni gördum.(Dun polis olmak icin sınava girmistim bu arada)yanımda baska bir arkadaşım da vardı ve arkadaşlarını benim evime misafirliğe çagıryordu ben kabul etmedim iki erkek ti daha balkondan bir çocuk aşagıya düşen plastik topunu istedi atmaya çalıştım ama top 5/6 kez duvarlardan sekti ve geriye düştü tekrar atmayı denedim bu seferde top alamayacağım bir yere kactı.Daha sonra baktıgımda cok sevdigim ayakkabılrımın çamur oldugunu gördüm bu şekilde bitti.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,