RuyaTabirleri.com

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek hedeflenen bir kazanca işaret eder. Bir yandan da gayret ve sonunda ulaşılacak olan zafer anlamına gelir. Rüyada görülen çantanın tek bir yorumu yoktur aslında. Çanta yolculuk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyasında çantasını düşürdüğünü ve daha sonra da çantasına kavuştuğunu gören kişi kendine ait bir malı satarak yüklü bir kazanç elde edecektir. Deri çanta hane içinde yaşana sıkıntıların bitip, mutlu günlerin yaşanacağına işaret ederken, kumaş çanta hoş olmayan ve gerçeklere uymayan sözlerin duyulacağı anlamına gelir. Yırtık bir çanta ise düşünülmeden, muhakeme edilmeden bir işe sermaye koymak anlamına gelir. Rüyada görülen çanta para ya da kol çantasından farklıysa, bir valiz ise bu kişi için bir seyahat demektir.

Rüyada Bir Çanta Para Görmek

Rüyada bir çanta içinde para görmek çok iyidir, şans anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının artacağına ve bolluğa kavuşacağına işaret eder. Eğer çanta yırtıksa o halde bu da maddi zarara uğramak anlamına gelir.

Rüyada Çantaya Para Koymak

Rüyada çanta içinde görülen para genellikle bol kazanç ya da işlerin açılması anlamına gelir. Rüyada çantaya para koyduğunu gören kişi için de durum aynıdır. Bu, rüya sahibinin işleri konusunda şansının açılacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Açık Çanta Görmek

Rüyasında açık çanta gören kişinin, büyük hayalleri ve hedefleri var demektir. Rüya sahibinin bu büyük hedeflere ulaşabilmesi için gece gündüz çalışması gerektiği anlamına gelir. Rüyasından açık çanta gören kişi hırslı ve tuttuğunu koparan biri demektir, bu nedenle azimle çalıştığı taktirde başaramayacağı hiçbir iş, ulaşamayacağı hiçbir hedef yoktur. Bu rüya kişinin sebat ederek çalışması anlamına gelir. Bu durumda mutlaka başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyayı gören kişinin, hayalini kurduğu işi gerçekleştirerek beklediğinden çok daha fazla para kazanacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına ve yüklü miktarda paraya kavuşacağına yorumlanır. Aile hayatı günden güne daha huzurlu olacaktır. Rüyada sırt çantası almak, eğitim hayatı ile ilgili bir karar verileceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına ve yapılan bir anlaşmanın çok iyi iş kapısı açacağına işaret eder.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Güzel bir işin yarıda kesileceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine yorulur. Girilecek bir işte zarara uğranacağına delalettir. Rüyada yeni çanta kaybetmek, hiç beklenmeyen bir anda çok sorun yaratacak ve yapılan işin askıya alınmasına sebep olacak bir tartışma yaşanacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, çalışılan işyerinin kapanacağına ve eski bir arkadaşla dargınlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Kol Çantası Görmek

Eşler arasında çok büyük bir aşk yaşanacağına, bu aşkın meyvesi olarak bir bebek sahibi olunacağına, işlerin çok güzel bir hal alacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına yorumlanır. Rüyada kol çantası almak, güzel bir birlikteliğin temellerinin atılacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümeden sonlandırılacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına ve vatana millete hayırlı bir kişi olunacağına işarettir. Alınan kararlar doğrultusunda hareket edilirse başarının gelmesi yakındır.

Rüyada Çanta Satın Almak

Yakın bir arkadaşın önayak olması sayesinde çok büyük bir işin içinde yer alınacağı, bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağı, şansın yaver gideceği, hem rakiplerin hem düşmanların çok çekindiği bir kişi olunacağı, fırsatların artacağı, yeni iş ilişkilerinin kurulacağı, sıcak bir yuvaya kavuşulacağı, bir akrabanın sorunlarının çözümü için yardım edileceği ve uzun zamandan beri ayrı olunan bir kişi ile görüşüleceği anlamına gelir. Rüyada spor çanta satın almak, sağlık sorunları varsa eğer tedavi edileceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına tabir edilir. Eşlerin birbirine aşkla bağlanacağına yorulur.

