RuyaTabirleri.com

Rüyada Canlı Balık Görmek

Rüyada canlı balık görmek, şans, uğur ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin büyük bir kısmeti olduğuna ve bu kısmetin en yakın zamanda kendisine ulaşacağına alamet eder. Kişinin sahip olduğu dünya nimetlerinin artacağına ve böylece yaşamın her türlü güzelliğinden daha fazla nasipleneceğine rivayet edilir. Bu rüya, kişinin her anlamda güçleneceğine ve aydınlık günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Canlı Balık Tutmak

Rüyasında canlı balık tuttuğunu gören kişi, hayatında daha önce hiç karşılaşmadığı kadar büyük ve özel fırsatlar elde edecek demektir. Rüya sahibinin hayatında çok parlak ve verimli günler geçireceğine, bu sayede halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Canlı Balık Satın Almak

Çok kazanç ve büyük kar getirecek işler yaparak, geniş rızık elde etmeye, yeni atılımlar yapmaya, işinde en üst noktalara gelmeye ve rahat bir yaşamın temellerini bu dönemde atmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında dönüm noktası olacak girişimlerde bulunacağına ve istediği sonuçları almayı başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Canlı Balık Yemek

Zenginlik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin çalışmalarının ve emeklerinin karşılığında, çocuklarına hatta çocuklarının çocuklarına yetecek kadar hatırı sayılır oranda servet sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin dünya mallarından yana her şeyin fazlasına sahip olacağına ve herkesi kıskandıracağına tabir edilir.

Rüyada Canlı Balık Kusmak

Bu rüya, kişinin cömert ve eli açık olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin sadece dünya hayatı için değil aynı zamanda ahiret hayatı için de yaşadığına bu nedenle de sahip olduğu zenginliği Allah yolunda hiç düşünmeden yani samimi olarak harcadığına bundan da kendisi adına büyük gurur ve mutluluk duyduğuna yorulur.

Rüyada Canlı Balık Pişirmek

Kazancını doyasıya, gönül rahatlığıyla ve keyifle harcamaya işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Canlı Balık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. vedat çebi (30 Aralık 2014 saat: 14:35)

    BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.Merhaba.yapacağınız tabirden dolayı şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.ben 48 yaşında iyi bir Müslüman olmaya çalışan,iki kız çocuğu babası bir kişiyim.29/12/2014 gecesi rüyamda sabaha karşı,hayatımda şimdiye kadar ne işitsel nede görsel olarak tabirini duymadığım bir aydınlık içerisinde,yaklaşık 1m kadar önümde sayfası açılmış yatay bir şekilde,ne süslemesi nede yazı güzelliğini görmediğim som altından olan ve ana hatlarıyla pırıl pırıl parlayan bir kur,an okuyordum.ben okudukça oda bana aynı şekilde çok güzel bir ses ile kendisi okunuyordu ve çok güzel bir günde denizin üzerindeki küçük dalgalara vurup yansıyan güneş ışığı gibi okunan harfler parıldıyordu.inanılmaz derecede mutluydum rüyamın başında sabaha karşı dedim,çünkü küçük kızımın yanıma gelip yatmasıyla uyandım.ELHAMDULİLLAH.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,