RuyaTabirleri.com

Rüyada Çarpılmak

Rüyada çarpılmak, rüya sahibinin nefsine uyacağı, şeytanlık peşinde koşmaya başlayacağı, insanların nazarındaki iyi yerini kaybedeceği, gözden düşeceği, bu nedenle makbul ve muhterem insan olma özelliğini yitireceği, Allah katında hayırlı yerini kaybedeceği anlamına gelir. Doğru yoldan sapmaya, kendini şaşırmaya, kuranı ve peygamberi unutmaya, ihanet edenlerin safında yer almaya delalet eder. Bu rüya, dinden çıkmaya ve münafık kimselere uymaya işaret eder.

Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada çarpıldığını gören kişi, hatalı ve yanlış yollara girecek, hileli işler yapacak, iftira ve haksızlık etmek suretiyle dünya malına kavuşacak, itibarını kaybedecek, amel defteri günahlarla kabaracak demektir.

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek, ahlaksız, dini zayıf, imanı ve merhameti eksik olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Dünya malı elde etmek için Allah’ı ve kitabı inkâr etmekten geri durmayan, yetim hakkı yemekten çekinmeyen bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Camide Cin Görmek

Rüyada camide cin görmek, dini bütün, inancı yüksek, kadri ve gönlü yüce kişiye delalet eder. Rüya sahibinin kendini hak yoluna adayan, namusundan ve inancından ödün vermeyen, kulluk ve insanlık vazifelerini unutmadan ve ihmal etmeden yaşayan kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Cin Olmak

Bir kişi eğer rüyasında cin olduğunu ya da cinlere karıştığını görürse, o kişi kötü yollardan, kötü kimselerden, fesattan, haramdan ve hileden geri durmayacak ve bunlardan kendini çekmeyecek demektir.

Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyasında cinle evlendiğini gören kişi, kendisine hayır gelmeyecek, gözünü yolda, hevesini de kursağında bırakacak bir kişiye gönlünü kaptıracak ve sürekli acı çekecektir diye tabir edilir. Asi, bildiğini okuyan ve dediğim dedik bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Cinle Sohbet Etmek

Rüyasında cinle sohbet ettiğini gören kişi, toplumda itibar edilen, inanılan ve yolundan gidilen kişilere heveslenir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çarpılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. seda canan (04 Şubat 2015 saat: 08:28)

  Hayirli günler. Rüyamda hasta bi yakinimiz vardi onu gördüm. Daha sonra aile ortaminda tv izleyip muhabbet ederken perdenin yamuldugunu gördüm kardesime duzeltirmisin dememle ailecek carpilmaya basladik dua okumaya calistik okuyamadik o sekilde uyandım. Hayirdir insallah. Yorumlarsaniz sevinirim


 2. Bilge (23 Mart 2015 saat: 06:46)

  Rüyamda kız kardeşimle banyo yapıyorduk birden elim ayağım uyuştu bulanık görmeye başladım. Cin görüyordum ama çarpılmıştım ayaklarım kalkıyordu görünmez biri beni zorluyordu baş aşağı oluyordum daha sonra besmele çekip zorda olsam Hz Süleyman diyordum sanki desem uzaklaşacak ama ağzımdan zor çıkıyordu daha sonra hem bi baskı kalkamama kendisiliğimden ayaklarım kalkıyordu en son babam kardeşimi arayıp beni sordu Süleyman diyerek uyandım. Cin görmüyordum ama çarpılmıştım .Sizce neye yorumlarnır teşekkürler .


 3. sumeyye (30 Haziran 2015 saat: 05:23)

  Rüyamda caydan ligin altını kapatmak için karanlık bi odaya girdim gaz siziyordu karanlık olduğu için el feneri aldım tekrar içeri girdiğimde bişey bana dokundu hissettim sonra ağzım biraz yamuldu dua okumak istedim hatırlayamadım Bismillah diyerek kurtuldum ama uyandigimda ağzım yamuktu gözlerimi açınca duzeldi


 4. Okan (13 Ekim 2015 saat: 12:57)

  Rüyamda camide çarpıldığımı gördüm vucudumun sol tarafı yanmış şekilde gördüm. Vucudumda bişeyler çıktığını gördüm. Yerde acılar içinde kıvrandım. Allaha sürekli yalvardım allahım koru beni yalvarırım kurtar beni diye bağırım hep.


 5. Gülcan (15 Kasım 2015 saat: 07:36)

  Hocam iki gündür sabah ezanı vakti Kocamın çarpıldığını görüyorum rüyamda. Dün Etrafında çember şeklinde bir sıra kalabalık vardı en ortada tek başına o. Birden yere yığıldı ve uzadı kaldı. Herkesin yüzü Kocama dönük ama bir tanesi o çember gibi sırayı bozup onun yanına gelmedi. Sonra başka biri geldi yanına o anda uyandım.
  Bugün ise evimize biri girmiş oluyor bütün Kapılar kapalı ama evin içini dışarıdan daha beter bir soğuk kaplamış tüm ışıkları açmaya çalışıyorum hiçbiri yanmadı banyonun kapısı kapalı sadece oranın ışığı yanıyordu korka korka kapıyı açtım içeride kocam vardı beni görür Görmez yüzü bedeni erimeye başladı başka bişeye dönüştü ağzı yüzü vücudu korkunç bir hal Aldı insanlıktan çıktı.onu üzerine basıp defalarca ezdim siyah bir duman gibi veya Mürekkep gibi aktı dağıldı gitti


 6. mazlum (11 Aralık 2015 saat: 20:59)

  Ruyamda yatagimdan kalkip mutfaga gittim genelde vizler yer sofrasinda yenek yeriz mutfakta bir yer sofrasi gordum sofraya oturdum icimde soguk bir ruzgar hissettim oldugum yerde urperdim basimi biraz sola yatirdim dezgaha baktim sonra gorunmez birsey icinden gecmis gibi oldum titredim


 7. Hakan (14 Aralık 2015 saat: 19:03)

  Bir yerden geliyorum bana yardım etmeleri için komşuların camını kırmaya çalışıyorum 1.si kirilmiyor 2.si kırılıyor o evdeki komşular ne yapiyon diye soruyorlar bana yardim edin diyorum içeri alıyor lar hoca getirip okunmaya başlıyor hoca okurken ben kafami 360 dere ce döndürüyor um ve hoca okuduktan sonra ismimi soruyor bende yasin şerifi ilk sayfasını okuyorum ne anlamına geliyor lütfen cevap bekliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,