Rüyada Çanta Hediye Almak

Hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine rivayet edilir. Rüyada deri çanta hediye almak, beklenmedik bir yerden bir kötülük geleceğine, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine ve güzel başlayan bir birlikteliğin yaşanan tatsızlıklar ve çıkan dedikodular yüzünden biteceğine yorumlanır. İstenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacaktır.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Sıkıntı çekilecek demektir. Haneye girecek kötü niyetli bir kişi yüzünden eşlerin birbirlerine karşı hırslanacağına, bu yüzden yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına işaret eder. Rüyada yeni çanta çaldırmak, iş dünyasından sahip olunan itibarın rakiplerin oyunları yüzünden epey zedeleneceğine, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine ve akrabalardan birinin ihanet edeceğine alamettir. Rüyada çanta çaldırmak ve düşmek, büyük güven duyulan birinin ihaneti yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada Para Dolu Çanta Görmek

Rüya sahibinin, kendisine çok büyük şans getirecek bir yola gireceğine, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına rivayet edilir. Rüyada para dolu çanta çaldırmak, deyim yerindeyse dertsiz başa dert açılacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve çıkılan yolda yalnız başına kalınacağına delalettir. Aksiliklerin üstüste geleceğine ve zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada Çanta Düşürmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine en başta çok büyük fayda sağlayacak bir yola gireceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada çanta düşürmek ve bulmak, çalışma hayatını farklı bir boyuta taşıyacak bir proje gerçekleştirileceğine, bu proje sayesinde hiç hayali kurulmamış şeyler yaşanacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, yakın zaman içinde evlilik için ciddi bir karar alınacağına ve sevilen bir kişiye yardım eli uzatılacağına rivayet edilir.

Rüyada Çanta Yapmak

Rüya sahibinin, birçok kişiye iş imkanı sağlayacak bir adım atacağı, yaptığı işte zirveye doğru büyük adımlarla yol alacağı, sevdiği kişiye açılacağı, sağlığında meydana gelen üzücü durumları aşacağı, rahat bir nefes alacağı bir tatile çıkacağı, tatil sırasında yeni atılımlar gerçekleştirmek için bazı görüşmeler yapacağı ve kendisi için en doğru kararı vereceği anlamına gelir. Rüyada çanta yapıp satmak, doğru olduğu düşünülen bir konuda kararlı adımlarla yol alınacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, yeni bir kapı açacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir tanıdığa destek olunacağına yorumlanır. İş hayatının çok iyi gideceğine işarettir.

Rüyada Çanta Görmenin Psikolojik Yorumu

Çanta, gelecekle ilgili plan ve umut anlamına gelir. Hedefleri olan yani günü kurtarmayı değil, kendisinden sonra sevdiklerine bırakacak dikili bir ağaç olması için çabalayan ve bunun alt yapısının hazırlığında olan bireyleri ifade eder. Dolayısıyla bu rüyayı gören birey daha çok başarıya kilitlenmiş, aza kanaat etmeyi bilecek fakat hayallerinden de hiç bir zaman vazgeçmeyecek kadar azimli, gayretli, yaşama karşı hırslı ve başarısızlığı kabul etmeyen kimse demektir. Bu kişilikteki bir birey için yapamadım diye bir mazaret yoktur ve başarısızlığı yenilgi değil bilakis deneyim ve kazanç bilir. Bu nedenle rüya sahibinin başarı grafiğini yükseltmeyi kafaya koyduğunu anladığımızı söylemek gerekecek.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çanta Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. semra (01 Ocak 2015 saat: 10:56)

  Ruyamda bi yerde giymek icin dusundugum kiyafetler ustumdeydi. Munubuse binmistim guya ama ici cok farkliydi. Karavan gibi bi yerdi. Etegimi elimdeki cantayla kapatmaya calisiyodum. Daha sonra indim ordan evime yakin issiz bi yerden evime dogru gidiyodum bi tanimadigim orta yasli adam beni rahatsiz etmeye basladi. Onumde duruyo ben nereye gidersem oda geliyodu hep onune gec isareti yapiyodu. Korkudan ayet el kursi okumaya baslamistim. Agzimda yemek vardi sanirim bagirmaya calisiyodum ama olmuyodu. Ben bagirmaya calistikca adam elini agzima dogru goturuyodu ama dokunmuyodu.lutfen yorumlayin cokkafama takildi bu ruya


 2. burak (27 Ocak 2015 saat: 07:01)

  Yurta kaliyorum cantam kol cantam etrafa atilmisti ben de bakkaldan yiycek icecek almisim dolaba koydum daha sonra da temizlikciye bagirmak icin koridorda bagira bagira gidiyorum odalarda onu ararken mudurde ust duzey birine bagiriyorum daha sonra mudur bana bagiriyor sonra bana saklan diyor mudur ve yardimcisi bi odaya geciriyolar 15 kisi filan beni oda da sakliyorlar tabi o arada mudurden ust duzey kisi olan yurt taki tum cikis kapilarini kitletiyor daha sonra da ben assagi inmek icin gidecekken mudurden ust duzey kisisini goruyorum ve kaciyorum lavaboya. Kapi yi kitliyorum lavabonunda şansima işiklari yanmiyor mudur bu ust duzeyi goruyor beni koruyor daha sonra ben telefonla birini ariycakken uyandim


