Rüyada Çanta Kaybetmek Görmek


Rüyada çanta kaybetmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve kişinin harcama yapacağına, maddi gücünün eksileceğine ve rüya sahibinin darlığa düşeceğine rivayet edilir. Zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmek şeklinde tabir edilir. Kazancın azalacağına, işlerin düşeceğine ve rüya sahibinin geçim sıkıntısı içine gireceğine yorulur. Bu rüya, kişinin kötü bir dönem geçireceğine ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada Çanta Kaybettiğini Görmek

Rüyada çanta kaybettiğini görmek, işlerin bozulması nedeniyle rüya sahibini hayatının ve düzeninin bozulacağı, borçlarının artacağı ve cebinin bir süre para görmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, rüyayı gören kişinin huzurunun ve keyfinin bozulacağı bazı olayların yaşanacağına, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kol Çantası Kaybetmek

Rüyada kol çantası kaybetmek, çanta kaybetmekle aynı anlama gelir ve benzer şekilde tabir edilir. Beklenmedik ya da hesapsız yapılan bazı harcamaların rüyayı gören kişiyi zor durumda bırakacağına ve elindeki paranın tamamını harcaması nedeniyle paradan yana yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Çanta Unutmak

Rüyada çanta unutmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için yenilik olarak kabul edilir. Rüyasında çantasını unuttuğunu gören kişi malının üzerine mal ekleyecektir diye yorumlanır ve rüya sahibinin variyetinin artacağına tabir edilir.

Rüyada Çanta Çalınması

Rüyada çanta çalınması, şanssızlık olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin olumsuz gelişmeler yaşayacağına, başarılarının azalacağına, geçimini sağladığı yollarda karşısına engeller çıkacağına delalet eder.

Rüyada Çanta Kaybetmek ve Bulmak

Rüyasında çantasını kaybettiğini ve sonra da bulduğunu gören kişi önce çok üzüleceği sonra da sevineceği bir olay yaşayacak demektir. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine bu durumun uzun sürmeden atlatılacağına yorulur.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Çanta Kaybetmek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Cemal Şahinler (18 Ocak 2014 saat: 09:00)

  Merhaba,

  Rüyamda el çantamı bir yerde unuttum.İçinde cüzdanım ve cüzdan içinde de kredi kartlarım,günlük harcama için gerekli paralarım,nüfus kağıdım da vardı.Aradım ve daha sonra çantamı yırtılarak açılmış,içindeki önemli şeyler alınmış olarak gördüm.Alan kişi küçük de bir not bırakmıştı.Ancak notu hatırlayamıyorum.Kişi ismini de yazmış.Adı Aziz ancak soyadını hatırlayamıyorum.Yaşantımda da yakın çevremde Aziz isimli bir dostum var ancak benle bu tip ilişki içinde olacak Aziz isimli biri yok.Çok ilginç aynı rüya içinde daha sonra bu kişi beni arıyor ve bir şeyler söylüyor.Söylediklerini de hatırlayamıyorum.Ama ben kendisinden en azından kimlik ve kredi kartlarımı istediğimi hatırlıyorum. Sonra uyandım. Böyle garip bir rüya. Allah hayra çıkarsın inşallah. Yorum yapabilirseniz memnun olurum.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 2. veli dölek (12 Mart 2014 saat: 10:58)

