RuyaTabirleri.com

Rüyada Çardak Görmek

Rüyada çardak görmek, rüyayı gören kişinin esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, büyük mutlulukları ve kutsal duyguları tadacağına delalet eder. Rüya sahibinin alacağı doğru kararlar ve atacağı hayırlı adımlar sayesinde bundan sonra yüzü gülecek, morali de yerinde olacak demektir.

Rüyada Çardak Yapmak

Rüyayı gören kişinin kendi emeği, alın teri, inancı, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde hem maddi hem de manevi bakımdan kendisi adına büyük menfaatler elde edeceğine ve bulunduğu noktaya hiç kimseden destek görmeden geleceğine, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Çardak Yıkılması

Rüyayı gören kişi için melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerinin hiç olmasına bu nedenle sermayesinin de eriyip gitmesine neden olacak bazı olayların ortaya çıkacağına, bu durumun kendisine büyük üzüntü ve keder vereceğine, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına delalet eder.

Rüyada Çardakta Oturmak

Rüyayı gören kişinin ne yaparsa daha fazla kalkınacağını, kazancını koruyacağını, rahat edeceğini ve kolaylığa kavuşacağını düşündüğü ve bunun için çareler aradığı şeklinde açıklanır. Rüyayı gören kişinin kafasındakileri hayata geçirmenin fırsatlarını kolladığına alamet eder.

Rüyada Tahta Çardak Görmek

Rüyayı gören kişinin huzurlu bir yuva kuracağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, hayatta yalnız olmadığını bilmenin rahatlığını, huzurunu ve mutluluğunu taşıyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşamında yeni ve hayırlı başlangıçlar olacak ve kişi müjdeler alacak demektir.

Rüyada Asmadan Çardak Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı geçim derdinden, yokluk ve sıkıntıdan evleneceği varlıklı kimse sayesinde kurtulmayı başaracağına, bu sayede rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine ve hayatını yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çardak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. remzi (13 Kasım 2014 saat: 09:42)

    Bir apartmanin kapısında amacami bekliyorum,elimde bisiklet var.amcam bir arabayla geliyor,arabadan inip beraber apartmana giriyoruz.ben onde o arkada merdivenlerden ust katlara dogru tırmanıyoruz.catiya cikmaya 4- 5basamak kala bisikletini bırakıp catiya çıkıyorum ama amcam kaliyor.cati çatı degil sanki cennetten bir bahçe..catinin dört tarafındaki yemyeşil üzüm aşmaları catinin üstünüde dogal bir çardak gibi kaplamış.kafami kaldırdığımda siyah üzümleri görüyorum ‘ve başlıyorum toplamaya.kopardıgim üzümleri bir kovaya koyuyorum.kocanın üçte biri siyah üzümle dolarken,artik siyah üzümlere elimin yetişmedigini görüyorum. beyaz üzümleri görüyorum ‘ve başlıyorum beyaz uzum koparmaya..kovadaki siyah üzümlerinden üzerinize tamamen kapatacak kadar topladıktan sonra,bir kactane incire takiliyor gözlerim,birini koparıp baktığımda bozuk oldugunu görüyorum . Ama bozuk olmayan bir iki tane inciride topladım sanirim.(tam animsamiyorum) lutfen yorumlarmisiniz..tesekurler.


  2. emsal (23 Şubat 2015 saat: 15:48)

    rüyamda bi okulun bahçesinde annemi bekliyorum yanımda sevdiğim adam erkek kardeşim ve sevdiğimin eski sevğilisi var bahar zamanı çimler yağmur sonrası ıslak gibi Elhamdulillah çok şükür sevdiğim yanımda diyorum birlikte bi çardağa oturuyoruz hava biraz serin sevdiğin adam üşüdün mü die soruyo ben hayır üşümedim üşüdüğüm halde diyorum montumu erkek kardeşşme veriyorum üşümesin die sonra çardak bi anda sevdiğimin arkadaşlarılya doluyo sonra bi anda da boşalıyo yine biz kalıyoruz annem gelince bizim eve gidecekmişiz lütfen yorumlarmısınız yorumlarsanız çok mutlu olurum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,