RuyaTabirleri.com

Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta almak, yeni kararlara ve yeni adımlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili değişiklikler yapmaya niyetleneceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine tabir edilir. Sıkıntıların, zorlukların, zahmetin biteceği, rüyayı gören kişinin rahata ereceği ve huzuru yakalayacağı anlamına gelir. İyi ve güzel olana rivayet edilir ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı ile yorumlanır.

Rüyada Yeni Çanta Almak

Rüyayı gören kişinin yeni gelir kaynaklarına ulaşabileceği büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Çanta Satın Almak

Hayırlı kısmettir ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamına bolluğun, bereketin ve zenginliğin hâsıl olacağına, rüya sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Çanta Almak İstemek

Rüyasında çanta almak istediğini gören kişinin geleceği ile ilgili büyük hedefleri ve amaçları var demektir. Rüya sahibinin yarınlarını güzelleştirmek, eşine ve çocuklarına çok daha konforlu bir hayat yaşatmak için bazı düşünceler taşıdığı anlamına gelir.

Rüyada Çanta ve Cüzdan Almak

İşlerin açılacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatına verimli günlerin hâkim olacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Çanta Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının artması sayesinde gelirinin de artacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin malının ve parasının çoğalacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, kişinin tabir yerindeyse hali vakti yerinde kimse konumuna geleceğine yorulur. Garanti olacak kazanca ve sarsılmaz bir kariyere sahip olmaya rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çanta Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. başak (20 Mart 2014 saat: 08:52)

    rüyamda bir yerdeyim maza gibi çok pahalı çantalar indirime girmişş ordan almıyorum sonra başka bir magzaya gidiyorum çok ucuza kırmızı deri bir çanta alıyorum sonra orda beğendiğim başka çantayı biri almış üzülüyorum ama satıcı yenisini çıkarıyor kahverengi çok hoşuma gidiyor ve ikisinide alıyorum çokta ucuza pahalı çantaları orda çok değerli porselen fincanlarda var onlarıda almaya niyetleniyorum satıcı iki lirasını bozuk ver diyor gerisini kredi kartıyla öde diyor bende öyle yapıyorum. sonra bir evdeyim teyzemin eviymiş o orda bir sürü eski ince çorap görüyorum bakıyorum içlerinde işe yarar varmı diye sonra bulamıyorum hepsi yırtık pırtık kendi kaçmış çorabım daha iyi diyorum yenisini alırım nasıl olsa diye düşünüyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,