 3. victoria (03 Şubat 2015 saat: 09:09)

  Evime üç kiz öğrenci misafolaraktak geldiler. evimde yemek yediler.sut istediler.sut aldım eve döndükten sonra kızlar artık yoktu..ve koltugunun uzerinde bana brakilan bir çanta dolusu para buldum..çantanın altında mektup vardi.içinde bu parayi yardim olarak braktik


 4. Pamir (07 Mart 2015 saat: 09:43)

  Bir otoparka giriyorum. Otopark bomboş girdiğim katta bir sıra araba park edebiliyor. Alt kat var sağa bakınca görülüyor. Sağ taraf için yarım kat Aşağıya iniliyor. Ve bomboş hiç araç yok. Kıça alanın ortasında bir derii çok kaliteli erkek çantası var. Çanta evrak çantasının yarısı kadar. Arabayla Aşağı kata iniyorum. Çantayı alıyorum. Üst kata arabayı park ediyorum. İşıklar kapanıyor. Karanlıkta çantanın içinden el yordamıyla cüzdanı bülüyorum. Cüzdanın içinden bayaa nakit döviz ve millipiyango bileti buluyorum. Bulduklarımı otoparkın işletmesine vermeyle ilgili vicdan yaparken uyandım. İii bişi mi? Köyü bişi mi?


 5. emine (13 Mayıs 2015 saat: 14:14)

  Eliyle ihanet yüzünden sorun yaşayan ve banada eşimin benide aldattığini soyleyen ablam yeni çanta almış ve kullandığı cantayi bana veriyo ben istemediyimi söylüyorum oda istiyormuş gibi baktigimi soyleyip almamı istiyor bende kabul ediyorum çanta boş ve siyah


 6. Mavi (22 Mayıs 2015 saat: 09:03)

  Günaydınlar… Rüyamda bir apartman önünde ve bahçesinde düğün yapılıyormuş. Kalabalık ve ses yok herkes oturuyor bende oturmak istiyorum yalnız sandalyenin ayaklarını sağlam bulmadığım için oturmuyorum. Ağaçlarım arasına gidiyorum bir tane ağacın yüksek dalında çantam kalmış oluyormuş. Siyah renk bahçenin bir kenarında bulunan sırık şeklindeki dallardan birini alıp çantayı ağaçtan düşürüyorum. Toprağa düşen çanta biraz toz kaldırıyor.


 7. Kıymet Büyüknohutçu (20 Temmuz 2015 saat: 14:12)

  Rüyada bir inşaattayim,dolaşırken toprak icinde paralar buldum ve yanıma aldım .
  Bir yolda yürümeye başladım. Yolda giderken içinde kağıt para olan birkaç çanta bulup aldım ve çantaları valize koydum, asfalt bir yolda dağlık bir bölgede yürümeye devam ettim.Yorumu nedir?


 8. Dolunay (24 Temmuz 2015 saat: 02:27)

  rüzyamda otobüsteyim ve arkadaşlarımla bi geziye gidiyodum yani otobüs tamamen tanıdıklarla dolu.. Sonra kol çantamı birisine ödünç verdim ve yolculuk bittiğinde geri alacsğımı söyledim. Geri dönüş olduğunda çantamı verdiğim kız geri vermedi.. Kavga ettik biz kavga ederken otobüstedikilerde birbiriyle kavga etmeye başladı..deri çanta masada ağzı açık şekilde duruyo.. Ama kız vermiyo çantamı.. Sonra sakinleştirdiler beni ve otobüste birbirini yiyen herkes sakinleşti.. Hatırladığım bukadar.. Lütfen ne ifade ettiğini söyleyin..


 9. Nazan (04 Ağustos 2015 saat: 13:39)

  Kendi evimizdeyiz yengem komsumuz onlar oturuyorlardi konusuyolardi biz annemle onlardan biraz uzak bir cantayi karistiriyoruz cantanin ici para dolu kagit paralar deste deste demir paralar vardi annem bana kagit paralardan birini verdi bir deste annemle ikimizde paralara bakiyorduk yengemlerden komsulardan sakliyorduk gormelerini istemiyoduk.


