RuyaTabirleri.com

Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada çarpıldığını görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok uzun zamandan beri yaşadığı sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına delalet eder. Aynı zamanda, uğranılan zararların verilecek doğru kararlar sayesinde ortadan kalkacağına ve sıkıntı çeken insanlara yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada Ağzının Çarpıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerden birinin iş hayatında söyleyeceği hatalı ya da gereksiz bir söz yüzünden başının belaya gireceğine, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Çarpıldığını Görmek

Pek hayırlı bir rüya değildir. İş hayatında yaşanacak aksilikler yüzünden yapılmış olan planların çöpe gideceğine, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına ve maddi olarak çok büyük zarara uğranacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada Arabaya Çarpıldığını Görmek

Atacağı adımlar sayesinde çok güzel gelişmeler ile karşılaşacak olan rüya sahibinin, eline yüklü bir miktar para geçeceğine, bu sayede sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Elektriğe Çarpıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, istediği bazı şeylerden ötürü çok büyük bir üzüntü duyabilecek bir duruma geldiğine, bu yüzden çok zor günler geçireceğine ve kendisine dikkat etmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Annenin Çarpıldığını Görmek

Rüya sahibinin, çok sıkıntılı bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çarpıldığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hülya (20 Eylül 2014 saat: 02:03)

  Rüyamda birinin çarpıldığını görüyordum..birden yerde görüyordum sanki iki başı vardı ağzı bi tarafta sonra ben besmele çekiyordum noldu buna diyordum..ayetel kürsiyi okumaya başlıyorum ama beni kendine cekiyordu elimi tutmuş bırakmıyordu sarıl bana diyordu ben çok korkuyordum yüzümü yüzüne yaklastirdim ama duayı okumaya tekrar başladım çok korkuyorum bi yandan sonra uyandım…acil cvp yazın lütfen ):


 2. elif (17 Ekim 2014 saat: 03:15)

  rüyamda boynumun dönmüş bir şekilde vücudumunda yan bi şekilde olduğunu gördüm o ara tuvalet aynasından bakıyordum ve dayımın kızından yardın istediğinde siyah uzun yüzünü göremediğim kişiler izin vermiyodu duvardan duvara çarpıyolardı beni nas ve felak okumaya çalıştığımda ilk okuyamadım fakat sonra dişlerimi sıkarak okuyup öyle uykudan uyandım. ilk defa böyle bir şey gördüm anlamı ne çok merak ediyorum bir yandan da imanımı kaybetmekten korkuyorum


 3. kader (25 Ekim 2014 saat: 15:26)

  İki gecedir arkadaşlarım ikiside birbirini tanimiyorlar amanbeni rüyalarında görüyorlar ve ikiside cin carpmis şekilde görüyorlar birisi tam bana gelip bisey söyleyecekken benim bi anda onu carptigimi ve farklilastigimi görmüş bi sonraki gecede diğer arkadasim rüyasında odama geliyor benim heryerimi kustuğumu görüyor bi farklı davraniyormusum çok korkuyormus okumak istiyormuş bu ruyalarin benimle bi alakasi var mi yoksa ikisinin ruyasindada ardarda gecelerde carpilmis şekilde görülmem normal mi ???? Cevaplarsaniz sevinirim


 4. Anonim (03 Kasım 2014 saat: 05:40)

  Ruyamda beyaz elbiseli bir kadinin bagdas kurmus bi masanin uzerinde oturdugunu ve bana bişeyler anlattığını gordum. Uzeri basi kan icindeydi. Yuzu korkunctu ve istemsiz garip hareketler yapiyor gibiydi. Anlattıklarını tam olarak hatirlayamiyorum fakat bir olaydan sonra carpildigini dile getiriyordu.Gittikce bana yaklasiyordu. Sanki bir film izliyor gibiydim. Bu kadin bu ruya ne anlama gelir


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,