  Eşimle birlikde çocukluğumun geçmiş olduğu ve küçül bir tarihi kalıntıların yanındaydık. 2 metre civarındaki demir çubugu yere elimle çok kolay bir şekilde sonuna kadar sapladım. Zeminin çok yumşak olduğunu fark ederek çubuğu sapladığım yerde karıştırmaya başladım. Çubuğu çıkardığımda çubukda siyah bir sıvının bulaştığını gördüm. Bü sıvıya çakmağı tutunca yanmaya başladı. Çubukdaki yanan sıvıyı ateş damlalarını çubuğun çıkdığı deliğe doğru damlattım. Bir müttet sonra gürültüyle birlikte bir patlama oldu. Gök yüzü simsiyah dumanla kaplandı . her taraf duman göz gözü görmüyordu eşimle birlikte yürümede zorlanıyor yolumuzu bulamıyoruk. Bir sesle kendimize gelerek sesin geldiği tarafa yöneldik. Sesin bir çobandan geldiğini ve bize seslenerek yolumuzu bulmamıza neden oldu. Artık duman bulutu yükselmiş etrafımızı rahatlıkla görmeye başlamıştık. Etrafda bulunan ağaçlar bitkiler kurumla simsiyah olmuşdu .Ağaçların arasında yürünmüyordu. Sonra bir yağmur yağdı ağaçlar tertemiz oldu. Gök yüzünden çarşaf gibi rengaren köpükler iniyordu. bu doğa olayını fotoğraflamak için fotoğraf makinamı almak için çantama yöneldim ama çantamı bir türlü bulamıyordum. Nereye baktıysam çantam malesef yoktu bu duruma çok üzüldüm. Daha önceki uğradığım yerlere baktım ama malesef çantayoktu. Ertesi gün yine çantamı aramaya başladım. eşime sordum o tari kalıntıların olduğu yerde hani demir çubuğu yere soktuğum yerde çantam varmıydı diye sordum. Evet vardı dedi. Oraya gittik o yer tahmini olarak 4 metre çapınta 5m derinliğinde bir çukur oluşmuş patlamadan dolayı. Üsten bakınca çantamın çukurun içinde olduğunu gördüm hemen aşağıya inerek çantamı açtım ama malesef ne fotoğraf makinam nede diğer ekipmanlarım vardı. sadece cantamın küçük bir gözünde iki tane çakı birde küçük kompak makinem vardı. Hemen yanında arkadaşımın çantası vardı onu açtım onun içindede makinası yoktu o makinayıda emanet olarak almıştım. Şimdi hem kendi makinama hemde arkadaşımın makinasına üzülüyordum arkadaşıma ne diyecektim. Eşime dönerek arkadaşımı arayayım haber vereyim dedim oda haber verme dedi. Bu olay beni okadar derinden üzmüştüki ne yapacağımı yeni bir makina almamın imkansız olduğunu biliyordum. sonra uyandımki hepsi ruyayımış.

 3. ersinerturul (15 Mart 2014 saat: 05:06)

  rüyamda rahmetli eşimle seyhate çıkmışız gemiyle ben çantamı eşime emenet edipte tuvalete gidiyorum döndümü kol çantamı n içini boşaltmışlar 2 altın bilezik ve kimlik kredi kartlarım yok çalınmış eşime kızıyorum neden göz kulak olmadın çantama bensana güvenmiştim tim diyorum (eşim şu an rahmetli)sonra aramaya başlıyom araken 2 bileziğimi düşürmüşler altınları buluyorumkimlikle kartkarım yok bankayı arayımta kayıp kartı iptal etitireyim diyorum telaşla sizden ricam rüyamı yorumlarmısınız teşk

 4. ayse bulut (01 Nisan 2014 saat: 18:50)

  Ruyamda cantami caliniyormus cantamin calindigina degilde cuzdanimin icindeki benim ve oglumun kimligi gittigine cantamin icindekiler kaybolduguna uzuluyorum bir yerden baska yere gidiyorim odalar oluyor tiyatro oluyormus ben giremiyorum perdeler oluyor birde cantamin ksybldugunu esime nasil soyleyeem jizacak diye korkuyorum sonra nasil oluyorsa cantami buluyorum bulduktan sonra durumu esime anlatiyorum hayirdir insaalllah rabbim hayir etsin

 5. MİNE (10 Nisan 2014 saat: 14:03)

  RÜYAMDA yiyecek bir şey satın alıyorum. parayı ödemek için çantama uzanıyorum ama çantam yok eyvah kaybettim diyorum. Arabaya biniyorum. Sonra düşünmeye başlıyorum ne yaptım diye biraz önce kuzenimdeydeymişiz. Acaba diyorum orada mı unuttum. telefonla sorayım diyorum. fakat çok üzülüyorum. Ama kuzenimi arayıp soramadan uyandım. rüyamı yorarmısınız kayıp mı ettim unuttum mu bilmiyorum ama rüyamda çok üzüldüm.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.