 10. muhibbe (06 Ekim 2015 saat: 10:37)

  Arkadaşım birisine çanta hediye ediyor ve ardından bir sürü çanta çıkıyor ama bize hediye olarak alınmamış parayla alacagim bu duruma kırılıyorum ama belli etmiyorum çantaları almak içğn deniyorum beyaz içinde siyah olan çsntsyı begeniyorum ama almakta kararsızım tam o esnada inanılmaz yagmur baslıyor ve koşmaya baslıyor uz bir eve sığınıtoruz


 11. leyla (09 Ekim 2015 saat: 18:27)

  iyi aksamlar dun gece bir ruya gordum hayirlara vesile olsun insallah. ruyamda arabamizin icinde ben ve kardesim ooturuyoruz park etmisiz bir yerde ben qrka koltukta kardesimde onde oturuyor. biraz zaman geciyor ve bir tane tanimadik erkek cicuk olsa olsa 13 yaslarinda arka kapiyi acip bnm cantami kacirmaya calisiyot ama ben elinden tutup aliyorum cantami daha sonra uyandim yorumunuz nedir simdiden tesekkurler


 12. Hande (11 Kasım 2015 saat: 03:46)

  Bizim evdeyiz. Konusmadigimiz ayni binada oturdugumuz amcamin hanimi var. Ondan haric benimle beraber 4 kisiyiz sanki. 1 tanesi kiz yegenimdi diger 2 kisiyi hatirlamiyorum. Yengem gercekte75 yaslarinda. Ruyamda 2 3 tane basortusunu ust uuste ve her zamankinden daha farkli baglamisti. Birde saci topuzdu. Basortusu kabarik duruyordu baya. Sonra bizim giriste kanepenin ustunde yuvarlak kurabiye tabaklari olur ya hani 2 katli ortasindan sapi gecer tutmak icin. Iste onun icinde dikdortgen kesilmis borek dilimleri var. Oturdugum yerden neden orda durduklarini anlamaya calisirken birden bizim banyo tarafindan amcamin oglu geliyor o tabagi aliyor ve önce bana ikram ediyor. Sanirim peynirli su boregiydi. Uzerinde de bir tutam corek otu vardi. Konusmadigimiz icin almak istemedim basta. Ama sonra barismak icin oldugunu dusundum ve kirmamak icin aldım yedim. Bir yandan da yengem yurtdisina gitti geldi acaba buyu yaptirip boregin icine koymusmudur diye dusunuyorum. Yanimdakilerede uzatti herkes aldi. Sonra baska bir yerdeyim sanki bir dukkan onu. Anlasmak istedigimiz muteahhit bize deriden sus esyalari gondermis onlara bakiyorum. Karsimdaki kim bilmiyorum. Siyahti bir kismi ama cok degisiktiler. Bir tanede bayan cantasi gondermis. Hakiki deri cok kaliteliydi rengi kahverengi ama kiremit renginede cbenziyor . Bayiliyorum cantaya. Hatta dukkanin camindan omzuma takip bakiyorum. Sonra yine bizim evdeyim misafir odasinda. Muteahhitle telefonda konusuyorum. Bana ne kadar borcun var diyor bende 20 bin falan diyorum. Gercekte daha fazla borcum. Resmi olarak 10 bin falandir diyorum. Dur bakayım diyor. Sanirim o an pc den bakiyor. Ewet 10 bin diyor. Guya odeyecekmis gibi. Bu kadar tesekkurler.


 13. kader (17 Kasım 2015 saat: 16:01)

  Rüyamda cantamin kolunun koptugunu gordum ve bir ruya daha gordum sevgilimle ilisikie girdigimi bilen insanlar oldugunu goruyorum ve sevgilimin yaninda baska bir kiz var be sevgilim beni atip onu tutuyo artik onu seviyomus falan yorumunuz icin simdiden tesekkurler


 14. kübra (22 Kasım 2015 saat: 11:45)

  Rüyamda kısa şort giymişim dolaşıyorum sevgilim giyinmene dikkat et diyor erkek arkadaşıda var diye bende tamam diyip üstünü değişmek için dolaba giriyorum giyinmek için sonra iç çamaşırla kalıp etek giyiyorum teyzem kızına siyah çantamı getir diyorum içinde Üstüm var.bana gidip değişik çantalar getiriyor bende kızz siyah çantamı getirsene diye bağırıyorum oda yok oldunu söylüyor sonra ben bana bir karamel renkli çanta veriyor eski model ama benim olmadığını söylüyorum elime alıp bakıyorum òyle uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,